Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Requiem1990
    smejki:Kvuli tomu že pár troubum na vysokých postech straší ve věži?
    To si přece Namco nezaslouží vzhledem ke kvalitě jejich titulů .
    (sorry zapoměl sem "reagovat")
    • smejki
      Ubi dělá kvalitní hry ale má šílenou ochranu -> křáp! -> blacklisted
      GfWL mají i skvělé hry, ale GfWL je neuvěřitelně buzerující -> křáp -> blacklisted
      CoD už od třetího dílu stojí za hovnajs -> blacklist a vzhledem k chování Activisionu i totální ignorace
      Namco má ve vedení zjevné kretény -> blacklisted

      tohle jsou totiž jediné možnosti, jak já, jako zákazník, můžu něco ovlivnit. Stěžovat si nehodlám.
      • MishKonn
        Ještě udělá nějaký přešlap EA a (že jich už doteď nebylo málo) nebudeš mít co hrát.
        • no ono v podstatě už není co hrát dnes aby to nebyl xytý díl něčeho... kdo pamatuje kontroverzní článek hráči - národ kryplů?
          Díky zjednodušování ve hrách a přiblížení je masám, jsme jako hráči bohužel opravdu degradováni na retardy, kteří bez navigační šipky v přímočaré hře by hru nedohráli. *10*
          Smutný.
          • není nejhorši za co nás považujou horši je že v bůh ví kolika procentech maj pravdu O.o
        • smejki
          ty blacklisty neznamenají permaban *3* a EA mám v kategorii "watch out!"
          že bych neměl co hrát, mi ani moc nehrozí. mám ve sbírce nerizehrané/nedohrané hry tak na rok a půl *4*
          když navíc vezmu v úvahu, že mě nejvíc zajímají strategie (budovacích a ultra hardcore věcí od paradoxu), RPGčka a střílečky (s mainstreamem se ale naštěstí moc neshoduji), tak by mě absence produktů od těch velkých a nejvíce problémových vydavatelů vlastně ani moc nevadila *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit