Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak na gmg to je i s predchozim dilem po vlozeni voucheru za cca 11 dolaru pro steam. no nekup to, ze jo? :)
  • me to pripomina jako ukazka od tarantina
  • Mahcake
    Neměl jsem na to koukat...to abych zas šel sehnat RDR. .)
  • jesusek
    Gameplay:
    http://www.youtube.com/watch?v=uFwruHI7rs0
  • Působí to na mě.... "male". nevím proč. ale mám prostě z toho videa dojem, že tam bude málo zbraní, úzké levely, rychlé tempo, úsečné vyprávění hloupého a krátkého příběhu. Sice to můžu sotva z tohohle videa usoudit, ale takový dojem to ve mně vyvolalo..
    • Taky to ma cenovku na pc za 15 ecek...
    • kubi-wan
      Taky by se nebylo čemu divit. Sami autoři tentokrát po tom prů*eru The Cartel nemaj tak velký ambice, a proto to vydávaj jen jako stahovatelnou hru.
  • Redneck
    Kdyby někdo udělal hru na motivy Vinetoua, to by teprve bylo něco.
    A to myslim vážně. Ty filmy jsou dnes spíš už jen k pousmání, ale ty knížky špatný nebyly.
    Je spousta sandboxovejch her z moderní doby anebo fantasy, ale wild west má snad jen RDR a Gun anebo jak se to jmenovalo.

    Neni nad to projet se krajinou bez reklamních bilbordů, i když jsou to třeba jen parodie Rockstaru. Žádnej mobil, pager ani emaily. Prostě klídek...
    Navíc v RDR byly super ty random events a zvlášť ty unikatní (na pokračování). Dnes to je samý - get me to the bank and cover me, while I crack the safe...
    Been there, done that *6*
    • Leda že by Vinettou běhal celý pomazaný krví prérií, pil ohnivou vodu jak o závod a sbíral skalpy bílých tváří. To by pro mne byla asi jediná přijatelná podoba Mayovek *3*.
    • Dávám +1. Jakto že mě to jako fandu už dávno nenapadlo. I nové filmy, které by byly více podle knih by nebyly k zahození. Bohužel se ale obávám že by to špatně dopadlo. Viz. film Hobbit. Nevím jakej máte názor vy, ale pro mě je to brak, ani jsem to nedokoukal. Atmosféra knihy byla naprosto zničená. Jeden příklad - zajetí skřety a útěk. Dle knihy v úzkých temných štolách, po zásahu Gandalfa útěk při kterém je ztracen Bilbo. Ve filmu - obrovské pompézní podzemní prostory a masakrování skřetů na útěku při kterém se sáňkuje na lešení. Celou dobu jsem měl pocit, že se dívám na film Asterix a Obelix.
      • Čau, já jsem zase vděčný za Hobbita (a za LOTRy taky), protože se jej ujal Peter Jackson a dal nám alespoň možnost knihu vidět na plátně, ikdyž v přeplácané CGI podobě.

        Knihy jsem četl všechny a jako fanda fantasy, na Hobbita jako film plivat nebudu, naopak, jsem rád, když tyto adaptace vznikají a jejich producenti ví, kde jsou hranice (debility, víme o čem je řeč drahý Hollywoode, že?)...
        • Za LOTR jsem vděčnej taky, ale za Hobbita v této podobě moc ne. Možná jsem měl moc velké naděje, když jsem četl první recenze jak se scénář až moc drží knihy. O to větší bylo zklamání.
      • Vidíš a pro mě naprostý zážitek, který jsem v kině absolovoval dvakrát a pokračování nemůžu dospat :)
        • Nic proti, pokud máte rádi akční komedie (sáně na trávě tažený králíkama), ale každej má jinej vkus. LOTR byl pro mě moc dobrej film, ale Hobbit ne. Kniha LOTR je vážná a víc temná než Hobbit ktera je víc dětská a romantická, ale film je bohužel udělanej stejným stylem jako LOTR a mě vadí.
        • Je to OT, ale za sebe pocitam, ze se na hobita podivam nekdy v roce 2015, az vyjde jako trilogie. Tim rikam, ze jsem ho nevidel. Ale nelibi se mi jeho roztazeni na stopaz LOTRu.
    • kubi-wan
      Náhodou, ty filmy jsou i dneska super. Je v nich moře poetiky a legendárních scén...
      "... a tvá kánoe bude děravá jako ústa staré ženy." *2*
    • Trisska
      +1 a naprostej souhlas!!! *3*
  • to je nejaka levna edice ne? celkem zklamani...mohli trochu zpomalit a ne udelat westernovyho ramba *9*
  • Pro mě v tomto žánru zůstává jedničkou stále Outlaws.
    • "Where are you Marshall?" ;)
    • Čekala jsem kdo si vzpomene. Nepřekonatelná klasika, přesně jak říkáš :)
  • mam dve otazky a zaroven dva duvody proč me to nezajíma. za prve proč tam nejsou stealth akce které v jedničce byli a za druhe proč tolik krve?
  • nebýt te deb*** inteligence parťáků a hrozné ovládání zbraní , a samozřejmě necharismatických postav byl by měl i cartel zajímavý příběh a spád , kaýdopádně bound in blood je pecka jak cyp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit