Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD série jde do háje, ty nové díly ji akorát kazí jméno. Zlatá cod1, uo, cod2, cod4, po těchto dílěch to mělo skončit. Nikdy jsem si nemyslel, že se z této série stane jenom pračka na prachy. A to ještě příštíh rok mají vyjít další 2 díly, další rok 3 díly a v roce 2020 budeme hrát cod 20, jdětě do háje s tímto.
    • V Roce 2020 se nemusíš COD bát protože budem už dáááávno Mrtví XD
  • To s tím realismem mě velmi pobavilo. Kdybychom měli bojovat s terorismem po vzoru Black Ops, tak potěš koště. Tipuju, že v reálu by náš hrdina v druhé misi nasednul na atomovku a letěl si to vyřídit ve větším stylu. Na druhou stranu kdyby byli všichni teroristi na světě tak blbí jako ti z Black Ops, šla by celá záchrana světa sfouknout rychle. Radím ti projít se na čerstvém vzduchu, což ti přinese víc realistických zážitků než nejnovější pecka od Activisonu s mnoha závažnými tématy, jako například jak se vypořádat s tou hromadou naskriptovaných trolů...
    • Pro Army Mena.
  • konečně pořádná hra, která je velice realistická!!! nebudu rozebírat nesmyslné názory o americe, ale beru hru jako celek po technické stránce, příběh, vtáhnutí do děje a to že bojujeme proti teroru atd, to je úděl 21století ( novodobá hrozba celého světa ) málokterá hra je tak detailně propracovaná, technika, postavy, prostředí!!!! MoH je proti tomu sračka májová!!!!! CoD dávám 95% a komu se to nelibí tak ať si hraje něco jiného
    • Operace Flashpoint je fantas-magorická hra o tom jak by mohl někdy boj vypadat. A příběh, no HL2 by mohl závidět plus ten boj proti teroru, zatím jsem si vyzkoušel jen boj proti terorismu, tak to je taky fakt kůl. A to vůbec nezmiňuju, že tu next gen grafiku o které by si chlapci s Cryteku mohli nechat zdát...vrať se spátky do reality a zahrej něco si pořádného. Halfa, Bioshock, či CS. Třeba ti to ukáže pravou tvář nového CoD.
  • tatramatka: spíš by se na jiných odbornějších forech vysmáli "inteligentům", podobným tobě, kteří říkají, že "Amíci jsou hloupí". Amerika nemá víc géniů než ČR, ale než všechny ostatní země světa, ať už miliardová Čína, či jiné země s mnohem větším počtem obyvatel než "jen" 300 mil. Víš, není to jen o počtu obyvatel, ale také o inteligenci národa a školství. Proto je Amerika na prvním místě. Já tam zase žil od 80. let a studoval tam, teď studuji i tady a mohu porovnávat, a skutečně je americké školství na mnohem lepší úrovni než české. Jistě, negramotnost tam je 25%, jako to uvedl další zdejší "inteligent", že *1* Já jsem asi musel desítky let žít v úplně jiný Americe, kde byla negramotnost naprosto minimální.
    • Honíš si vlastní ocas, nikde netvrdím že jsou všichni "amíci" hloupí, stále tam mám dost přátel, a takhle bych to nikdy negeneralizoval. Myslím, že to na co to tady ostatní naráží je spíše celkový dojem na ně, a na tom ten tvůj Harvard nic moc nezmění.
      • Celkový dojem některých méně inteligentních Čechů možná, to je ale vše. Češi by si hlavně měli napřed zamést před vlastním prahem, protože Amíci jsou v mnoha oblastech na míle vepředu.
        • Zil som a pracoval v amerike konkretne v Pasadene Los Angeles par rokov a teda neviem o akych genioch to hovorite. Vacsina americanov tam mala problem s vlastnym jazykom nie este to aby dosahovala nejakej geniality. Skolstvo pokial nepocitame IVY league univerzity tam islo uz davno do srac**k a to co sa u nas ucia na zakladnej skole tam nevie vacsina stredoskolakov, zial upad uz ide aj unas knihy sa stensuju, curriculum sa zuzuje a skole ide viac o dotacie za prijateho studenta nez o kvalitu.

          Genialita v amerike nieje nijaka vyrazna i na top programatorskych sutaziach ktorych sa zucastnujem je vidiet americana v top10-20 malokedy a aj ked sa tam nejaky objavy ma meno ako Lee ci Chong coz su urcite ty pravy nefalsovany americania :) Amerika ma jedinu obrovsky vyhodu a tou je sila trhu, inteligentni ludia tam chodia za pracou a tym zdanie ze je to tam sami inteligent len posilnuju. Avsak keby sa spravili socialne studie tak je natom amerika prachbiedne to mi ver.
          • Problémy s vlastním jazykem? To myslíš vážně? *1* Teda je pravda, že znám spoustu Čechů (i Slováků), kteří neumí svůj vlastní jazyk, tak podobné to bude asi i u Američanů, i když jsem se já osobně za ty léta co jsem žil a studoval v USA s tímto setkal jen v jednom případě.
            Tak to s těma školama není pravda, nevím teda jak v Los Angeles, ale když jsem já studoval v USA a srovnám to s mým studiem zde v Česku tak to je jako nebe a dudy. Ovšemže má Amerika mnohem lepší školství, a to co se kde učí - záleží v jakym státě a na jaký škole.
            Tak porovnávat genialitu díky nějakým programátorským soutěžím, no lol *1* Mno, hlavně že fakta o američanech mluví jinak, viz. Nobelovy ceny, vědecké objevy atd. jak jsem již zde psal. Češi mají ještě co dohánět. A KDYBY se "spravili socialne studie" tak můj názor jen potvrdí, to mi věř.
          • To je tak když sem začne psát někdo jako Mix který si myslí že američané jsou nadlidé kteří všechno ví a všechno umí. Přitom jsou to úplně obyčejní lidé jako všude jinde po světě.
            • Ano, jsou to úplně obyčejní lidé jako my. Žádní hloupější, jsou stejní jako jsme my. Jsem rád, že mi konečně dáváš za pravdu. To to trvalo. A ani to nebolelo, že?
  • ale v americe je vysoká škola něco jako v čechách střední doknce tam i probiraj ve ce co mame mi na strední škole a na americký strední škole to je jako na 2 stupni základky žádný zaměření nic a ta jejich střední škola ani náhodou jako gympl neni a když mluvite o jejich skvělých školách jakto že v americe neumí 25% lidí číst a v čechách jen 0,5%
    • Protože by se jejich pseudoteoriím o americkém školství všude jinde než na herním fóru vysmáli, tak fantazírují tady. Že má země s 300 mil. obyvatel víc géniů než ČR, to je oběv na Nobelovku sám o sobě :) Pár let jsem tam studoval, vím svoje, a pokud už chce někdo na US neco vyvyšovat, tak u školství šlápl fakt vedle. Že je tam tak obrovská negramotnost jsem předtím nevěděl, dost mě šokovalo, že když jsem si pak dělal řidičák - dostal jsem možnost dělat test v obrázkové podobě :(
      • A kde si tam študoval ty tupče?Na Harvarde?Princenton?MIT?Stanford?..alebo?Debo ktorý v USA chodil na strednu a ide tu niečo hovoriť o vysokom školstve v USA:::A stavím sa, že si tam neurobil ani ten vodičák *1*
        • Ten řidičák mám, bylo to jednoduché, ....ale ne tak moc jako ty.
          • Tak to ti asi nezbývá nic jiného než to překousnout nebo psát nesmysly do diskusí, jako to děláš doposud. Amíci dělají vynikající hry (ale i průměrné a špatné) a kupodivu mají celkem danou svobodu ve vytváření obsahu. Takže až tatramatka s lukášem udělají svou vlastní nepřekonatelnou a revoluční hru o hloupých Amících, tak mě to kupodivu vůbec vadit nebude, protože to je jejich hra a oni mají na to svaté právo. Otázka ovšem je, jestli tu jejich hru bude někdo kupovat *1*
            Já jsem jen reagoval na ty vaše (argumenty nepodložené) nesmysly o Amících, to je vše. Já jsem s tím nezačal.
          • Tak jestli posuzuješ kvalitu amerického a českého školství podle toho, jak jednoduché bylo získat řidičský průkaz, tak to už radši mlčim *1*
            • Lukáš: ne, to právě vy jste začali psát ty nesmyslný bláboly o "hloupých" Amících apod., já jsem na to jen reagoval a na rozdíl od tebe také vznesl argumenty.
            • 2mix ..."To s těma vysokýma školama jsem dal jako jeden z mnoha příkladů propastného rozdílu...", -z těch mnoha příkladů tady jedeš pořád dokola o jednom : top 200
              Kdyby byla třeba polovina her na českém trhu čínské produkce, a každá druhá o "osvobození" Tibetu lidovou armádou, tak mě to vadí stejně. Soudobá politika ve hrách mi prostě vadí, tak si ty své us studenty nech od cesty, nepatří to ani do tématu Call of Duty: Black Ops, ani do toho mého.
            • mix: a ty sem zase od začátku pleteš něco co se nijak netýká tématu a tím je CoD. Řešit na stráce o hrách školství no to fakt ne jako. Prskej si laskavě někde jinde.
            • tatramatka: flame sypeš spíš ty. To s těma vysokýma školama jsem dal jako jeden z mnoha příkladů propastného rozdílu mezi americkým a českým školstvím a mezi vzdělaností Američanů a Čechů. I tohoto vyplývá, že Češi mají oproti Američanům co dohánět. Nevim proč sem pleteš školné, za prvé to sem vůbec nepatří a nemá to s naším "problémem" co dělat, a za druhé - jestli si myslíš, že na nejlepších amerických (a světových) školách a univerzitách se bude platit stejně jako na nějaké Univerzitě Karlově, která má problém se dostat i do TOP 200, tak to jsi na velkym omylu. A možná tě překvapím, ale dokonce neexistuje ani přímá úměra mezi výší školného a kvalitou škol, vidím to v Česku dnes a denně. Mimochodem ty "elitní" školy jsou téměř pro každého, existují totiž půjčky a státní podpora chudším studentům, to je překvápko, co?
              Btw podle tebe a demografie by asi měla mít nejkvalitnější školy a vzdělanost Čína, která má přes miliardu obyvatel.... *1*
            • 2max -tak už mlč - sypeš jenom flame, nejde mi o nějaké posuzování, nemá to s politizací her zas až tak moc společného, jenom jsem reagoval na pokus vyštípat z celého školství jen vysoké školy, a porovnávat to na dvou zemích s naprosto odlišnou demografií i ekonomikou. Zapomínáš dodat že školné na těchto elitních univerzitách je i 300 tis. kč ročně, takže kvalitnější prostě musí být, ale taky nejsou hned tak pro někho a neovlivňují tak vzdělanost celého národa.
    • *1* *1* *1* No LOL *1* *1* *1*
      Můžu tě ujistit, že je to právě naopak. Úroveň amerických škol je vyšší než českých. Věř mi, mohu to srovnávat. My Češi se máme ještě hodně co učit. A prej 25% neumí číst já nemůžu *1*
      Ale určitě, máš pravdu. 25% hloupých zlích Američanů neumí číst, 80% nemá na zdravotní pojištění a 99% má 250 Kg. Jistě... *1*
      Jakpak pánové odpovíte na argumenty, že Američané mají jak nejvíc Nobelových cen, tak i nejlepší školy. Viz. opakuju znova, 7 z 10 nejlepších univerzit je v USA. Univerzita Karlova, kam chodí chytří a hubení Češi, není ani v první dvoustovce. Kvalita obecně škol v USA je vyšší než u nás. A to jsme začali dříve...
    • A nezapomeň že ve škole tě tam klidně může i někdo zastřelit.
    • O čom točíš? Tam je úplný systém školstva.
  • Chybka v textu
    "...držel první příčku s 4,6 miliony dolarů." místo dolarů by mělo být kopií
    • No jasně, to by se těch kopií moc neprodalo, když MW2 stálo kolem 40 doláčů.
  • prečo tu každý nadáva na americké detičky *1* už vidím rebríček predajnosti napr v UK a dám ruku do ohňa, že CoD:BO všetko zvalcuje a bude to tak aj v iných štátoch vrátane ČR a SVK...všade sa chcú detičky pochváliť v škole s Cod:BO...
    • Protože to jsou AMERICKÉ dětičky. A Američané jsou přeci ti hloupí, zlí a krvežízniví lidé, co chtějí ovládnout celý svět *1* *1*
      • vždy sa dobre zabavím na takýchto sci-fi teóriách.. *1* vždy ma fascinuje ako ľudia nadávajú na amíkov a pritom majú napr. jedny z top vysokých škôl na svete..koľko je českých a slovenských vysokých škol aspon v top 500 *1* a pritom tu je už možno každy druhý vysokoškolák *1*
        • A my zase máme školu s 500 let dlouhou tradicí v té době ještě žádná USA nebyla. Jako argumentovat tady americkýma škola to fakt ne.
          • O to smutnější je fakt, že za tak dlouhou dobu se našim vysokým školám nepodařilo uspět na vyšších příčkách. Americkým školám se to za mnohem kratší dobu povedlo. To jsou ti "hloupí" Amíci, nojo...
            • Hanzales
              Já bych "inteligenci národa" asi nehodnotil podle škol. Něco jiného je vzdělání, něco jiného mentalita ;o) Jinak souhlasím, že je školství v USA úplně jinde. Pilní studenti tam mají na těch dobrých školách rozhodně lepší podmínky.
              Dále: Amíci sice můžou působit z médií jako tlustí, zpohodlnělí tupci, kteří neví, kolik je na světě Eiffelových věží ale v reálu jsou pouze jen zpohodlnělí :) Blbí a chytří lidé jsou všude. Někdě více, někde méně. Jiná věc je, jak se různé národy vyznačují v povědomí jiných. Temperamentní (italové, španělé), škrti (skoti), pro japonce si to slovo ponechám a češi pořád všechno řeší, brblají a závidí ;o) Ale všude najdete chytré, inteligentní jedince a tupce. Příroda je hold taková a já beru obojí rovnoprávně. Denně řeším na technickém supportu 80% naší klientely (rumuny) a ty výlevy po několika hodinách boje by jste slyšet něchtěli. Stále mně to ovšem baví a mám na konci dobrý pocit, když jim pomohu s problémem uspět. Sice mně někdy neschopnost nainstalovat flash media player přivádí k šílenství, ale já zase neumím třeba programovat, štukovat, nebo pilotovat blbou cesnu, no. Každý umíme něco :) Btw zedník i inženýr projektant mohou dělat svou práci kvalitně, nebo ji totálně odfláknout. ...kam jsem to myšlenkama zabloumal.... tohle je diskuze COD :) K tomu bych jen dodal, že je to smutné. Nadstandartní úspěch posledních dílů téhle série přinese jen ještě více naskriptované, lineární, divadelní orgie. No a originální hnací prvky, které pamatují hry jako DeusEx1, nebo SystemShock2 čím dál tím více mizí do nenávratna :/ Propracovanost už hold není moderní :(
            • tatramatka: lol a řikat že jsou všichni Amíci hloupí není "aúúú"? Prostě jak jsem již zde prokázal, ti hloupí Američané mají jedno z nejkvalitnějších školství na světě, ne-li nejkvalitnější. Na rozdíl od chytrých Čechů, kteří na zlepšování svého školství měli mnohem více času. I to vyvrací tu tvou teorii o "hloupích" Amících.
            • 2mix - Hloupí nejsou očividně jenom američani, srovnávat počet "exluzivních" škol u nás a v zemi s 300 mil. obyvatel je dost aúúúú.
              2Anonym - četls někdy nějaké sci-fi ?
            • I tak si myslim že Amici jsou na tom nejlepe z celeho světa....
              Už jen kuli tomu že všechno na světe je Anglicky
              Oni se ani Jazyk jinej nemusej učit
              A ja abych čekal¨na Titulky nebo Dabing nebo se spokolik s Anglictinou kterou tak trochu ovladam ale ne perfektne.
            • Ano hloupí fakt jsou a v tom jim ani škola nepomůže. Hloupí a tlustí nic víc.
          • tak dobre som sa už dlhooo nepobavil *1* aspoň vidno kam sa za 500 let prepadlo školstvo v Čechách a na Slovensku...v USA sú školy 50r. a sú na top svetovej úrovni..ale nejde o to..Aj v ČR a SVK sú sprostý ľudia tak ako aj v USA..všade je to rovnaké..preto nechápem tú averziu voči USA
            • Hanzales@tiscali.cz: konečně inteligentní příspěvek, díky *3*
            • to mix- takhle generalizovat o úrovni inteligenci celého národa je samozřejmě aúúú taky, nicméně o tom jsem se tady nikde nevyjadřoval, vadí mi prorůstání politických témat do her.
            • Lukáš: ty jsi zatím předvedl jen demagogii, ale žádné argumenty. My jsme sem dali jen fakta o školách, které mají Američané nejlepší. Mimochodem, například nejvíc nositelů Nobelovy ceny je Američanů. Těch "hloupých" Američanů. Zkus sem napsat nějaké argumenty a ne tvoje výplody o dobyvačných válkách, které ti krvežízniví Američané vyvolali kvůli ovládnutí celého vesmíru, čemu taky jinému.
              Opakuju: hloupí Američané mají 7 z 10 nejlepších škol na světě. Kde jsou chytří Češi?
              Těším se na tvoje chytré argumenty.
            • Amíci si myslí že jsou něco víc a jejich válečné tažení po světě taky neni nic hezkýho tak co nechápeš na tom že je někdo nemá rád? Kecat tu o školách to by ti šlo ale jinak nic jinýho jsi zatim nepředvedl.
            • Asi tak. Američané mají 7 z 10 nejlepších univerzit světa. Naše Univerzita Karlova by se nevešla ani do první dvoustovky. A pak kdo je hloupej, jestli Češi nebo Američani.
  • Nejlepší COD co jsem kdy hrál je COD 2 a CODMW a MW2
    COD 2 ohledne Multaku,CODMW ohledne Singlu,CODMW2 Ohledne SInglu i Multaku
    Miloval jsem Ghosta,Price,McTavishe a ostatní.Kampan v CODMW1-2 me nejvic bavila kampan si mohl hrát i 2x nebo víckrát mělo to duši.
    V COD World at War byl nejhorší COD co jsem kdy hral jak kampan tak i multak nediná věc co se dala byli ZOmbie.Tady v Black Opsu Singl nejni špatnej ale vůbec mě nechytl... A multak taky nic moc.
    • A cod 1 si nehral, taky legenda pro me...s ostatnim souhlasim :)
      • Hrál i ted mam dokonce tech par let CD i s Datacema XD
        Ale moc si to nepamatuju je to stara hra XD
  • Anonym : to hej...niekedy som to hral ale po chvili smo sa na to vykaslal nedalo sa to...vratil som sa k HALO ( 3 multak niekedy,teras REACH) a som uplne spokojny( no samozrejme nejako malickosti sa najdu ale je to obrovsky rozdiel oproti MW2/BO)
  • Kdyby alespoň patchovali tu srajdu. Multiplayer nehratelnej přes to cukání (nebo lagy).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit