Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všímáte si, jak málo komentářů je u her, které nejsou nebo nemohou být cracknuty?

    • species

      Cod je cracknuty.


      Kazdopadne ty diskuze sou mrtvy uplne vsude. Co se deje?!?


      Jeste rok dozadu bylo u cod clanku 75 komentaru za dva dny

    • CRYPT

      Na chvili jsem se nad tvym komentarem opravdy zamyslel a pak se srdecne rozesmal. Spravil jsi mi pred pracovnim peklem kam se chystam trochu naladu. Nvm jak ostatni, ale ja si nestahl warez hru uz ani nepamatuji (a ze jsem to x let drive tahal docela dost, student bez penez, ale s chuti si zahrat...) Dnes uz jsem tak moc linej, ze si radeji pockam na slevu a pak si to rovnou koupim, nemusim resit ani crack, ani pozdejsi updaty a mam to ve steamu/gogu... Co se tyce komentaru, tak se staci podivat kolik komentaru je u her, ktere jsou zajimave, pestre, pripadne AAA titul... Toto je jen dalsi z mnoha recyklatovych COD, ktere je v podstate porad stejne, akorat zabalene jinak. Ted to nemyslim spatne, pry je toto CoDcko vesmes i pozitivne prijimano, ale co komentovat kazdy rok u dalsiho CoD

    • cNNk

      Ne, protoze je to blbost :D Kazdopadne to, ze ty mas prehled o tom co je cracknuty leccos napovida :D

  • kampan je fajn, ale je tak o 2/3 kratsi nez by mela byt

    • patr

      Neni.  Cod kampan bola vzdy ako interaktivny niekolkohodinovy film.  Proste pozeras film a zapojis sa do akcnych pasazi.  O to je to lepsie v dnesnej dobe, ze ingame grafika je tak vymakana ze prechod z animacie do hry je perfektny a plynuly.

      Ja by som sa napriklad potesil, keby tam single zas nebol na ukor battleroyale.  Lenze battleroyale nakoniec predsa bude zrejme vo free to play forme.

      Velke sp hry zas nemaju tak bohaty multiplayer.  A na multiplayer v cod su naozaj vysoke naroky.  Uz len fakt, ze na vyvoji hry sa podielali styri studia

      • Ja netvrdim, ze to CoD  melo nekdy jinak, jen rikam, ze je ta kampan prilis kratka...coz proste je. 

        • patr

          Je to proste interaktivny film.  Sledujes film a zapajas sa do akcnych pasazi.  Netvoris svoj vlastny postup, ale pohybujes sa vo filmovej kulise ktora je dopredu pripravena.

          Single je proste intro do hlavnej hry

  • MishKonn

    Hledám spoluhráče na PC, přidejte si mě: MishKonn#1403


  • Maxianimal

    Souhlas, konečně se to po dlouhých letech povedlo.

  • patr

    Mne praveze battleroyale chyba a povazujem ho za klucovy pre tuto hru. Je vela unikov ze battleroyale bude zaciatkom roka, prave na mape kde sa odohrava specops.  Preto je tak obrovska. Blackout je vyborny stred medzi ultra rychlym apex a pomalym pubg.  Lenze sa nepresadil vo velkom a to je to co by mohol modern warfare napravit.

    Free to play standalone model + crossplay.  To je to co momentalne call of duty chyba.  Free to play cast, battleroyale.  Standalone cast ktora bude zvysovat hracsku zakladnu a nebude sa fragmentovat kazdy rok po vydani noveho dielu. 


    Battleroyale ma bavi preto, pretoze hraci ovela viac komunikuju a spolupracuju.  Ak hrate rychle mp mody, nikoho tam netrapi aby nejak s vami spolupracoval a komunikoval, kazdy si hra to svoje.   Tak pevne verim ze to rozbehnu vo velkom a vychytaju chyby blackoutu


    • Asi jsem žil do této chvíle v bludu, jelikož jsem považoval Battle Royale za mód typu Death match alias všichni proti všem. Nedokážu si tedy představit, jak hráči, kteří proti sobě soupeří o posledního přeživšího spolu komunikují. Větší spolupráci naopak potkávám ve hrách typu Battlefield nebo Counter strike kdy spolu hráči komunikují, aby společně porazili nepřátelský tým.

      • patr

        To si trosicku mimo asi ne ?  Bavime sa tu o publicu a ne o time piatich hracov v counterstrike. Narazam na fakt, ze mnohokrat je problem vobec taky tim poskladat.

        Battleroyale je o hlavne o squadoch.  A tam je komunikacia uplne ina s neznamymi hracmi ako v rychlom mp. V mp maju mnohi absolutne na haku komunikovat k veci.  Battleroyale je o spolocnom postupe, o pomahani partakom, vymienani itemov a nabojov, hlaseni pozicii atd.  Battleroyale nuti komunikovat.

        V cs je komunikacia tupa. Naucene frazy, naucene mapy. Je na longu, bcku, banan.

        V battleroyale je komunikacia uplne prirodzena.  Je na severovychode za skalou, druhy flankuje zo zapadnej strany,  nema niekto naboje ? Knockli nam partaka, hodte tam smog, idem ho ozivit atd.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit