Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=v35t_385AfM

    Scope už nezvětšuje okolí...
    60€ za nové mapy, naprosto stejná grafika i gameplay, nešáhli na to ani omylem.
  • Nuda, nuda, nuda. Šeď, šeď, šeď. Další...
  • Ti vojáci mají v koleně zabudované nějaké kola, že tak jezdí po zemi? Jo a ještě jedna věc, tam je i zbraň jahodový sirup? Mám za to, že jsem tam její účinek na hráče zahlédl
  • nejlepsy hra na svete proste COD JE PECKA A KDO RIKA ZE NE TEN JE LAMA LAMÁCKÁ CO TO NEUMY HRAT *6*
    • Běž spát prcku, a zajdi si někdy do školy, docela by ti to prospělo... *15* ("nejlepsy") *7* To, že někdo na tuhle hru nadává (a že těch lidí je), neznamená, že je lama. Já byl v MW1 mezi nejlepšíma a stejně sem po BO1 od série (která byla jedna z mých nej) odešel, protože za tuhle žbrndu převařenou a přeefektovanou ty prachy už prostě dávat nechci... *7*
      • Taky MW1 bylo poslední hratelné CoD.
  • Jack1947
    Sorry, ale tohle jim nezeru vubec, mi to pripada jak vymejsleni dalsich kravin, aby prilakaly jeste vic a vetsi masy hracu "prilakaji no na to SP... To SP si rad zahraju *4* , to je tak vsechno, a i tak uz je to vice nez dost , se dalo cekat. Protoze se tak striktne drzi toho osvedceneho "Vystrilej se az na vrchol" a nic zasadniho zde neni muzou si leda tak zdat. *3*
  • spook.y
    Píše se tam "hezčí grafika" já opravdu rozdíl nevidím. Další věc : Pohyb vojáků je pořád stejný, výbuchy jsou pořád stejné, dopad kulek na nějaký povrch je pořád stejný a textura je pořád stejná. Nejsem žádný antifanoušek COD, ale mě to přijde prostě pořád stejný už strašně dlouho. Taktika? Pořád běhej jak ko.. a střílej je všechny z metru. Když si pustím videa ze všech COD za posledních 10 let tak je to prostě stejný :D Nezdá se vám ?
    • BOHUZEL NEZDA::::je to porad to stejny *1*
    • Jack1947
      Nee recyklace a jeste k tomu narocnejsi na HW, je to furt na jedno brdo. *4*
    • Generalmagor
      No jestli tam nevidíš fakt žádnej rozdíl v grafice, tak jseš asi slepej. Nezlob se. *13*
  • To zase nikdo nebude hrat
  • Mám dilema, zda-li Ghosts "legálně" koupit nebo legálně koupit, ale až budou někde tak za 400,- (víc za to nedám, jestli vůbec).
    • Od MW 1 jsem si následující díly nelegálně nepořídil natož abych to kupoval..
      • Jack1947
        MW2 = tim pro mne, MP stranka COD skoncila ... ( treba jsem jen dospel k nazoru , cod uz ne.)
    • Miserius
      Kup - zapař - prodej... CoDka ani nemaj na PSku online pass, takze muzes vyzkouset i multák...
    • Whoossain
      Kolem čtyř stovek seženeš tak CoD4 *1*
      • Tak budu holt čekat šest let, než si to zahraju. Snad to nějak vydržím. *13*

        A nebo je tu ta druhá cesta. Ehm.
    • Stařičké COD4 se dnes ještě prodává za 400,- *9*
      • vid. activision zlavy na steame aj stare cod 1 bolo za 15e *1* *1*
      • Whoossain
        Byl si o chvíli rychlejší :-)
  • Už by mohli změnit ty nasriptovaný pády při smrti. Jsou stejné od Cod4.
    • Vše je stejné od COD4, ale tady se ryby konečně pohybují!!! *1* *1*
  • Vím, že nebudu originální, ale ta grafika je hrozná, proto skoro všechny screenshoty nebo dokonce i ve hře objekty (zkušenost z BO2) jsou všecky rozmazané. Například při míření je to pěkný efekt, ale rozmazávat vše, protože jsou texturu ohavné, mi přijde jako dost nepěkný herní styl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit