Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohrano asi pred pul rokem na ipadu. ovladani skvele, hratelnost taky. az jsem si obcas rikal, ze se mi to snad hraje jeste lip, nez tehdy v 90s. Hodnoceni klidne 9/10.
  • Ked to vyslo hral som to snad mesiac. Na mobile sa nehravam, ale Carmageddon to bola pecka. Plus ta nostalgia. Keby tak bola aj 2ka.
  • Prohlizim obrazky v galerii a vypada to teda o dost hezci nez kdysi. To jsou vlastni screeny?
  • Carmos 1 je proste pecka, VUBEC me nebavi jakekoli zavodni hry, ale tohle je proste nadhera. Auto se ovlada paradne, je tam krasny pocit z jidy, i kdyz to neni realne ma to skvely naboj, veskere ty skokanky a ptakovinky proste cloveka bavi. Na Ipadu se hraje bajecne a je to skvele, ze je to neosizena full PC verze, ne ten paskvil z PSX. Vic takovych her na mobily prosim, maji dusi, tyhle nablizkane prazdne nic kterym je trh zahlcenej nema cenu vubec hrat. Myslim ze takove MDK by bylo na uplna bomba.
  • Carma 1: je pro mne srdcovka.
    Hra byla tehdy zvlastni i v tom, ze pri parbe vam v CD-rom hralo jakekoliv audio CD, ktere jste tam vlozili.
    Autor pozapomnel jeste na jednu kratochvili ve hre, ktera prichazi az ke konci hry. Odblokuje se nabidka specialnich vozidel, vcetne policajtskeho transporteru. S tim staci se jen otrit o slabsi soupere a jsou wasted :-) Fakt destrukce na N-tou. Byla tam i dosti proflakla rivalita mezi nekterymi PC hraci a vami. Hlavne Gotcha a Faust byli vzdycky nesnesitelni hajzlici, na ktere bylo nutno vzdy dotahovat. Bohuzel hra v klasickych op.systemech casto pada a je tak skoro nehratelna v dnesni dobe na PC.
  • Za lepsi Tiscali Games! :)

    Jak se ukazalo, Adam Homola o zanru car-combat vlastne nic nevi, viz diskuse nize. Mejme s nim trpelivost a pomozme mu se studiem, aby ziskal znalosti, ktere mu tak schazi.

    Zacit muze treba na sve oblibene sajte. http://www.giantbomb.com/vehicular-combat/3015-482/games/ Ano, Blur, Split Second, Wipeout a dalsi i tam povazuji za car-combat hry. Zastupce zanru, ktery je podle nej mrtvy, neexistuje, maximalne tak neco mensiho, nejaka indie, nebo jedna ruska budgetovka..., rikal. :)

    Wikipedia to vidi podobne (http://en.wikipedia.org/wiki/Vehicular_combat_game) sakra, na mrtvy zanr dost zivo!

    No a tohle uz je jen tresnicka, takze ono to zije i na iOS zarizenich? Ale dva dny zpatky na Games psali, jak je Carmageddon osvezujici a tak sam, v tomhle mrtvem zanru! http://www.igamesview.com/news-blogs/949/Top-10-CAR-COMBAT-Games-For-iPhone-iPad-And-iPod
  • michaliuz18
    ako tuto hru vidim ja? prve som zavodil, druhe kolo som rozbijal , komu by sa chcelo hladat po mapke 500 ludi na zrazenie, na to som uplne kaslal, spravil som takto tolko zavodou kolko mi to dovolilo, dalsi som nemohol az od urcitych bodov , ...co ine mi ostavalo ako zrazat ludi , takze to sa mi uz vobec nechcelo takze uninstall .. ale dakujem tej hre stravil som pri nej par tyzdnov ,to mi stacilo :D
    • No však ďakujem pekne, pri dnešných hrách som rád, keď to nedohrám za víkend *10*
  • nevim proc je recenze az ted.. kdyz na ios uz jsem to hral zhruba pred rokem *8*
  • Odulin
    Pecka z dětství, kterou si tabletu občas připomenu. Krom ovládání je to zážitek jako tenkrát a nakonec ani to ovládání nedělá větší problémy. :)
  • Carmageddon byla pecka ale nejlepším dílem série zůstává dvojka se skvělým grafickým zpracováním a na tu dobu úžasným destrukčním modelem vozů, který překonává i některé dnešní.
    • Ten model poškození je dost podobný. Jen šlo ve dvojce "střihnout" auta vejpůl. A to jak na dýlku tak šířku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit