Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže ten časopis co tu většina popisuje nedělal název LEVEL ale lidé kteří tam psali. Byla era Fridricha pak delší era Drakena a pak tam přišel rybka a tady Polačkova parta a Level byl na svém vrcholu.

    Jak odešli tihle lidé tak zustal v podstatě jen název a nezachráni to ani Dan Vávra. Holt kdo měl rád level kolem roku 2000- asi 2006 tak se musí smiřit stím že se přejmenoval na GAMES.cz


    A je to dobře internet nabýzi daleko více možnosti viz. videa gamescom...ano na DVD level byli taky videa a hlavně magy (sám sem tam jeden dělal sice vyšli jen 3 čisla...mag se jmenoval Jizva) samozdřejmě stalici byla Bazooka. Jo to byli časy ale v té době byl ještě dial-up a dostat se k informacim o hrách nebylo tak snadné...
    • Robotron3
      Z party ti tam zbyl Pavel Dobrovský ;)
    • za 200 vlastně mužu mít mesični internetové připojení :) Což něak nemá konkurenci s recenzemi které stejně jsou subjektivní a né přimo zaplacené ale samozdřejmě na plno hubu to nikdo říct nemůže.

      Papirovy časopis se musí uplně změnit. Musi se jednat o zajimavá temata. Předevšim o rozhovory o pořádná zamyšlení o něco co bude autorsky hodně originalní :)
      • :) No jo ale Modrák má svůj blog ,Rybka je sám a Vávra těžce vyvíjí .... Podle mne chybí víc skutečných herních novinářů , nerdů a insiderů v českých herních časopisech . Recenze v papírovém médiu nemohou konkurovat online zpravodajství . Obsah herních časopisů se musí změnit jinak budou stále paběrkovat a upadat .
        • Robotron3
          Oni by ti novináři i byli, ale muselo by je vydavatelství náležitě zaplatit.
  • Jen ať plívy pokrachují a pak se vratím já s prvním a nejlepším časopisem EXCALIBUR.
  • dilinja
    pred rokem jsem po deseti letech zrusil predplatny a presel na games.cz
  • walltar
    Jo já sem taky papíráky kupoval v dobách minulých ... hlavně v době kdy sem měl dial-up a tak každé demo na CD bylo zlaté. V té době sem měl dokonce předplacené jak Score tak Level ... ale časem člověk prostě přešel na internet kde je těch informací milionkrát víc a zadarmo.
  • Já sem kupoval Score a to v letech 1999-2007. Vzpomínám na to rád, byly to krásné časy když poštou přišel a skákal jsem radostí v prvních letech. Poslední dva roky jsem ho již kupoval jen ze setrvačnosti..
  • voodoochild
    Vzhladom k svojmu veku som level začal čítať až v roku 2005 alebo tak nejak a potom až do odchodu pevného jadra redakcie . Score som čítal len párkrát ale ich spôsob písania mi moc nevyhovoval . Na level som vždy odcenoval hlavne články od Michala Rybku , ktorého dodnes považujem za jedného z najlepších (a dosť možno aj za najlepšieho ) autora na miestnej hernej scéne . Ak niekedy výnimočne vytiahnem nejaké čílo levelu z krabice tak vždy čítam len jeho alebo Vávrove komentáre . Taktiež level istého času začal poskytovať obrovské množstvo pôvodného a IMHO velmi kvalitného videomateriálu . Rôzne videotémy, videorecenzie , rozhovori, preložené making-offká atd. všetko som to vždy napozeral . Tiež si spomínam na mnohé diely LEVEL TV , niekomu asi ten humor moc nesedel a zo začiatku to bolo trochu divné ale ked som si spätne pozrel niektoré novšie diely tak som sa výborne pobavil a myslím že redakcia v tomto smere obrovsky autorsky dospela , či už išlo o vizuálnu a formálnu stránku alebo o kvalitu samotných gagov . Nikto mi proste nevyhovorí že toto je výborné : http://www.youtube.com/watch?v=vDaLVYQIbVg *1* Každopádne ale treba zatlačiť slzu nostalgie , level už som asi rok a niečo nekúpil hlavne kvôli neúnosnej cene na slovensku ktorá ani teraz nieje úplne ludová ale minimálne kvôli riddickovi zvážim kúpu a ked už nič tak aspom zistím či sa to ešte stále dá čítať .
  • T.e.o
    Kdybyste měl někdo zájem o stará čísla časopisů Score (1 - 37), Level (první dva ročníky) a Excalibur (11 - konec), napište. Je to kus poctivé historie ve skvělým stavu. Na ceně se určitě domluvíme.
    • Měl bych zájem o první 2 ročníky Levelu a i ta čísla Score. Nabídku napiš na karelpipin@seznam.cz Díky :)
    • ja to pred rokem hodil na aukro od 1,- a kupodivu jsem nejakou tu stovku za nekolik casaku dostal
    • ahoj, taky bych měl zájem o Score 1-37; můžeš mě prosím napsat nějakou svou představu o cene na: mmaaee43@gmail.com ? dik
    • Kdysi jsem zkoušel prodat Score a Levely, od 1. čísla až do nevím kolikátého. Výborný stav. Nikde jsem kupce nenaše,l a tak šlo těch X desítek kilo papíru do sběru, protože už to zabíralo moc místa :)
      • Jo taky jsem pár kompletních ročníků odnest do sběru. A musím říct že jsem se docela pronesl *1* I když já jsem kupce ani nehledal prostě jsem to položil ke kontajnerům. Ale v koutku duše jsem doufal že si to někdo vezme než to zmokne *13*
        • :) Já si schovávám jen první čísla ... Fifo , Bit i Score mám ... Level s opicí (myslím) jsem tehdá rozstříhal protože z počátku to byly pěkně tenké noviny ...
      • No na aukru by se určitě zájemce našel a kolik chceš za ty score 1-37?
        • T.e.o
          Nejraději bych to prodal všechno. Cena za ty Score tak 10 Kč za kus, při odběru všeho dám slevu.
          • Zájem bych možná měl, kolik je dohromady těch excaliburů?
      • T.e.o
        Vypadá to, že dopadnu stejně.
  • Kdyby radši udělali pořádnou elektronickou verzi na iPad....
    • sleepless
      No, mam takovy pocit, ze uz je to taky napadlo :) Chip uz na iPadu je, rekl bych, ze Level bude drive ci pozdeji nasledovat...
      • snad i jinou verzi nez-li jen iPad, ne kzdy chce ci si muze dovolit, ci jestli by pak nekdo chtel
  • K těm prodejům.
    Pokud se nepletu, Levelu vycházelo 60 000 ks, Score 30 000 ks a Gamestaru taky 30 000 ks. Jestli dobře počítám tak se každý měsíc vydávalo 120 000 výtisků, nepočítám Game4U a další. Ostatně později, už během krize, ukončili vydávání časopisu Doupě, když prodeje klesly pod 10 000 (bez záruky, jen jsem to četl). A redakce Levelu prý měla slíbené, že jestli překonají hranici 100 000 prodaných ks, tak je majitelé vezmou zdarma na 14 dni na dovolenou do tropů.
    Teď už se do těch tropů nepodívají.
  • tak pod jakym nickem se tady dneska asi JD objeví, aby vám spílal jak propagujete kamarády *1*
    • Děs a hrůza co se to tady zas děje? zas Poláčkova parta propaguje svoje kamaráday, tfujj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit