Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to skvostne! Mohla by to byt dobra nahrada za na PC neexistujici Red Dead Redemption, i kdyz to nejsou uplne stejne hry ofc.
    • Bohužel RDR je tak unikatní a jedinečná hra že jí na PC nikdy nic nenahradí.. Silně pochybuju že by R* tu hru vydal na PC.. Už je na to moc pozdě :(
  • Umaroth
    První COJ sem nehrál Bound in Blood byl výborný a cartel jsem zavrhnul (recenze+ žádný western) ale tohle vypadá slibně. Bojím se ale, že hra bude odfláknutá a uspěchaná, vždyt o hře se ví 2 měsíce a vyjde už 22. května........no uvidíme, třeba už měli hodně uděláno, než to vůbec oznámili.
  • Vypadá to dobře, snad jenom z toho nebude westernové call of duty a doufám, že to bude zaobalené do sympatického příběhu, jako první a druhý díl :)
  • neviete ci to bude mat aj mp ak ano tak to predobjednam
  • Jsem nečekal, že to vyjde už takhle brzo - hezky.

    btw kdo opět zareaguje na Trissku/Trolla je kok*t.
    • ...a ten čo zareaguje na Teba je čo?
      • Pojďme všichni sborem, za tím jedním volem *5*
    • Já bych zareagoval, ale v tom smyslu, že tý krve je tam trošku moc, co si budem povídat. Ale na hru se hodně těším. Jinak 14.99 EUR v předprodeji, je to možný??? Shut up and take my money! *15*
  • Trisska
    Důležité je především to, že tam po každym výstřelu vystříkne z každýho člověka aspoň 5 litrů krve, čili základní podmínka pro kladná hodnocení a vysoký prodeje byla splněna. *5*
    • ... nooo, anooo *1*
  • Ach, kdyby tak chtěl někdo vytvořit herní adaptaci jediného pravého Gunslinger - Rolanda Deschaina *14*. Když ale přemýšlím, jak by to dopadlo, tak raději beru svá slova opatrně zpět...
    • Pan je fanda S. Kinga a jeho Temne Veze? To podle me teda neni klasicky "western" ani omylem :-).
      • To tedy není a pán není pánem, ale paní *15*
        • Měl bych se dokopat a ty 4 nebo kolik, posledních knih sehnat a dočíst :D :)
          • Určitě dočtěte. Sice sama považuji za vrchol série Čaroděj a zrcadlo, ale ani zbytek ságy není zlý. Především obdivuji vkusné zakončení. Málem jsem plakala *15*
  • God-of-War
    Cartel byl humus, ale tohle...vypada luxusne. Drzim palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit