Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabúda sa na biohazard:outbreak a biohazard:outbreak2 hry na ps2 u mňa nezabudnuteľné kúsky, so skvelou grafikou.
    • Máš pravdu, vždyť Outbrak 1 mám někde v šuplíku s PS2 :D dobrá hra. Jen jsi musel v těch scénářích spěchat.
      • tak išlo o to že si bol vlastne nakazeny a musel si sa dostať skorej do konca daného scenára ako ťa vírus zabije. ale hlavne sa mi to páčilo v tom že si si mohol vybrať rôzne postavy s rôznymi vlastnosťami. napr. Yoko mala batoh v ktorom si mal +4 slotu na veci oproti ostatným, policajt mal zas len 2 slotu ale mal pištoľ a brokovnicu, zelezniciar sa zas vedel spraViť mŕtvy že ho zombies nevnimaly, udrzbar si vedel vyrobiť rôzne zbrane. celkovo to bolo super premakane ,hľadanie predmetov a riesenie hadanok. má mrzí že to bola dosť obchadzana hrá. nikdy som nečítal nikde o nej ani malý článok. a to sa dokonca dala hrať aj online spolu az. v 4 ľuďoch tuším. podľa mňa zabudnutý klenot zo série RE. neskutočne by som si niečo v takom štýle zahral na ps3 :)) ale som zvedavý aj na evil within, sice to bude na spôsob re4 ale rád sa nechám prekvapiť
  • Kde jsou ty časy kdy capcom vydávala kvalitní tituly ?
    Biohazard/Resident stojí za starou bačkoru
    a po Dino crisisu neštěkl po 3 ani pes *13* .
  • Vcelku vtipné, že ve zdrojovém textu chybí jakákoliv zmínka o Mikami Shinjim.

    Čím to asi bude ^_^
  • RE filmy pomohly značce? LOL tyhle výblitky s kvalitou horší než fan filmy? Njn vždycky jsem věděl, že v Capcomu jsou tak trochu jiný...
    • Pomohly v rozsireni povedomi o znacce RE. I v clanku je to zmineno. Dej si do noveho roku predsevzeti, ze vzdy zapremyslis nez neco pustis mezi lidi;-)
    • ZvacA
      Nešiř čuroviny, kolego. Pomohly hlavně ve smyslu jako jedna ze sfér sloužící pro rozšíření povědomí o značce a tím i předloze mimo herní platformu. A to je logická a platná věc. Capcom pochopitelně zjednodušuje pro svý potřeby a bylo by s podivem, mimo CG projekty, aby se ve zprávě zabýval kvalitou živých filmů, ale naprosto správně podotýká, že v případě budování základny lidí, kteří o Biohazardu něco a nebo vůbec vědí, ty filmy účel splnily. Nemusí mít nic společnýho se hrou a nemusí dosahovat toho co hra, a u někoho můžou způsobovat rozkrokování nespokojených ho*en s kázáním o degradaci, ale v případě marketingových potřeb rozšiřování značky neodmyslitelně patří do stejných vod.
  • KeanuX
    Co se týče filmů, tak RE3 byl dle mě nejlepší díl *4* Pak už to jde trošku z kopce, škoda. Těšil sem se že po skvělý trojce se budou držet víc postapo a né scifi. *9*

    Co se týče her, tak sem hrál jen 5tku, špatná neni, ke konci ale už moc stereotyp. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit