Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyrastal som na ZX Spectrum a Amige. Hra je skvelý návrat v perfektnom spracovaní. Všetkým odporúčam. Len škoda bossov na konci. Nemám ich rád všeobecne v hrách. Dať nakoniec veľkú príšeru mi trochu príde ako, že nič lepšie som nevymyslel.
  • 9/10? Proč ne? Grafika je krásná, hudba taky a hratelnost si bere to nejzábavnější z různých her. Připadá mě to, že si to vzalo ten vystřelovací provaz a tlakovou funkci pušky z Liera (starý realtime Wormsy), z Wormsů jetpack a z Half Life Gravity Gun. Dohromady to dá extrémně zábavnou 2D hopsačko střílečku. Jen jedna věc mě pekelně naštvala. Nemožnost si zvolit menší rozlišení jak 1280*720. To se zbláznili? Každá hra umožňuje si zvolit menší rozlišení. Na mé obrazovce 4:3 je to zdeformovany a maly, protože nativně hraju v 1024*768.
    • Neni nativni 1280:1024 ?
  • Tato hra je krásná hlavně kvůli hraně s bezpečím a nebezpečím. Svět Capsized je skvělý příklad skloubení užasného světa s brutalitou která na cestovatele z jiného světa na planetě čeká. Netvrdím že příběh je prvotřídní ale bavil mě a užil jsem i více něz u novějších her. K tomu soundtrack skvěle dotvářel i tak dobrou atmosféru. Tuto hru doporučuji.
  • Ad hudba - určitě ji nevytvořil někdo za týden u počítače *1*
    jedná se o takřka kompletní album od Solar Fields - Movements /2009/ *3*
    • Marllone
      Opravdu? A já si říkal, proč se mi ten OST tak líbí *1* Dolar Fields poslouchám už od dob Mirrors Edge.
  • 9/10? To jako vážně? Podle toho co jsem viděl v demu bych řekl nic moc.
    Z podobnýho typu her je určitě mnohem zajímavější a propracovanější Aquaria nebo novější Trine.
  • kde to najdu na xbox live arcade? celý jsem to prolezl ale nenašel jsem to..že by problém s českým účtem??
  • 9 bodu xDDD to uz fakt neni mozný stejne jako shogun 2 takze ted uz je jasný ze to hodnocení je prehnaný jako by to hodnotilo mali dite bud hodne malo(to znamená 7) nebo nejvíc
    • Podle toho, jak píšeš, jsi malé dítě ty. Zkus pochopit, že indie hry se mohou měřit s přehypovanými AAA tituly (a kolikrát jsou lepší).
      • napis 5 příkladu od roku 2006 do roku 2011
        • World of Goo, Limbo, Defcon, Plants vs Zombies, Night sky.....
          • miluju hru braid
        • Já si dovolím: Braid, Geometry Wars, Machinarium, Meat Boy, Gemini Rue a mimo soutěž fenomén Minecraft. Ale těch her mě pochopitelně napadá mnohem více.
  • Nikdo tu nezmínil starší ale velice graficky podobnou Aquariu, kterou mi tato hra velmi připomněla.
  • Kdyz jsem tuhle hru poprve uvidel na steamu, vzpomel jsem si na old-school plošinovku Halloween Harry (Alien Carnage).
    • Ja jsem si vzpomnel zase na SEGA hru Alien Soldier :D
    • Tak to já jsem si vzpomněl zase na Exile...
  • uzivatel PS3 place
    • Pravda, navíc stím PSN teď...

      Ale z druhé strany, věci jako LittleBig Planet bych moc rád zkusil a to zas pláču já s X360.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit