Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Sem s tím. Čím více westernových her, tím lépe. První Call of juarez byl skvělý a je taková ta perla, o které se nikdy moc nemluvilo, ale o to víc mě překvapila (s kámošem jsme to dohráli tehdá během jedné noci na koleji, a to se mi málokdy stane, že mě hra nepustí spát). Dvojku jsem nikdy nehrál, což asi v nejbližší době napravím, Cartel neexistuje a Gunslinger byl imho fajn, ale bral jsem ho spíš jako takovou zábavnou jednohubku (dohrál jsem ho za 4 hodiny) než jako plnohodnotné pokračování.

    Pokud by se vrátili k rozmachu a příběhovosti jedničky s hratelností Gunslingera, tak to budu brát hned.

    • Jack1947

      Bavil mě i Cartel docela 😉

  • Carnage666

    Gunslinger byl po Cartel ale nejhorší díl.

    • Corvus

      Gunslinger byl z celé série ten NEJLEPŠÍ díl. Cartel byla totální sr**ka. Gunslingera jsem hrál před půl rokem a je to naprosto parádní jízda, kterou všem doporučuji. Zestárla s grácií a přestřelky + humor v žádné jiné westernové hře (ve formě FPS) nezažijete.

      • Jack1947

        Já ho ted mám třeba ze SCORE🙂

      • Carnage666

        Mě Gunslinger přišel jako nejhorší, protože to působilo jako větší koridor než dva pvní díly a ještě k tomu to vypadalo jako kdybych hrál omalovánku.

    • Jack1947

      Řekl kdo troslav ?

      • Carnage666

        Nerozumím a prosím nereaguj na mě radši.

        • Jack1947

          No cant do, sir!

          • Carnage666

            Neumíš to ani napsat správně 🙂

            • Jack1947

              ale jo je to dobře, to že tam chybí apostrof nevadí. Jistě si to sám sesumíruješ v hlavě jak už se stalo.

              • Carnage666

                Reakce na příspěvek:

                Ne, není. Napiš si to třeba do googlu aby tě automaticky opravil 😉 neumíš psát pořádně česky většinou tak se radši vyprdni na tu angličtinu.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Je, jen jsem se překlikl mělo být can ty pedante 😯

                  • Carnage666

                    Reakce na příspěvek:

                    Jasný a proto si psal že ti tam chybí apostrof ty komediante 😂

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      No jistě no, stane se jen carnagoslav z toho dělí komedii 😈

  • Firingo

    Já bych byl opatrný "Sem s tím." nebo "Westernových her není nikdy dost." vím jak to pak chodí, jak jednou vývojáři zjistí, že to vydělává tak bude pak western úplně všude i tak kde by jste ho vůbec nečekali 😀

    • Carnage666

      Nejnovejší DLC do The Surge taky přidalo western :D

    • danny_the_hound

      "Wild West Zombies" a "Western Royale"...? 😀

    • Whoossain

      Call of Duty: Wild Wild West...

  • Johnny

    ty dvě hry bych neporovnával...

    • Jack1947

      Jedna je na pc i PS a druhá zatím jen na ps😛

      • Johnny

        RDR a COJ jsou rozdilny hry i hratelnostně.

        • Jack1947

          Jedna tps a druhá fps souhlas!

          Ještě jedna sndbox druhá lineární.

  • Jack1947

    Gunslinger 2 ano, to by bylo super a nebo plnohodnotné pokračování Juarez ( Gunslinger byl taková jednohubka) ale jo to i to je dobré. Třeba se přidají i další hry když bude zájem více divokého západu😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit