Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
    • Cthulhu fhtagn!!!
    • Doprdtamkdesvětlonesvítí,snažil jsem se to přeložit přez slovník a fakt to nejde,well played sir *15*
    • Jack1947
      Co to je prosím za řeč, ? *7*
      • Zasvěcení ví a ostatní ať si dál žijí ve své nevědomosti ;)
        • Jack1947
          ZTo je taky odpověd že jsem se vůbec ptal, proč to sem teda cpeš omg když těch zasvěcenců jak říkáš tady fakt moc nebude.
          • Ano, v diskuzi pod podobnou hrou jich opravdu moc nebude (sarcasm). Jsi mamlas.
  • ale na férovku, design s těmito motivy by se dal vyžít, kdyby se do toho někdo opravdu opřel, špek, nábytek
  • tady se evidentně schyluje k jedinému možnému scénaři, Jack1947 rozdělený na milion plátků opravdu ostrým nožem
    *1*
  • doporučují 4 z 5 slizkých rybích vládců
  • Jack1947
    Fail ? *7*
    • Zaujimalo by ma, v com a preco je podla teba fail hra, ktora este ani nevysla a mohol si z nej vidiet len par screenov a celkom podarene video s (podla mna) kvalitnym zvukovym doprovodom. Navyse sa ani nehra na nejaky trojackovy titul a dokonca sam autor o nej hovori, ako o malej kratkej adventure s prieskumom urovni na motivy Cthulhu. Nehovoriac o tom,ze na tom robi prakticky sam.

      Zrejme nepojde o nic, co by dobilo herny svet, ale urcite to zatial vyzera na zaujimavu virtualnu prechadzku v este zaujimavejsom prostredi a o nic ine autorovi ani nejde, tazke kde ty vidis hned fail mi nie je uplne jasne.
      • C-BEAM
        jacka ignoruj. Hra vypadá po umělecké stránce výborně.
      • Jack1947
        K...

        Ono šlo hlavně o to že to je na Cryengine, ten není jeden z nejstabilnějších. Tedy hratelnost může být dobrá ale grafika a optimilizace bude asi na štýru. i když uvidíme no...
        • CRYPT
          jak ctu posledni rok ty tvoje vyplachy, tak ti doporucim jen jedno, zajdi si k doktorovi a nebo se bez probehat na cerstvy vzduch. Co prispevek od tebe, to perla....
          • Jack1947
            Já vám nevím ale Cryengine není nikdy vrchol plynulosti viz Kingdom come nebo Warface.
            • na starej 560ti to ide primerne 50 fps pri urovni kvality ktoru vidis na screenoch
        • Miluju kdyz analyzujes herni enginy :D
  • Vyzera to velice slusne a ten zvukovy doprovod k tomu je hotovy hororovy luxus. Tento typ hier ja hrozne rad, takze urcite by som si to rad aj zahral, ak to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit