Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si bohatě vystačim s myší a klávesnicí. *2*
    • Tak to jsi ale 100 let za opicema.
      • Kdo by proboha stál před monitorem/hdtv a máchal kolem sebe plastovou nebo snad z ruky vytvořenou pistolkou? Kinect je z pohledu přesnosti a použitelnosti nejhorší ovladač všech dob v porovnání s klávesnicí, myší, dual shockem, PS Move atd. Tohle všechno je jen velký HYPE.
  • Nejvíc mne vždy pobaví jak jsou všíchni s toho na větvy že tam někdo mává rukou a skáče jak pako a přístroj dokonce občas i správně reaguje . Největší hype je že to funguje i na PC a né jen na X360 a Wii. Přitom je to hóódně stará technologie. A kde je ta doba kdy zde byly helmy VR1 a jejich gyroskopy co fungovaly na 486 s 32MB RAM.
    Microsoft koupil tydle patenty spolu s firmou co to vyvynula v roce 1995 a od té doby prakticky neukázali nic nového . Jedíné co se povedlo je zmenšit přístroj o polovinu. Po 16 letech je to pořád to samé a žádné inovace. Za pár let tu bude hype s hlasovím ovládáním jelikož Microsoft má už funkčí prototypy SW a patenty v šuplíku schovány víc než 10let ale ještě je komerčně nepoužil. Musím pohledat staré časopisy abych se podíval jak se ta firma tenkrát jmenovala jejich SW byl genialní a měl úžasnou schopnost rozlišení lidského hlasu a svižně běžel i na prvním Pentiu 90 :)
    • pravdu ma ten chlapec....
  • A až se bude chtít otočit o 180 st. tak aby si popones i obrazovku. No dobrá, šlo by to dát na tlačítko, ale nerejpnout si prostě nešlo. Tak jako tak... Nic pro mě.
  • Robotron3
    Velice chytre. Podle me toto video znaci, kam se bude v nejblizsi dobe pohybove ovladani ubirat. Predstavte si napr. misto wii ovladacu mnohem presnejsi Move a jste doma. Zdanlive je pristup Sony s Move a Microsoft s Kinectem rozdilny, ale podle me Sony brzy vyda novou PlayStation kamerku, ktera bude dosti podobna Kinectu a Microsoft zase zacne prodava doplnek ke Kinectu - fyzicke ovladace, takze ve vysledku bude pohybove ovladani na obou systemech vicemene stejne. Jsem na to zvedavy. Mys a klavesnici na presnost nic nenahradi, stejne jako gamepad v pohodlnosti, ale tohle muze byt o moc zabavnejsi :)
    • Až na to, že přesnost Wii ovladače je v tuto chvíli stejná (možná s motion plus i o něco lepší než Move). :)
      Mimochodem tenhle hack je hraní Wii verze Call of Duty s podporou Kinectu pro skok, skrčení atd. To je opravdu nevyužitelné. Ideální by bylo, kdyby se rozhlížení ovládalo pohybem hlavy a mířidlo pohybem zbraně. Jenomže tohle uź by musela podporovat sama hra, na to nestačí jen tyhle "hack hrátky".
      • Keby si otáčal obrazovku pohybom hlavy, tak by si sa nepozeral na telku :) To by sa telka musela otáčať rovno s tebou :)
        • Mrkni se, jak funguje TrackIR pro závodní hry - lehce natočíš hlavu, ale očima sleduješ pořád stejný bod.
        • no ony by stacily ty bryle od sony abys videl i obraz :))
      • to rozhlizeni hlavou by slo udelat v arme to by byl teprve narez a ne nejaky call of duty :)
  • hmmm tak tomu se říká odezva :DDD *1*
  • Naprosto souhlasím. Patřím ke generaci, která ještě zažila Commodore a Atari, takže jsem tyto novinky z devadesátých let také hltal plnými doušky a těšil se, jak si již brzy zahraji ve virtuální realitě. A ejhle, patnáct let uplynulo a ono nic. Je neuvěřitelné, jak technologičtí lídři trhu paradoxně technologický vývoj brzdí. Proč uvádět na trh něco, co tam můžu uvést až za deset let a během této doby těžit finance z upgrade stávající technologie, že? Jsem přesvědčen, že v šuplících leží takové technologie, o kterým se nám ani nezdá - jaderná fúze, dokonalé elektromotory na principu ionizace, virtuální realita, atd. Smutné je, že touha po penězích zvítězila nad touhou po poznání. *10*
    • spousta lidí má problémy se od počítače odtrhnout už tak, přidej virtuální realitu a všichni skončí v blázinci :)
    • Oprava, tohle patřilo k příspěvku uživatele "sranda"
  • Wii:pro casual hráče, Kinect:pro elektronické kutily, PsMove:pro to, co mají rádi Wii a chtějí lepší grafiku.... Výsledek:už se na to vykašlete a věnujte ty peníze do pořádných her, nezapomeňte, že celou herní branži rozjeli hlavně hardcore hráči a jsou to oni, kdo dnes nejvíce trpí.
  • Si děláte srandu ne? Zrovna kombinace wiibambitky, kinectu a akční hry typu CoD je totální kokotina. I kdyby to mělo perfektní odezvu a reakce ve hře (což nemá), tak mě nikdo nedonutí stát u toho jako péro z gauče natož se kinklat a skákat.
  • tohle se urcite nechytne,s gamepadem budu mnohem rychlejsi a presnejsi a v multiplayeru by chlapec asi pekne brecel,hlavne za dvacet minut uz by ani nemohl neprehodil zbran *2*
    • prehodit
  • jak tomu můžou říkat pohybové ovládání, když ten týpek u toho celou dobu jenom stojí na místě? párkrát vyskočí, párkrát nesmyslně mávne rukou...si k tomu klidně mohl sednout a nemusel by stát jak idiot *1*
    stejně většinu funkcí ovládá tlačítky jako na gamepadu, u kterého se člověk tedy "pohybuje" daleko více

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit