Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepinator
    Takže z toho vlastně vyplývá, že čínský hráč je na úrovni opice. Skvělé!
  • WolfWood
    Prostě jen .... WTF ???? :D :D :D :D :D

    Když jsem se zamyslel tak on to odpovídá naturelu čínanů .... čínsky voják nikdy nepoklekne před nepřítelem ani se nebude před ním plazit . Když vás jde vedle sebe milion tak na co mířit a okrádat mrtvoly nebude (je to tam pověra vedle pověry ale hej je to jejich svět )
    • Keyz
      K tomu sedí památný popis RTS Generals v recenzi která byla v Levelu.

      Psalo se tam, že se Čína nedrží očekávané taktiky kdy na levé straně mají půl milionu vojáků, na pravé straně půl milionu a uprostřed pojede tank *15*
      • WolfWood
        To už je hodně starý číslo :D

        Ps v tom čísle popisovali jak probíhá uzávěrka v levelu :D myslím...
  • Magister_Peditum
    Dle průzkumu mi čínští hráči připadají trošičku retardovaní. *1* Bát se mířit přes mířidla? WTF?! *8*
    • Klasická bulvární dezinterpretace. Čínští hráči se nejspíše nebojí používat mířidla, ale zkrátka je to nebaví. A já se jim ani nedivím.
    • Keyz
      Mají hrát Unreal, tam se nemíří... I když počkat ten bude zase moc rychlý *1*
    • Cierna magia!
    • Pro jedince co se bojí používat mířidla na zbrani je tady CSko, tam si můžou kropit podle "křížku" do aleluja a vizuál je taky neodradí, rozběhnout to i na kalkulačce. *6*
  • Musím říct, že mě tenhle článek (za celou dobu co čtu Games.cz) doslova šokoval.. Nechápou na co jsou mířidla a bojí se světýlka? WTF??! I když je to asi pravda, tak tomu stále nevěřím... Mám otevřenou hubu ještě teď! Kurnik WTF??? *11*
  • Keyz
    Mají tam dát hodně tanků a chlapa s taškou a bude to.
  • Keyz
    To tam hrají snad samí tupci nebo co. Když u FPS se bojí kleknout anebo mířit tvl. To i dítě v ČR tohle umí.

    Divná otázka ohledně HW. Jako by to nešlo nastavit na minimum. Navíc v Číně snad nemají pentium 4.

    Ano chci aby pokroková Čína (jak říkal Lukáš Codr) začala masově kupovat herní firmy a produkovat svoje hry v Evropě. To bude kvalita! *15*
  • kubi-wan
    Byly doby, kdy byla každá hra od "ravenů" klenot.... dneska dělaj Call of Duty pro číňany... *9*
  • "...hmmm! Už to mám! Přidáme číňany!" *1* *1*
  • Jack1947
    Tak tedy jestli to tak skutečně je tak jsou ti činští hráči (krom různých omezení) ještě hloupější než jsem si donedávna myslel. Hlavně to že - nevědí že střelba přes mířidla zvyšuje přesnost u zbraní *15*
    Nebo si jentady někdo či autoři COD udělali z nich dobrý den. Co CS to se v číně hraje né a není to na ně moc velký chaoz že heh. *4*
  • samuel.polak
    ...a nedala CINA nahodov BAN na COD pretoze je moc patrioticka ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit