Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD je niečo ako filmy od Marvelu. Jednoduchá zábava (nielen) pre jednoduchého diváka. Každý občas rád vypne. To len banda pozérov to bude neustále hatovať. Vtipné je, keď na druhú stranu adorujú BF a iné podobné hry.
    • Jack1947
      Hnisavec je ako neuspěšný prototyp trolla - takové tak trochu jak to říci "dospělejší" alter ego TheGGG.
      • TheGGG
        a v čem prosimtě troluje? Sice je to jinak kkt, ale má pravdu, CoD je jednoduchá zábava a na tom není nic špatného... po celodením namáhání mozku na VŠ si rád dopřeji jednoduchou zábavu
        • Teda dneska už může studovat vysokou opravdu každý dеmеnt....
        • špatné je, že se ta hra hraje na neco co není. jinak ja pracoval jako vedecký výzkumník a po práci jsem si dával oddechovou partičku šachu, takže každej to má jinak.
          • to mi povídej !!
            já pracoval jako skladník... tzn. makal jsem na vystudované odborníky vašeho levelu , aby bylo na výzkumy typu, např . '' Vědci zjistili, jestli manželství brání lidem v tom, mít radost ze života! ''
            '' Vědci zjistili, jak rozpoznat, že žena lže!! ''
            '' Vědci zjistili, co se děje po smrti!!! ''
            Tak jsem se na to vys*** pochopitelně !!! :-D :-D :-D
            ... Můžu se zeptat ? ... Váš největší vědecký objev ( největší příspěvek společnosti ) ?? :-)
          • TheGGG
            ujídat v tescu vzorky salámu není vědecká práce a házet o stěnu kamínky není partička šachu... no tak blobe, *1* *1*
            • TheGGG
              blobe, ty jsi se zase dostal z ústavu? Myslím, že vysadit ty prášky tak brzo pro tebe může být hodně nebezpečné...
            • jo taky když má tvoje školka pro pomocné deti víc jak jedno podlaží, neznamená že chodíš na "vysokou" školu
          • Jack1947
            To je jen otázka osobního dojmu, třeba v SP zas tolik bot nebylo ( když ted sem se dozvěděl že Němci ukořistily ty Sovjetské zbraně a skutečně je používali...)
        • Jack1947
          No možná jo, nicméně jsem neodolal když mi takhle hezky nahrál *14*

          Jinak to že i ty řikáš že je kkkt to je co říct potom co tu provádíš. Bych to spíš bral tak jako že mu spíš složíš kompliment. Přeci jenom 2 osaměly jezdci apokalypsy.

          Tak s tím souhlasím, nebylo vždy na to si v nějaké té fps po náročném dni zastřílet.
          • TheGGG
            no jo, co provádím jacíčku... že si dokonce u diskuze ke CoD dovolím napsat že mě CoD baví? No sorry že nejsem nějaký mums basement neckbeard co hraje zásadně jen 90s "hardcore" 16bitové hry, co mu dávají falešný pocit nadřazenosti a nafukují mu ego...
            • Jack1947
              Jo děláš... a čím dál tím víc a víc...
            • TheGGG
              neboj, nedělám jacka
            • Jack1947
              Však víš nedělej hloupého *7*
            • TheGGG
              jacíčku, jaký anglický výraz jsem použil, co moc nevím... navíc toto se dozvím od člověka, co zřejmě mixuje češtinu, klingonštinu a nějaký dávno mrtvý jazyk...
            • TheGGG
              blobe, pokud házíš celý den lopatou s dalšími ukrajinci, pak není divu, že si chceš něco dokázat alespoń v tom hardcore simulátoru... *3*
            • Jack1947
              Nemusíš hned urážet já taky nixc nenapsal špatného na tvojí adresu. Děláš jako bych byl já zastáncem téhle části pc master race ale to se mýlíš Měl jsem ( předtím jsem hrál jen možná u táty v práci Duke3d a nějaké NFS) Game boy color někdy 97-98 roce, pak až 2002 PS2 pc sem se dostal asi 2003-04 už si to nepamatuji jo měl jsem nějakej vyžazenej krám kde jsem hrál Dooma předtím od táty z práce ale to se moc asi nepočítá co ?

              Nejde o to co napíšeš ale jak již jsem psal jde o formulaci - skoro bych řekl že se jinak bavit ani neumíš v reálu ale nerad bych tě soudil. Každopádně nemusíš někoho na internetu jakkoli hned urážet jen proto že si myslíš že to je fanatickej hráč a zažil dobu dávno minulou. To je prostě nefér a pak se nediv že se na to bude chytat více takových lidí.

              Navíc ted mi příjdeš jak "cool edgy kid" když používáš anglické výrazy o kterých moc nevíš ale nemusím se z tebou hned hádat. Toleruji to.

              Prostě nějakej pc mr fanatik nejsem a do té škatule mě nestrčíš to až poslední 3roky ( jsem trochu začal být :D) I když ted zase moc ne.
            • četl jsem že když nekdo naopak delá jednoduchou manuální práci, tak vyhledává spíš duševne náročnejší zábavu. takže na hraní hardcore her není nic špatného a nemužeš všechny házet do jednoho pytle.
  • MickeyMutant
    Vzhledem ke včerejší zprávě, kdy Ministerstvo pravdy doporučilo vývojářům Sledgehammer Games v budoucím remaku Call of Duty: Advanced Warfare přeobsadit roli Jonathana Ironse a inspirován Ridley Scottem a článkem "Taváryš Spejsi, byl jsi a už nejsi!", odkazuji obrázek speciálně pro Lukáše.
  • Rusky automaty v rukou nemeckych vojaku na zapadni fronte, zombies ve hre z druhy svetovy valky, ano tohle presne vystihuje co dneska vychazi za Acka a ja se tomu uz opravdu jenom smeju...
    • To by este nevadilo clovek si povie ze stiahly nejake menej bojaschopne jednotky z vychodnej fronty na zapad branit pobrezie a vybavily ich ostatkovou vyzbrojou ale ze nemecky snajpry maju polsku odstrelovacku ktorej bolo vyrobenej len 150 kusov celkovo alebo nemci maju automaticku brokovnicu z prvej vetovej ktoru vobec nepouzivaly v reale to uz je troska na zamyslenie :D vyvojary chceli byt asi az moc akcny :D
    • Abychom byli féroví, Němci ukořistili ohromné množství PPSh-41, a sami je pak používali, i bez modifikací. Už jsem slyšel i tvrzení, že to byl druhý nejpočetnější samopal ve Wehrmachtu. Nevím, jestli se nějaké dostaly na západní frontu, ale rozhodně to nebylo nemožné.
      • Jack1947
        Rozhodně zajímavé to jsem neveděl a rád se historicky zase o trochu pučím *3*
      • to težko
      • Pár desítek jich na západě opravdu bylo, ale netvorili ani 1% vyzbroje. Tady to ale padá skoro ze všech. Dát to na pár míst do beden, tak udělali líp.
    • Rejsek
      Zombie do toho netahej. Ty maji pravo byt vsude. Kór nacistické zombie.
      • Celý je to sr4čk4 ať se zombíkama nebo bez nich. Je to jen vytáhnutí peněz za něco co vypadá graficky jak z roku 2005.
        • TheGGG
          proč tu mluvíš o novém wolfovi?
        • A to ta grafika je nejmenší problém :D
  • ZvacA
    Dobře zachycenej je ten úvodní obrázek, tak trochu symbolicky odkazující na cover arty původní trilogie. :)

    CoD http://bit.ly/2ArJqzV
    United offensive http://bit.ly/2iLZKEb
    CoD 2 http://bit.ly/2hi60TM
    • Jack1947
      Ten obrázek na coveru je jinak vykradenej z jednoho filmu z Vietnamu ( nebo to je jen obrázek vojáka s helmou?)
    • Chudáci Cod a 2 ty se musí za to stydět :D
      • CoD2 ?? neviem preco si taky nasraty, podla mna je to CoD2 v ovela lepsej grafike a atmosfere. Vsetky tie arkadove prvky uz zacali od cod2 ak nepocitam kill streaky a skiny zbrani
  • Moje hodnotenie.
    Je to dobre lenze to mohlo byt perfektne. Single je vyborny, krasne animacie, plynule prechody medzi hrou a animaciami, zaujimave zvraty aj priamo v hre, striedanie hernych pasazi tak aby z toho nebol stereotyp. Je to proste akcny hollywoodsky film ktory sa da hrat. Takze je zbytocne dookola pisat ze su tam skripty, tunely a nesedia drobne detaily z historie. Multiplayer. Vyborne, zabavne, ma to skvelu atmosferu, prostredie, vybuchy, modely postav, bombardovanie atd. co najviac vidiet na mape Carentan oproti Carentan v COD 1. Lenze co mi najviac vadi je rychlost hry, kratke kola SnD. Proste to je na 100% identicky styl hry ako COD IW len s vypnutym exosuitom.
    Aj IW je dobre, lenze mohli radsej dat moznost hrat aj s exosuitom aj bez neho. A COD WW2 pouzit mechaniky z cod 1. Lekarnicky, rychlost hry, spatny raz zbrani. Velka skoda ze to len reskinuju. Moze to byt zo stredoveku, ked sa to bude hrat uplne rovnako. Lenze to je asi normalne. Ci to je CS:GO, Farcry, Battlefield, COD, Rainbowsix. Kazda z tych hier ma svoj herny styl, svoju kostru ktora sa nezmeni ani o 20 rokov. Preto si myslim ze na tuto kostru sa ovela viac hodi IW, resp MW s moznostou hrat aj boots on the ground a Druhu Svetovu by uz pokusat nemali lebo ma to len znervoznuje a ja sa chcem bavit. Paci sa mi to, lenze mi to zaroven robi nervy ze to mohlo byt dokonale keby to trosku upravili. Este ani dedikovane servery tam niesu boha jeho, zeby sa o to postarala komunita. Poondeny matchmaking. Za vsetko moze xbox a playstation. rozkopat tie konzoly
  • Dá se to na minimum rozjet i na starém železe -test zde
    https://youtu.be/GDtFwTv3ZQY *1*
  • Ahoj, mám jen jeden dotaz. Lze na německé německé straně vidět černochy a ženy? Protože i tito lidé bojovali, byť v malé míře, v německé armádě. Díky za odpověď.
    • vy to tomu trollovy zerete? imho chtel jen poukazat na tu stupiditu v MP kde prave za cernochy ci zensky muzete hrat i u nacistu.
    • V bojových jednotkách nebyl žádný černoch ani žena. Černoši přišli s nástupem nacizmu o všechna občanská práva.

      Když už dělat blbě chytrého trola, tak bych volal po židovských vojácích. Nejenom že to lidé se židovským původem dotáhli na vysoké důstojníky, ale ve Wehrmacht v Rusku sloužilo značné množství vojáků židovského vyznání a sloužila se jim židovská bohoslužba.
      • Je to trochu nezvyklé, ale nemáš pravdu. Tu a tam se nějaký velmi výjimečně našel. Ale jinka třeba v Africe jich byl dost a vzhledem k tomu v jaké byl Romel situaci tak nějaká barva kůže nebyla podstatná. Konec konců když končilo africké tažení, tak německé výstroje a techniky měli minimum, většinu tvořila pestrá směsice všeho možného co kde zrekvírovali.
      • a co ? Aj v Medal of Honor boli zeny. Je logicke ze v dnesnych online hrach budu rozne skiny zbrani, uniformy a online platby.
        Vies, aj ked vyjde Angry Birds ww2 tiez tam budu urcite "nepresnosti" s historiou. ze ? Si sedite na kalbi ze Vam to robi problem pochopit preco to tak je ? Dokola omielanie tej istej frazy, su tam cernosi blablablabla Je to akcna hra inspirovana druhou svetovou.
        • Jo, a ve Fife 2020 se bude hrat hokej a basket.
    • Všem lidem co otravují okolí s těmahla kravinama, včetně například reklamy Teska kde muslimové, homosexuálové a Sikhové slaví Vánoce bych uříznul na každé končetině jeden prst a na čelo vycejchoval slovo BLB.
    • CRYPT
      Opravdu? Muzes mi postnout link na jakoukoliv zminku o tom, ze by n*gri bojovali za Nemeckou Risi?
      • Nechci nic řikat,ale skutečně některé "tmavé" národy bojovali za němce.
        https://owlcation.com/humanities/World-War-II-Oddities-Part-1-Foreign-Born-Nazi-Soldiers
        • Napsal jsem to samé s odkazem na podobný článek, ale v čestině a mám samé mínusy, zvláštní.
      • Pár jich tam skutečně bylo, ale je to stejné jako s ruskými samopaly. Nebylo jich tam ani 1% ale uvidíš je daleko častěji.
        • Hromada mínusů, tak alespoň nějaké zdroje : http://www.panzernet.net/php/index.php?topic=5200.0
      • Pocuvaj. Naco to riesit?????Skor mi pripada trapnejsie to ze to ludia riesia ako to ze to tam je.
        Pretoze okrem toho mas rychly herny styl, rychle sprinty tzv run and gun
        Dalej skiny zbrani, skiny jednotiek atd. Taky model ma aj cs:go, rainbow six, hocico. Je to proste prisun financii z online hrania, nielen po zakupeni hry.
        A to ides riesit ze tam je cernoch ked tam su posprejovane zbrane a rozne uniformy ???????

        Je to proste moderna onlina hra s transakciami. Prave pre tieto trapne kecy je ww2 chyba. Mali tomu dat aspon pridanu hodnotu a hru odlisit, spomalit.. Dufam ze dalsie cod bude IW2 s tym ze bude moznost hrat aj bez exosuitov.
        Ja chcem videohru, arkadovu sviznu videohru. Ja nemam cas sa hrat na nejakeho realneho vojacika, musim aj pracovat a mam aj kopec inych povinnosti
        • Tak proč to pak označujou jako WW2 a tyhle sluníčkový keci si strč do prd3l3. Furt naky rasismus leda tak na ruby. Je zkurv3n3j negr stejne tak jako vyjebanej asiat nebo pomrdanej beloch. A co jako. Těmahle kecama se oháněj akorát teploušové. Každej za sebe a vysrat se na to jestli je nekdo bilej nebo cernej je mi uplne u prd3l3. Zajima me jen jak se dilci osoba chova a podle toho jednat. A nejaka solidarita cernejch s cernejma je smesna ze zapalujou mesta za nejakyho odpraskliho kriminalnika. Tam je pak akorat videt co sou nektery lidi za zverstva.
          • Proc oznacujou Angry Birds starwars ? pro kockot ked sa tak blbo pytas.
            A teraz prijde nejaky filmovy znalec a zacne to riesit. To robite vy
          • lebo je to na namet ww2.

            Fakt ste pribrzdeni niektori. Ak blizzard spravi kartovu hru na namet ww2, alebo poznas mobilnu hru Tiny Troopers ? alebo Angry Birds spravili na namet starwars. tak teraz sa rozhodnu pre ww2.
            CHAPES TO ? je to len arkadova akcna hra na namet nejakeho konfliktu. Tam nemas co riesit. Videohra, bodka koniec debaty.
        • Je fakt, že kdyby si nehráli na WW2 tak okatě, ale bylo to prezentováno odlehčenější formou alá Battlefiled heroes tak by asi nikdo neřekl ani popel. Takhle už ti v DLC klidně můžou přidat ak-47 vždyť +/- pár let skoro WW2, když už tam mají tolik WW1 zbraní, tak proč tam rovnou nedat další ať je to pestřejší, když na historii stejně z vysoka...
  • "Právě schopnost perfektně zakamuflovat svůj koridor je triumfem nového dílu série" - snad v žádné jiné hře jsem necítil omezenější prostor a to včetně cutscén. Nemluvě o kulisách, které to obklopují, skoro nic není propracované a nevypadá to ani trochu reálně.
    • TheGGG
      reálné =/= dobré
  • 7 dobre dejme tomu ale to neznamena že bych se kralovsky nebavil !!
  • Mě dostávaj ty lidi,co celou dobu chtěli návrat k druhý světový,držkovali na futuristický krávoviny(včetně mě) a teď jsou opět nespokojení."Ta grafika je hrozná,opět Omaha,my chceme hrát za nácičky " atd....Říkejte si co chcete,ale singláč se povedl.Mohl být teda delší,ale i tak je to po dlouhé době dobré CoD.
    • Nj to bylo reči DOOM 3 už nenni DOOM je tam malo akce, todlencto a co ted s toho udelali, ja to koupil hned za 50 babek a dohral prvni misi... jooo zlata 3ka.
      • Souhlasím.Ten čtvrtej díl dooma postrádal tu správně hutnou atmosféru,která byla ve trojce.
      • TheGGG
        souhlas, DOOM 3 byl mnohem lepší, než ta poslední braindead blbina...
      • wtf
    • Tak návrat k druhý světový neznamená, že chce návrat k technologii a hratelnosti z roku razdva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit