Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Užásné. Těším se. Pro mě jedna z nejočekávanějších her tohoto roku. Jednička je geniální a nedoceněné dílo...
    • Nedocenena jednicka urcite je, genialni ale neni. Ostatne o tom svedci provedene zmeny mezi prvnim a druhym dilem. Upusteni od fixni kamery a tim vetsi zamereni se na pruzkum, svet jako celek, ne hra rozdelena na mise. Jako bys vzal prvni dil a aplikoval na ni pravidla z Darksiders.
    • Ronox
      Já jsem jí správně docenil. Všem jsem jí doporučil, protože se jedná o zábavnou a neskutečně nádhernou hru.
      • Ano někteří to docení, ale podívej na počet komentů k této hře a to je asi první zmínka o této hře za poslední měsíce. Možná se pletu, nejsem tu každý den.
        • Protože normální lidi pokud něco nezajímá tak tam nelezou - aby prudily ty co k tomu mají co říct, viz ty v diskuzi pod Nidhogg.
        • Souhlas, tahle hra si zaslouží mnohem větší pozornost. Jednička byla perfektní a je to pro mě nejlepší hack and slash hra co jsem kdy hrál, které bych vytkl snad jen občas tu kameru a nelogický neviditelný zdi. A je škoda, že Konami na evropskou distribuci tak trochu kašle. *9*
  • Ristoro
    Strašně se těším. Jednička byla vynikající.
  • Jack1947
    Tesim se, tesim... jen uz to ma docela prutahY ve vydani a bylo by fakt hloupe aby to dojelo na nejakou nepodstatnou blbost.
  • Hlavně doufám, že všichni ti vykřikující jak je to úžasné si tu hru koupí a ne stahnou z torrentu, jak je u PC hráčů bohužel velmi běžné. Konami není charitativní organizace, pánové, bacha na to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit