zavřít
...

Cat Quest – recenze

Z názvu této roztomilé hry si snadno odvodíte její dvě hlavní vlastnosti, lépe řečeno přednosti. Slůvko „Quest“ napovídá, že vás čeká nějaké dobrodružství plné úkolů, zatímco slůvko „Cat“ poukazuje na kočky. Tedy na jednu chrabrou, žlutou kočičku, která se ujala nelehkého úkolu zachránit zemi Felingard...
  • Lukyz tiscali.cz
    4 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Pořád si nedokážu představit, že u toho sedím na PC, ale na mobil / tablet značka ideál.
    Jednoduchý, zábavný a docela i roztomilý. Nikdy bych neřekl, že na mě bude budou fungovat takový vtípky, jako Paws namísto Pause a podobné *1*
    9.2.2018

reagovat

• helllephant (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak jsem to za 140.- koupil na Android s tím, že si to zkusím a když mě to chytne, aspoň budu mít dělat na cestách vlakem nebo tak... najednou je deset večer, já mám lvl 28 a musel jsem se nutit k vypnutí *1* dost dobrý
    8.2.2018

reagovat

• cumpi3 tiscali.cz
    0 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Vypada to fajn...ale ze bych si kvuli tomu kupoval PsS, to zase ne
    8.2.2018

reagovat

• Adam-One (anonym)
    0 souhlasí, 10 nesouhlasí
    První duben v únoru? To jsou mi novoty.
    8.2.2018

reagovat

• Nikz (anonym)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pokud hra sbira hodnoceni jako overwhelmingly positive na Steamu (95+) nebo 4.8 na Androidu, tak to nejspis zase takovy joke neni, no ni?
      9.2.2018

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      2 souhlasí, 10 nesouhlasí
      Na mobil potažmo switch asi dobrá oddychovka ale nutně to hrát na velké konzoli/pc to asi ne.
      9.2.2018

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.82.9.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.