Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Není to špatné, když člověka omrzí klasická hra hraje s boti, Battle roxyale mod zase prověří schopnosti nebo jak moc kempři zkazí zážitek.

    Chybí mi kampan tu bych bbral všemi deseti! už bylo prokázáno v minulosti že se dá i na mobilu udělat celkem obstojně. Třeba výjde, hrát proti botům je nuda  a jo nehrál jsem ještě zombíky jediné zombíky v cod  co si na mobilu pamatuji bylo Black ops a to už je drahně let.

    ( nojo 9 let jsem v podstatě nehrál jen chvilku na tabletu a ten neměl takový výkon ) ale tohle si zapnu i rád občas.

  • CRYPT

    Ja jsem prekvapenej ze ti nekdo dava palce nahoru o_O Co je na tom divneho? Muj prvni telefon co jsem v zivote mel, byla Nokia 3410 (i kdyz jak ja miloval desing 3310/3330) ale Nokia 3410, ackoliv nemela barevny display, mela jiz podporu java her. Pamatuji si, jak jsem poprve na internetu objevil od Gameloftu Skate & Slam - pro mne jako byvaleho skateboardistu, to bylo neco neskutecneho a chtel jsem to. Musel jsem si pockat cca rok, nez to v nabidce mel t-mobile. Takze koupeni hry + stazeni hry samotne, mne tehdy vyslo na cca 200/300 kc, uz si nepamatuji presne, ale to byly prvopocatky meho hrani na telefonu. Postupem casu jsem vystridal vice telefonu a hral spoustu her. Dodnes hraji hry na telefonu, je to prima nemuset sedet u pc, ale tak si drtit nejakou oddechovku. Dnes momentalne hraji aktivne (rozumej kazdy den) Tales of Wind (cinske anime mmorpg - neskutecne p2w a nebudu ani rikat kolik penez jsem do toho nasazel.....) a ted momentalne i Call of Duty kdyz mam chut. Obdivuji konzolisty co dokazi hrat na packach a tlacitkach fps a mobilni packare obvzlast, protoze ja se to doted nenaucil :)

  • Jack1947

    To mě ani nepřekvapuje...

  • uher

    Hrát na mobilu? Žasnu nad takovým sebemrskačstvím...

  • Tie peniaze co zarobia len za prvy mesiac na mikrotransakciach su neuveritelne. Cinske studio to spravi za par drobnych a Activison moze opat buchat sampanske.

    Nuz, dalsie pokracovanie COD na PC/XBOX/PS opat bude trhat rekordy aj keby hodnotenia boli 5/10.

  • Maxianimal

    Momentálně hraju jen tohle a Stardew Valley, a mám vystaráno. Gameplay u CoD je na poměry telefonů špičkovej. Mikrotransakce štvou, ale aspoň to není P2W.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit