Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nevyjadril jsem se jasne, je mi to vlastne u rite... pac to co s tim provedli ted jenom chtej natom vic trhnout tim ze se jeste zapoji studia dalsi. Suda-licha, suda licha? pochybju ze by se to nak zmenilo. Jo osud to ma nadobro zpecetenej.
  • Preco zrovna Sledgehammer? Ake vlastne vsetky hry urobili?
    Mali radsej dat prilezitost Raven Software, veteranom FPS zanru ktori uz nespocetne krat dokazali ze kvalitne hry robit vedia (Quake 4, Singularity, Wolfenstein, Star Wars Jedi Knight II, X-Men Origins: Wolverine, Soldier of Fortune 1 a 2, Hexen 1 a 2, Heretic, ...), s ich vplyvom by CoD mohol mat kvalitnejsi design a stat sa trochu zabavnejsi.
    To ze Singularity predajne moc neuspelo je len chyba Activisionu kedze reklama nan bola prakticky nulova, vybornu hru si tak mnoho ludi nezahralo pretoze o nej jednoducho ani netusili . *7*
  • Nie..radšej knihu..
  • To je dobrá zpráva. Já nevěřím ve hry, které se vyvijí krátce, i když na nich pracuje třeba i tisíc lidí. Vývoj hry je složitá činnost a potřebuje čas.
  • Jack1947
    To uz se dfakto prokeclo ne driv? ... jo spekulovalo nebo proslychalo... prast jako uhod.

    Tyhle blbci co lacni jen po penezich, me uz nezajimaj. GHOSTSEM to zabily tak muzou skonat

    ne fakt nic lepsiho nepomuze nez aby postupne sli do bankrotu... ( nejsem neprejici)
    tahle serie si nic jineho nezaslouzi jo jineho vyrobce... fakt i me uz prestava bavit hrat nudnejsi a nudnejsi SP kde udelali z hrace fakt uplneho ignorantiho blba.



    *16* *16* *16* Go to hell, crooks!
  • Na tomhle OLD SCHOOL enginu by potrebovali 10 let aby se jim neco povedlo...CoD je davno za zenitem kvalitni strilecky. Pro deti a knzumenty OK..Pro hráče jen nocni mura.
  • Prosim jen ne 3rd person vsechno jen to ne
  • nassrat a rozmazzaat. od cod2 , jen horsi a horsi.
    • Súhlas, súhlas, súhlas. Pár rokov dozadu, keď bol ohlásený MW1 som sa tešil. Odvtedy bohužiaľ už len grcám vždy keď niekde vidím túto značku.
      • a kto dal mínus je teplý *1*
  • firebug
    V Číně běží nějakej CoD online? To jsou ale sraby, že to neudělají celosvětově. Pořád se stejně tvrdí, že CoD je hlavně o multiplayeru. Ideálně by mohli vytvořit slušnou F2P hru, kde by prodávali oblečky a tak 2x - 3x do roka nějakej map pack, měli by z toho slušný prachy za minimum námahy. Vedle toho by mohli kutit nějaký singleplayer epizodky za polovinu ceny...
    Proč ale na druhou stranu měnit něco, co funguje, že? Každý rok jim stejně fanoušci CoD div neutrhnou ruce za v podstatě balík nových map a pár skinů, za který si účtují plnou palbu. Ti lidé z Activisionu musejí být ale vysmátí!
  • XorxoxTalarius
    Osobne musim rict ze bych si COD kupoval a klidne kazdy rok pokud by splnili tyto podminky:
    1. Hra by byla dobre optimalizovana pro PC
    2. Mohl bych si koupit jenom Singleplayer a za rozumnou cenu (rekneme i 500 bych jim za to dal)
    Vic nepotrebuju a byl bych se serii fakt spokojenej
    • A já myslel, že CoD byl o multiplayeru.. jo vlastně.. on už je vlastně od MW2 přes kopírák...
    • Já to mám přesně naopak. SP bych s chutí vynechal a hrál jenom multiplayer. Bohužel mě zatím pořád baví a žádná střílečka mi podobně svižný multiplayer nenabídne.
      V battlefieldu mě mp moc nebaví, nebaví mě vozítka/letadýlka vrtulníky, nebaví mě příliš rozlehlé mapy, nebaví mě čekat na respawn po zabití. Prostě mám rád hodně svižnou akci a čistou řezničinu, nicméně zatím jsem nenašel nic lepšího než mp call of duty.
      Hraju tedy pouze ten a pak ještě první unreal tournament - kde však hraju jen na serveru, kde se hraje pouze instagip (jedna rána - smrt).
      Tímto vás tu žádám o radu, co bych si ještě mohl zahrát ? Novější ut mě nebaví, jak je to graficky "přeplácaný a přeefektovaný", tak mi to přijde takové zmatené a postrádající kouzlo prvního dílu. Hrál jsem ještě různé online fps (ava, blacklight: retribution - ten mě asi zaujal nejvíc, ale pořád to není ono - , planeteside, warsow a ještě pár menších záležitostí.)
      Nechci nic týmového (jak v ut, tak v cod hraju nejčastěji free for all a tdm). Prostě mám radost, když se mi ve hře daří a hlavně to mám možnost ovlivnit - ne jako u bf, kde se půl hodiny plazim a bojim se podívat za roh, jen abych pak umřel neznámo jak. Tímto nechci hanit hry jako bf, jen to prostě není můj šálek kávy. Za případné rady děkuji.
      • Q3A je "celkem" svižná FPS. :DDD
        • Jack1947
          To muze rovnou Quake live.
      • Tikov
        No možná prvoválečný Verdun, to byly malé mapy a malé týmy (4+4 vs. 4+4) a vcelku se to kosilo (ale byl to territory mod).
    • jiri.doh
      Pěkně si to řekl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit