Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carmamrdon
    Vypadá to skvěle - můj splněný herní sen. *14*
  • kubi-wan
    Náhodou... mně se to už teď hrozně líbí, přestože je vidět, že je na tom ještě potřeba pěknej kus práce. Ale ta grafika je podle mě v pohodě, když vezmu v potaz, že je to alpha. Dokážu si ale představit, co s ní ještě udělaj.
    Jediný, co se mi nelíbí, je krev, která by dneska už nemusela vypadat tak kresleně. To jediný by mi asi dost kazilo zážitek při sražení chodce.
    Ale trailer pecka! Potěšila bombička "Die Anna" *14*
    • No praveze to ani alpha neni, ale ako vidis ludia tu budu knurat nad nedorobenostou pre alphy :)
  • Já alphu hraju a mohu potvrdit, že to má solidně našlápnuto k úspěchu. Je v tom silný feel Carmageddonů a modely vozidel jsou neskutečně detailní.

    Věřím, že až to bude v pokročilé fázi dodělání, tak skeptici změní názor. Vizuál ani animace prostě ještě nejsou hotovi.

    Už teď je to ohromná zábava hrát.
    • "Neskutečně detailní" ... no nevím, pod neskutečně detailním modelem auta si představuju spíš něco takového: http://www.virtualr.net/wp-content/gallery/3516/assetto1_jpg_0x0_watermark-big_q85.jpg

      Každý máme asi holt jiné nároky.
      • Jo aha, takže specializovaný simulátor bez jakéhokoliv pořádného modelu poškození a na prázdných závodních tratích.

        Příště prosím o relevantnější odkaz a především ze hry, která je taky v pre-alpha verzi.
        • Až na to, že screen co jsem ti poslal byl ještě z pre alpha/beta verze a to, jestli záodní simulátor nebo demoliční derby nehraje roli - Podívej se, jak mají udělané modely v Next Car Game a pak tady něco piš o promakaném modelu, ty jelimane. Tvé fanboyovství ti zaslepilo mozog.
          • Next Car Game má ničím nevynikající modely. Prostě klasický Flat Out (mám rád, mimochodem).

            Podívej se v novém Carmageddonu třeba jen na propracovanost podvozků u vozidel a hlavně JEJICH FUNKČNOST. Plně animované motory v jednotlivých vozidlech atd.

            Počet polygonů mě vážně moc nezajímá.
            • !!! Fanboy Alert !!!
        • A jen tak mimo mísu, na specializovaný simulátor je ta grafika pořád dost slabá.
          • Asseto Corsa a slabá grafika? Ty seš solidni pitchus
  • Xcomik
    No tak trailer je docela luxusní :-) Dost sem se smál :-)
  • Ještě dnes si pamatuju jak jsem se bavil při přejíždění ubohých důchodců marně se snažících uniknout mému zakrvácenému nárazníku poté, co zjistili, že nesledují běžné závody. Bylo mi tehdy 8.
  • Paul_cz
    Trailer super, ale fakt nechápu proč nemohli aspoň jednu trať dodělat celou a tu dát do traileru. Chybějící textury jsou fakt amateřina. A to říkám jako člověk co to kickstartnul a alphu už má nainstalovanou snad měsíc.
    • Hej amater, v Countryslide mape som nenarazil na ziadne chybajuce textury.
    • Máš nějaké interní vývojářsko-technologické info, že se tak fundovaně vyjadřuješ? Poděl se s námi.
  • Mato1987
    mwahahaha :) teším sa, len nech to poriadne zoptimalizujú, lebo to preview demo je fakt otras, framerate padá niekedy až na 5 fps....
  • Dostává to info o hře pomalu dřív, než někoho na ní napadne začít pracovat a stejně si to stěžuje. Vám klávesnici do držky a kolenem do brady!
  • *14* Jako bych byl zas malej kluk co sedí v herně s kámošem a drtíme důchodce *1*
    • Jo je to hrozná nostalgie, já si pořád živě pamatuju, jak mě kámoš v C2 v úrovni "trucking hell" pobízel, abych se rozjel proti té tečce, co se ke mě hnala po mapě, že prý to je nejlepší taktika a ten obrovský dempr mě sešrotoval úplně na sračku *4*
      • Kein
        Jo, jo... https://www.youtube.com/watch?v=bpBXTpHTNv8
  • Jack1947
    Trailer muze byt sebe "zabavnejsi" ale nic to nemeni na tom ze Hra nevypada nic moc, takto asi fakt bude hlavne zalezitost pro Skalni fanousky a ostatni jen kdyz akceptuji ne zrovna libivou grafiku lidi jsou bledi jak Zombies pocitam ze fyzicky na tom taky nebudou nejlip.

    Modely aut nejsou moc hezka, no nevytahli se a to uz nemaji moc casu no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit