Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Luxus!
  • parada.... co dodat.... uz ted sa tesim jak...... to je jedno..... slza mi ukapne....
  • Tanatonaut
    Já bych to klidně dohrál. Dřív jak za dva roky to nebude..
  • rami.cz
    Ano! Na tento okamzik jsem cekal fakt dlouho! Zase bude nostalgie!! huraa :D
  • zbyva vyresit posledni otazku, a kdy udelaj konecne remake ps4, aby na ni slo hrat i nejaky novy hry? *5*
  • RazorProduction
    Fanusikova robia kvality remake, a oni se du po.rat protoze to chteji dat hracum (free a bez placeni) to by to nebyl Capcom ze by honem honem honem sme nedelali remake a zakecame to tym ze sme to uz meli dlho v planu, prece musime dojit stare znacky kdyz jich lidi chteji no ne ? ! hlavne nic FREE a v lepsi kvalite nez dokazeme udelat my... Welcome Logic Capcom.
    • Koho to zajima.....lidi chteli remake tak ho dostanou jinak jenom pomatenec nebo lesni vila by nedojil kdyz je zajem......
  • ANO!!! A potom ešte RE 3 a bude to dokonalé!
  • dvojku mám už pár měsíců znova rozehranou, jsem teď v tý podzemní laborce... ale možná už to nebudu dojíždět a počkám na remake :D
    • Nezabudni že ešte môžeš dať druhé CD a pozrieť si to celé z inej strany len :D :D :D
    • Klidně ji dojeď. Vzhledem k tomu, že na rozdíl od nuly a jedničky nemají z čeho vycházet, tak tvorba remaku potrvá pěkně dlouho.
  • Sr_Lobo
    ANO!!! Vlhke sny a nocni mury v jednom se splni! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit