Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čemu se Capcom diví ? Poslední dobou zachází se značkou Resident Evil jako s hnojem ! Nechápu proč celý RE6 neudělali jako začátek Leonovy kampaně. To bych uvítal nejen já, ale i dalších pár milionů hráčů. Dragons Dogma budiž, nová značka a hlavně solidní hra. A Devil May Cry ? Super počin, bohužel ne moc prodávaný. Capcome, chyť se za nos a přines nám hry, které chceme, ne takové, které chceš ty !!!
  • Rhulad
    Jen ty prodeje Dragon´s Dogma a DMC jsou poměrně zarážející. Čím kvalitnější hra, tím menší prodeje?
    • Bohuzel no, kvalita je jen jeden z faktoru, ktery ovlivnuje prodeje, je to skoda.
    • Mahcake
      Holt si každej radši koupí další pořád stejný CoD než něco originálnějšího a novýho.

      Dragon's Dogma byla nejlepší RPG minulýho roku. O tom žádná.
    • XorxoxTalarius
      Nova a nezabehla znacka a lide jsou opatrni do ceho vrazi penize. Takze se jim muze lehce stat ze RE7 proda jeste min, kdezto DD2 a DMC2 vic jak predtim.
      • Rhulad
        Tak Devil May Cry znají snad všichni... ano Dragon´s Dogma je nová značka, ale když nepočítám Dark Souls: Prepare to Die Edition tak to bylo nejlepší RPG skrz platformy...
        • XorxoxTalarius
          Jenze se jednalo o predel stare serie a spousta lidi k tomu byla skepticka.
          • A odůvodněně, z dlouhé hry která pro eSková hodnocení vyžadovala skill se stala mainstreamová hra na pár hodin s jednodušším bojovým systémem.
        • DMC...
          Máš na mysli tu jednoduchou kopii God of War, která se jmenuje DmC?

          Nedivím se, že moc neprodala. Bezduché rubání pomocí přesílených útoků (Demon's dodge -> Arbiter) které mají běžně dosah pomalu poloviny herní obrazovky, to nezní jako důstojný další díl značky DMC.
          • Shoř v pekle!

            (Taky to nechápu. Z nějakýho důvodu tu sračku DmC nemůže nikdo v diskuzích kritizovat. Je to odpad, co poplival celou značku DMC, ale né, prostě jakmile něco řekneš, tak jsi Satan a mínuska. No nic, některé věci jsou mezi nebem a zemí.

            Měli to vydat jako separátní značku a byla by to průměrná akce. Pod značkou DmC je to facka sérii.)
          • Rhulad
            Letos jsem hrál obě hry--- Ascension i DMC a druhý zmíněný mě bavil více...
        • Tak tak, naprostý souhlas
  • God-of-War
    To je opravdu divný, když jediná dobrá kampaň byla za Leona... Chrisova ještě ušla, ale pak přišlo něco otřesnýho a to byla třetí kampaň *16* .. To sem byl opravdu na*ranej a nebyl sem sám. Jako projet půlku kampaně na motorce nebo v džípu? A to stupidní hledání klíčů ve vánici...
  • jiste za to muzou pocitacovi pirati
    • pirati to pochybuju i kdiz je pravda ze sem sito pucil od kamose ale bohuzel veci kravinu sem nezazil hral sem asi 3 hotky prestalo meto zajimat zlate rezident evil 2-3 nemesis 4-5 nebila spatna toto uz je krok nekam jinam
      • :-D

        až Vy jednou budete psát životopis, abyste dostali práci...
      • ZvacA
        Kvalitní jazyk...
    • ZvacA
      No každopádně, o tom chce ještě někdo polemizovat?
      • Myslim ze si za to muze capcom sam, mel radsi udelat resident evil v duchu prvnich trech dilech, tohle proste uz neni resident jakej ja pamatuju
  • Že by zase začali dělat Japonské hry? To by bylo super!
  • jednen z nejhorších dílů... po dohrání 2 kampaně jsem bežel najít PS1 a zahrál si residenta 3 :D
  • Mě osobně RE6 nezklamal. Taky bych byl sice rád, kdyby se úplně celá hra nesla jen v duchu Leonovi kampaně (a jen za Leona bez druhé co-op postavy), kdyby se vynechala jízda na motorce, v džípu atd., ale celkově mi to přišlo jako solidní hra, jen je to asi špatný RE, toť vše.
    • Ferdis2
      Neber nám Helenu!!! *4*
  • Njn to je tak když se z Resident Evilu stává víc a víc "Call of duty na poli survival horrorů", tak se není čemu divit :D
  • Inquisitor
    A dobře jim tak
  • residentevilfans
    Meli jse soustredit na jednu kampan s vice hardcore prvky jako u 4! O 70% min QTE! Vetsi oblast k pruzkumu + hadanky! Lepsi monstra kterych se fakt bojite! Vetsi obtiznost! A hlavne navodit pocit strachu a bezmoci! Tod muj nazor. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit