Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už by mohli změnit ty nasriptovaný pády při smrti. Jsou stejné od Cod4.
    • Vše je stejné od COD4, ale tady se ryby konečně pohybují!!! *1* *1*
  • spook.y
    Píše se tam "hezčí grafika" já opravdu rozdíl nevidím. Další věc : Pohyb vojáků je pořád stejný, výbuchy jsou pořád stejné, dopad kulek na nějaký povrch je pořád stejný a textura je pořád stejná. Nejsem žádný antifanoušek COD, ale mě to přijde prostě pořád stejný už strašně dlouho. Taktika? Pořád běhej jak ko.. a střílej je všechny z metru. Když si pustím videa ze všech COD za posledních 10 let tak je to prostě stejný :D Nezdá se vám ?
    • BOHUZEL NEZDA::::je to porad to stejny *1*
    • Jack1947
      Nee recyklace a jeste k tomu narocnejsi na HW, je to furt na jedno brdo. *4*
    • Generalmagor
      No jestli tam nevidíš fakt žádnej rozdíl v grafice, tak jseš asi slepej. Nezlob se. *13*
  • z jejich nejvetsi novinky- psu, se mi postupne stava nejvetsi negativ. vzdycky jak je vidim na nejakym videu at uz singl/multiplayer, vim ze je to vec ktera by mi tam vadila/vysirala. u hranicare to holt bez cokla nejde a v multaku zrejme uz taky ne. kdyz udelali motion capturing nejakyho azora asi to chtej holt naklonovat vsude
  • Miserius
    Zatim jsem vzdy kazdy CoD hrál alespoň singl (koupil-prodal), přestože na to nadávám (od MW3), tak singl byla vzdy slusna jednohubka... Ale tohle... Ten Robopes, vojaci co probehnou dverma jak od kostela jen protoze je honí pes, nebo stealth kdy vojaka trhá na kusy pes par metru od jeho partaka a ten nic neví... To uz bude asi vic veci nez jsem ochotnej ignorovat *1*
    Tohle video je aspon vtipný http://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4
    • Nebo střílení ve vesmíru, které nejde v realitě uskutečnit.
      • V tomhle seš ůplně vedle *5* střílení ve vesmíru(z normálních palných zbraní)je reálné navíc ověřené.www.youtube.com/watch?v=hUdkIn7C9fA *4*
  • http://www.youtube.com/watch?v=v35t_385AfM

    Scope už nezvětšuje okolí...
    60€ za nové mapy, naprosto stejná grafika i gameplay, nešáhli na to ani omylem.
  • Vím, že nebudu originální, ale ta grafika je hrozná, proto skoro všechny screenshoty nebo dokonce i ve hře objekty (zkušenost z BO2) jsou všecky rozmazané. Například při míření je to pěkný efekt, ale rozmazávat vše, protože jsou texturu ohavné, mi přijde jako dost nepěkný herní styl.
  • Jack1947
    Sorry, ale tohle jim nezeru vubec, mi to pripada jak vymejsleni dalsich kravin, aby prilakaly jeste vic a vetsi masy hracu "prilakaji no na to SP... To SP si rad zahraju *4* , to je tak vsechno, a i tak uz je to vice nez dost , se dalo cekat. Protoze se tak striktne drzi toho osvedceneho "Vystrilej se az na vrchol" a nic zasadniho zde neni muzou si leda tak zdat. *3*
  • nejlepsy hra na svete proste COD JE PECKA A KDO RIKA ZE NE TEN JE LAMA LAMÁCKÁ CO TO NEUMY HRAT *6*
    • Běž spát prcku, a zajdi si někdy do školy, docela by ti to prospělo... *15* ("nejlepsy") *7* To, že někdo na tuhle hru nadává (a že těch lidí je), neznamená, že je lama. Já byl v MW1 mezi nejlepšíma a stejně sem po BO1 od série (která byla jedna z mých nej) odešel, protože za tuhle žbrndu převařenou a přeefektovanou ty prachy už prostě dávat nechci... *7*
      • Taky MW1 bylo poslední hratelné CoD.
  • Mám dilema, zda-li Ghosts "legálně" koupit nebo legálně koupit, ale až budou někde tak za 400,- (víc za to nedám, jestli vůbec).
    • Od MW 1 jsem si následující díly nelegálně nepořídil natož abych to kupoval..
      • Jack1947
        MW2 = tim pro mne, MP stranka COD skoncila ... ( treba jsem jen dospel k nazoru , cod uz ne.)
    • Miserius
      Kup - zapař - prodej... CoDka ani nemaj na PSku online pass, takze muzes vyzkouset i multák...
    • Whoossain
      Kolem čtyř stovek seženeš tak CoD4 *1*
      • Tak budu holt čekat šest let, než si to zahraju. Snad to nějak vydržím. *13*

        A nebo je tu ta druhá cesta. Ehm.
    • Stařičké COD4 se dnes ještě prodává za 400,- *9*
      • vid. activision zlavy na steame aj stare cod 1 bolo za 15e *1* *1*
      • Whoossain
        Byl si o chvíli rychlejší :-)
  • Ti vojáci mají v koleně zabudované nějaké kola, že tak jezdí po zemi? Jo a ještě jedna věc, tam je i zbraň jahodový sirup? Mám za to, že jsem tam její účinek na hráče zahlédl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit