Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dragons Dogma je skvěla gameska, na velký datadisk se jen těším .... bohužel nevím jak to všechno budu stíhat hrát :D ..... teď mám rozehrané na PC Guild Wars 2 které si ještě vyžádají hodně času, do toho mi v pátek přišlo z předobědnávky Borderlands 2 kterému jsem věnoval tento víkend a už teď nevím kterou z těch her hrát dřív (asi budu střídat jeden den GW2, jeden den BL2 :D) a za nedlouho by měl vyjít Artorias of the Abyss DLC na konzolovou verzi Dark Soula na které se také těším a do toho ještě velký datadisk k Dragons Dogma .. no asi mám do příštích vánoc stále co hrát ... to se ten chudák Skyrim zas dlouho na řadu nedostane :D :D
  • MickTheMage
    Dragons Dogma vyborna hra. Ale stavim sa, ze v rebrickoch, ktore nas cakaju zaciatkom buduceho roka - teda best of 2012, sa bude na nu pravidelne zabudat. Co by bola velka, velka skoda.
    • ales.smutny
      Musím včas zahájit lobbing, až budou nějaká ta hlasování...;)
      • Tak to bys mozna mohl zalobbovat i za PC port, petice co jsem videl nemaji (nemeli v dobe kdy jsem se k nim pripojoval) moc hlasu.
        • Hra je dělaná na MT Frameworku, při kterým se hry dělají na PC a následně upraví pro konzole. A naprostá většina her od CAPCOMu PC port má.

          Takže osobně bych doufal třeba v oznámení PC portu, který by obsahoval původní hru + Dark Arisen.
  • Malleth
    Doufám že trochu poladěj obtížnost, ale tešim se. Ještě musim dodělat ten end game
    • To je možný ale na pc není :-(
  • Datadisk? to slovo jsou už dlouho neslyšel :)
  • hard mode super hra mi uz na 130 levelu prijde lehka a chodim solo
  • MishKonn
    Sakra, už bych si mohl koupit tu původní hru, to druhé nedávné demo bylo perfektní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit