Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po 16 sekundu videa to vypada v pohode .. pak uz to navozuje ten neprijemny pocit, ze to bude jedna z tech her, u kterych clovek trpi tim jak se ovlada a hraje .. nez se z te vsi nesmyslnosti dostavi frustrace a odinstalace ..
  • Okamzite at daji nazev call of Juarez Pryc...a nechaji jen CARTEL...tahle spiiina si kvalitu Juarezu nezaslouzi *10* *12*
  • Odulin
    Mel bych asi taky napsat, ze to vypadá fakt blbe, ze zku*vili serii, ze je to podobny CoD atd...ale proste nemuzu...mne to proste pripada na pohled i celkem zabavny...jednicku i dvojku mam za sebou a trochu je v tom furt vidim...no nic uvidime
  • Leonidasss
    Já nikde nepopírám to, že si ty hry stylem nejsou podobné. To snad ani nijak jinak nejde, když se jedná o otevřenou městskou akci, přesně jak píšeš. Ale neoznačoval bych tyto hry jako klony GTA, protože i GTA se od těchto titulů může inspirovat.
  • Může mi někdo vysvětlit, proč se u UZI a MP5 v této ukázce hýbe při střelbě charging handle? Proč po každé výměně zásobníku u HK416 nebo co to je, tahá za charging handle a nepoužívá bolt release. To už jsou vývojáři tak líní, že si ani nenajdou chování a ovládání zbraní na youtube?
  • fuj :D
  • To je snad největší urážka co mi tu kdy napsal :) Ano hrál ale rozdíl vidím pouze v tom že zatímco GTA sází na vtipné dialogy a nemravný (samozřejmě černým humorem ) obsazený svět plný parodii na skutečnost , SR zase na černě zábavnou odréagovačku , přesto ale spousto lidi (hráčů) považuje obě hry za stejné (já se pouze ptal co by mněla hra obsahovat aby nebyla stejná jako gta o nic víc mi nejde )
  • Leonidasss
    Zeptám se takhle: Hrál jsi obě výše zmíněné hry ? Pokud ano, tak ti musí být rozdíl jasný. Pokud ne, tak se o tom nemá cenu dál bavit. *3*
  • to je presne to co vadi aj mne .. mam pocit ze to hral R2-D2 zo starwars...
  • Když jsem viděl začátek v tom klubu tak si říkám vypadá to dobře ,ale pak .....,snad větší ptákovina než COD.
  • No pravda dalo a na dlouho ale když už si to napsal tak mně napadlo v čem konkretně udělat volnou hru bez toho aby se nepodobala serii gta kvuli tomu semnou nemusíš nesouhlasit
  • Leonidasss
    O tom by se dalo polemizovat...
  • Co přesně znamená že hra jako saint row nenapodubuje hry jako gta ? já bych řekl že GTA je tak otevřená hra že kdo dělá nějakou podobnou tak musí počítat stím že pujde o klon GTA jen s vlastními nápady nebo ne ?
  • Leonidasss
    Tak zrovna u Saints row netřeba vysvětlovat ne ?
    Ale pokud i tak o to stojíš tak v pár bodech ti můžu napsat, co tím básník myslel:
    1,nesnaží se nijak napodobovat jiné konkureční hry (např. GTA) - i když by se to na první pohled tak mohlo jevit, zkrátka je originální
    2, jde si svou vlastní cestou a od tvůrců nikde nevidíme reklamy typu ,,Tohle bude hra roku'' jako třeba u CoD.
    3, od začátku vznikla pro pobavení a odreagování a to také splňuje - takže žádné plané sliby, které nebyly naplněny (viz třeba Mafia 2 a tolik planých slibů...)
  • Od koupe me odrazuje uz ten konzolovej gameplay
  • A sakra, koukam napoveda k misi - najit Jezise, takze pro me neresitelny problem... *1* *2*
  • Zase "na nic si nehraje" - může mi někdo vysvětlit, co znamená toto označení, když to píšete snad na všechny hry??
  • Leonidasss
    Upřímně ano a to zejména z toho důvodu, že jsem zprávy o téhle hře nijak nesledoval. Poté co jsem se dozvěděl, že by to mělo být zasazeno do moderní doby jsem aspoň trochu doufal v něco jako Red dead redemption - s tím rozdílem, že místo koně by ses tady proháněl autem... ale z videa soudím, že to bude typická corridor akce, kterých je na trhu plno.
  • No já sem právě taky čekal pořádnou krimi střílečku a ne tuhle *americkou srandu * , kdyby šli ale autoři ve stopách dvojky a ne ve stylu cod nesrovnával bych to se hrou postavenou na jednoduchém základě , ale s hrou která má vyborný příběh a realné postavy a zabaví i přes ne dokonalou hratelnost , tohle u cartelu bohužel říct ani napsat nemůžu , velká škoda *9* *9*
  • Cajk
    Upřímně, vážně jsi čekal něco jinýho? Jakmile ohlásili: Call of Juarez goes "Modern Warfare", tak proboha skoro všem muselo bejt jasný, o co běží..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit