Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi někdo vysvětlit, proč se u UZI a MP5 v této ukázce hýbe při střelbě charging handle? Proč po každé výměně zásobníku u HK416 nebo co to je, tahá za charging handle a nepoužívá bolt release. To už jsou vývojáři tak líní, že si ani nenajdou chování a ovládání zbraní na youtube?
  • fuj :D
  • Když jsem viděl začátek v tom klubu tak si říkám vypadá to dobře ,ale pak .....,snad větší ptákovina než COD.
  • Od koupe me odrazuje uz ten konzolovej gameplay
    • to je presne to co vadi aj mne .. mam pocit ze to hral R2-D2 zo starwars...
  • A sakra, koukam napoveda k misi - najit Jezise, takze pro me neresitelny problem... *1* *2*
  • Jediné co je na tom pěkné je docela originální prostrředí (klub plnej lidí, dálnice a zřejmě nějaká mexikánská čtvrť). Jinak je to zas debilní CoD s autohealem kterej je ještě vylepšenej rudejma čmouhama a panákama co čekaj až je z půl metru odstřelíte. Ai je taky koukám tragická viz to řízení auta. Když už auto řídí počítač tak nechápu proč do všeho vráží.

    Ach jo první díl byl parádní tohle je další z dalších stejnech stříleček.
  • Výborné prostředí ,dobrá hudba ale zbytek ? Tohle je obrovské zklamání vážení , tak moc sem se těšil na střílení vulgárních cholos a vyšly s toho tři komiksové postavičky s drsnýma hláškama , tuna nudných přestřelek a pokud to napraví příběh budu (a určitě nejen já ) v šoku . Proč jen mi to připomíná Saint Row bez aut stříkajíc exkrementy ??
    • Leonidasss
      Tak se Saints row bych to nesrovnával, oproti tomuhle je to otevřená akce, která si na nic nehraje a chce hráče pobavit, řekl bych, ,,typickým'' americkým humorem. Pro mě je Saints row v pohodě odreagovačka, ale od tohohle jsem čekal úplně něco jiného.
      • Zase "na nic si nehraje" - může mi někdo vysvětlit, co znamená toto označení, když to píšete snad na všechny hry??
        • Leonidasss
          Tak zrovna u Saints row netřeba vysvětlovat ne ?
          Ale pokud i tak o to stojíš tak v pár bodech ti můžu napsat, co tím básník myslel:
          1,nesnaží se nijak napodobovat jiné konkureční hry (např. GTA) - i když by se to na první pohled tak mohlo jevit, zkrátka je originální
          2, jde si svou vlastní cestou a od tvůrců nikde nevidíme reklamy typu ,,Tohle bude hra roku'' jako třeba u CoD.
          3, od začátku vznikla pro pobavení a odreagování a to také splňuje - takže žádné plané sliby, které nebyly naplněny (viz třeba Mafia 2 a tolik planých slibů...)
          • Co přesně znamená že hra jako saint row nenapodubuje hry jako gta ? já bych řekl že GTA je tak otevřená hra že kdo dělá nějakou podobnou tak musí počítat stím že pujde o klon GTA jen s vlastními nápady nebo ne ?
            • Leonidasss
              Já nikde nepopírám to, že si ty hry stylem nejsou podobné. To snad ani nijak jinak nejde, když se jedná o otevřenou městskou akci, přesně jak píšeš. Ale neoznačoval bych tyto hry jako klony GTA, protože i GTA se od těchto titulů může inspirovat.
            • To je snad největší urážka co mi tu kdy napsal :) Ano hrál ale rozdíl vidím pouze v tom že zatímco GTA sází na vtipné dialogy a nemravný (samozřejmě černým humorem ) obsazený svět plný parodii na skutečnost , SR zase na černě zábavnou odréagovačku , přesto ale spousto lidi (hráčů) považuje obě hry za stejné (já se pouze ptal co by mněla hra obsahovat aby nebyla stejná jako gta o nic víc mi nejde )
            • Leonidasss
              Zeptám se takhle: Hrál jsi obě výše zmíněné hry ? Pokud ano, tak ti musí být rozdíl jasný. Pokud ne, tak se o tom nemá cenu dál bavit. *3*
            • No pravda dalo a na dlouho ale když už si to napsal tak mně napadlo v čem konkretně udělat volnou hru bez toho aby se nepodobala serii gta kvuli tomu semnou nemusíš nesouhlasit
            • Leonidasss
              O tom by se dalo polemizovat...
      • No já sem právě taky čekal pořádnou krimi střílečku a ne tuhle *americkou srandu * , kdyby šli ale autoři ve stopách dvojky a ne ve stylu cod nesrovnával bych to se hrou postavenou na jednoduchém základě , ale s hrou která má vyborný příběh a realné postavy a zabaví i přes ne dokonalou hratelnost , tohle u cartelu bohužel říct ani napsat nemůžu , velká škoda *9* *9*
      • Cajk
        Upřímně, vážně jsi čekal něco jinýho? Jakmile ohlásili: Call of Juarez goes "Modern Warfare", tak proboha skoro všem muselo bejt jasný, o co běží..
        • Leonidasss
          Upřímně ano a to zejména z toho důvodu, že jsem zprávy o téhle hře nijak nesledoval. Poté co jsem se dozvěděl, že by to mělo být zasazeno do moderní doby jsem aspoň trochu doufal v něco jako Red dead redemption - s tím rozdílem, že místo koně by ses tady proháněl autem... ale z videa soudím, že to bude typická corridor akce, kterých je na trhu plno.
  • Leonidasss
    Přesně jak jsem se obával, vypadá to jako CoD.
  • *1* *1* *1* co to proboha je ? ;D a kdo to proboha hraje ? lambariada s otřesnou hrou ;D pecka *11* *11* *11*
  • Popravdě na první díl CoJ jsem pohlížel jako na lacinou bugetovku, pak jsem ho ale dostal společne se Score a zhltnul jsem ho jedním dechem. Byla to pecka, skvělá neotřelá atmosféra, dobrej příběh, pistolnický duely, Billyho hraní si na Legolase, taky parádní. Dvojku jsem nehrál, protože vyšla v době kdy jsem pro samý WoW žádný jiný hry nevnímal ( a taky mám teď co dohánět *1* ). Ale tohle pánové, tohle bude pr*ser.... (čistě můj názor)
    • Dvojka sice šla, ale proti jedničce už nic moc. Chytlo to ten duch CoD (skriptovaná koridorovka s autohealem). První díl je prosti tomu nádhera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit