Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim jen ne 3rd person vsechno jen to ne
  • To je dobrá zpráva. Já nevěřím ve hry, které se vyvijí krátce, i když na nich pracuje třeba i tisíc lidí. Vývoj hry je složitá činnost a potřebuje čas.
  • Nejspis to souvisi s nextgenem a z ekonomickeho pohledu to znamena, ze podstatne narostou naklady nextgen verzi. Pokud se to bude dit obecne, neni to moc priznive. Pro CoD to neni problem, ale zvysi se tim hranice minimalnách rentabilnich prodeju, cimz se zvysi investicni riziko se vsemi pruvodnimi negativnimi vlivy.
  • Jack1947
    To uz se dfakto prokeclo ne driv? ... jo spekulovalo nebo proslychalo... prast jako uhod.

    Tyhle blbci co lacni jen po penezich, me uz nezajimaj. GHOSTSEM to zabily tak muzou skonat

    ne fakt nic lepsiho nepomuze nez aby postupne sli do bankrotu... ( nejsem neprejici)
    tahle serie si nic jineho nezaslouzi jo jineho vyrobce... fakt i me uz prestava bavit hrat nudnejsi a nudnejsi SP kde udelali z hrace fakt uplneho ignorantiho blba.



    *16* *16* *16* Go to hell, crooks!
  • Jack1947
    Nevyjadril jsem se jasne, je mi to vlastne u rite... pac to co s tim provedli ted jenom chtej natom vic trhnout tim ze se jeste zapoji studia dalsi. Suda-licha, suda licha? pochybju ze by se to nak zmenilo. Jo osud to ma nadobro zpecetenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit