Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak to byl fofr, za to že odešel dělat na VR bych mu nedal nic... 🤮

    • radim.zaty

      Tak od zloděje, co krade hry, bych ani jiný názor nečekal. 


      Carmack je pán programátor. Jeho zdrojové kódy jsou pověstné elegancí a jeho použití inverse square root je legendární (ačkoliv to nevymyslel).

      Já jsem rád, že se vyprdl na hry a místo toho šel dělat něco progresivního, kde uplatní svého programátorského génia.

      • Jack1947

        Od trolla bych taky nečekal nic jiného 😉


        Ne, jde spíše o to že se trhnul vykašlal se na ID a ted nějak vysychají finance tak si vzpoměl že a" hele něco jsem udělal, tak bych něco mohl pumpnout"

        Prostě ne je vidět že VR je nevýdělečnej bazmek, s přepálenou cenou🤮

        Pán programátor možná ale před lety a ted už nikoho nezajímá ( jak Romero ten aspon odešel)

        At už byl kdokoli dokázal klesnout, poměrně nízko ale to je jeho problém. Kdyby ty peníze zužitkoval na něco zajímavého ale ne on se bude zabývat blbým VR.

        • Still

          Přiznej se, že jsi ten článek vubec nečetl, že? :D

          • Jack1947

            To je sice pravda, jsem zapoměl že se jedná o zenimax ale je to taky možné, tady je to spíše o divné domluvě.

            To nic nemění na tom že za Vr by si zasloužil leda taflík do hlavy 🙂

  • jindra.veliky

    nemame dukazy, ale zaplatite za to pokutu 250m$, no ja se po**ru

    • Row

      Spis bych rekl ze nejsou dukazy o realne vysi skody kterou ZeniMax narokuje a ze tedy v tomto pripade Oculus napadl tuhle konkretni sumu nahrady skody jako nepodlozenou a vyargumentoval si ze ji chce podlozit nejakymi dukazy a ty ZeniMax nebyl schopen dodat.

    • Derp_1337

      Mám pro vás špatnou zprávu, pokud opravdu doslovně věříte všemu, co novináři napíšou...


      => Nesmíte všemu naivně věřit jako nějaká hloupá ovce. Je to prostě v povaze novinářů vzít nějakou obyčejnou zprávu a "přeformulováním pár slov" z ní vytvořit senzaci, která přiláká pozornost.

      Nutně tím nechci redaktorovi z Games sypat popel na hlavu, ale on určitě u soudního sporu neseděl, aby o něm mohl psát, tudíž ty zprávy odněkud převzal.

      TL;DR : Určitě to s tím "nemame dukazy" bylo trochu jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit