Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strcte si Danteho nekam. Nero best husbando
    • To těžko, Dante je ikona. Musí se dělat s citem, jak manipulovat s porcelánem, ale výsledek je pro fandy kulervoucí. Ten týpek má daleko víc než Nero. Prcku. *9*
  • TheGGG
    hlavně aby to už byl normální dante a né ten emo millenial z posledního dílu
    • Něco se ti nelíbilo na 4ce? Nějakej emo komplex nebo tak ? Hudebně, stylizačně a po herní stránce velmi kvalitní díl. Vergile byl taky super *14* Těžko říct jestli ty jsi fanoušek nebo co..
      • Jack1947
        Třeba chtěl něco jako DMC 2-3 to mě bavilo ( myslím 3jku, 1 ani 2jsem nehrál).
  • DmC Devil May Cry byl dost povedený díl a rád se znovu podívám na Danteho a snad se objeví i Kat. Jenom škoda, že se vrátí Vergil, byl strašně otravný *7*
    • Neobjeví, tohle by mělo být pokračování originální série a navazovat na DMC4 ne na ten nepovedený nesmyslný reboot DmC. Takže dostaneme pravého Danteho a s ním se vrátí Trish a Lady. Díky všem bohům :)
    • Jack1947
      Snad tam nebude už jako boss *4*
      • Jacku....Vergil jako boss je to co chceš nejvíc, stejně jako fajtit Danteho. 8-)
        • Jack1947
          Nechci po DMC, kdy než jsem přišel na to jak ho zdolat jsem se málem zbláznil... Dante by mohl bejt lepší ale tohohle zlověstnýho týpku fuj *12* nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit