Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rok navic, coz podle me jen znamena ze posledni DLC vyslou na trh 14 dni pred premierou "noveho" dilu. *6*
  • Nejspis to souvisi s nextgenem a z ekonomickeho pohledu to znamena, ze podstatne narostou naklady nextgen verzi. Pokud se to bude dit obecne, neni to moc priznive. Pro CoD to neni problem, ale zvysi se tim hranice minimalnách rentabilnich prodeju, cimz se zvysi investicni riziko se vsemi pruvodnimi negativnimi vlivy.
  • No, uvidíme. Můžou jen příjemně překvapit.
    • XorxoxTalarius
      Pripadne muzu jeste klesnout, i to by bylo prekvapeni
      • A to sa este da?
        • XorxoxTalarius
          No ja treba verim ze asi ne, ale pouze na 99% *1*
  • yuri337
    Třeba se po 11ti letech fanoušci dočkají i nového enginu. Ten id Tech 3 z roku 1999 už začíná být nehezky okoukaný. Pak ho jen v roce 2003 přebarvili, přidali pár efektů a přejmenovali na IW3 posléze IW4.
    Když jsem pak po Metru LL zkusil loňský díl CoD, nevěl jsem jestli se smát nebo plakat. Hra šla po hodině z disku. Nechápu že to lidi stále kupují.
    • Takže si to ukradl? Zloději ... se všema takovýma čechama jen jedno, postřílet.
      • Jack1947
        Postrilet by se meli ti co podporuji tuhle bezednou studnu hoven. *4*

        HOVNNAA!!!
      • XorxoxTalarius
        Keyboard hero alert! *1*
    • Keyz
      A stejně se toho prodalo hodně :)
    • BookerDeWitt
      Podle mě to je nějaká divná úchylka vývojářů, co stojí za původním Call Of Duty (od prvního z 2. světové až po Modern Warfare). Napřed upraví id Tech a teď Source Engine pro Titanfall, který je od veteránů právě původní COD série.

      Za 10 let pofrčí 5. díl Titanfallu v upraveném Unreal Engine 3.
      • Však ano. Tomu se říká strategie minimálních nákladů. :D
    • Pokud změní engine natolik, že to nepůjde poznat, tak ať se patlají s id TEch 3. Ale měli by změnit věci, které ten engine připomínají, hlavně ty animace smrti, kterou jsou stejné jak v COD4 a některé dokonce z COD2.
      • Hlavne at se pri tvorbe enginu neinspiruji u DICE, ten jejich lens flare a netcode nam byl cert dluzen.
        Jestli budou Titanfall fungovat hitboxy tak po frustrujici zkusenosti z Bugfieldem uz jen to je duvod ke koupi.
        • Titalfall jede na Source enginu - tak snad dobrý.
        • Naprosto souhlasim jsem BF priznivec a COD jsem nikdy nemel rad ale rad ho vymenim za BF teda jenom pokud COD udela novi engine.Posledni dobry engine btl BF2 a potom uz nic jen podivny hitbox system pri kterem umres za 5 metru za rohem *7* .
          Takze se budu moc tesit na novi engine doufam nebude tak zmrveny jak tomu je u BF serie kterou mam komplet mimochodem *11*
          • Tak jako cokoli lepsi, jak konzolovy Frost Bite ve kterem litaji kulky z vaseho obliceje, zbrane strileji jinam nez mirite a vubec nekopou.... Gun play se me nejvic libil zatim u Rising Storm...
      • XorxoxTalarius
        No hlavne by ho mohli zmenit tak aby to jelo normalne na PC, jelikoz jsem si chtel zahrat singl BO2 (kterej je prej velmi dobrej) a obcas se to skoro nehybalo
  • prudislav
    mě by spíš zajímalo jestli někdy opraví Ghosts
    • A mě by zajímalo, kdy už konečně skončí série Call of Duty.
      • Jak to myslíš "konečně"? Čím tě to tolik ovlivňuje? Ty jsi spíš stupidní ovce, co se chce svézt na vlně hejtu, že jo? Tupče...
        • firebug
          Nadávat někomu do ovcí a do stád se stalo takovou módou, že tě to samotného začleňuje mezi masy podobných "individualit". Maximálně se tu můžeme hádat, v jakém tom stádu to je lepšejší... :-)
      • Az skonci wowko:-P
      • Ta te chlapce prezije.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit