Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázoku je, kolik lidí tohle ještě ocení. Ti co se na hru těšili to mají stejně už dohrané. TI co chtějí hrát až "hotovou" verzi si počkaíj na next gen patch a do té doby jim to bude jaksi jedno.

  • SlavicBes

    Ci ten patch fixol veci, o tom nie je ziadnych pochyb, avsak ci je ta hra teraz taka, ze na bugy natrafite len zriedka, to sa neda v ziadnom pripade neda povedat.

    Hra je stale dost zabugovana, reakcie okolia na vase spravanie je rovnako smiesne ako bolo vtedy, AI obyvatelov je stale meh, AI dopravy sa snad ani nezmenilo, atd.

    Este bude treba hned niekolko takychto velkych 500 polozkovych patchov, aby hra aj po niekokych minutach hrania posobila bezbugovo.

  • Gulivera84

    Zkousim na PS pro, a nova ficura vyprosteni udela ze vsech aut, pri prvnim pohybu LowRidery ....poskakuji tam neposedne blechy, ale jo uz je to celkem hratelne na PS myslim ze ji brzo vrati do storu...


  • Veskoslav

    Hru jsem dohrál (jedna z mála v roce 2020). Hra mě bavila hra mi jela dobře (2600X a 1060) a "utratil" jsem v ní cca 74 hodin (chyběly mi pouze úkoly na auto a to jsou vyhozené peníze a čas) a 57 % achivmentů. Měl jsem dva hnusné bugy (nutnost restartovat hru) a pak glitchů. Ale pořád lepší jak Skyrim, Fallout, Oblivion nebo poslední Batman.


    Ale do hry se vrátím možná tak za rok, možná později, až bude nějaký nový obsah v rámci datadisku. Stejně jsem to dělal i u Zaklínače.

    • Jaky je pocit z prestrelek? Z Falloutu si tahnu neprijemny pocit, ze RPG stoji pocitem z akce za prd. Kupodivu, mohl by si nekdo rici, vzdyt je to RPG. Ale akcni, mohl bych namitnout ja. Asi nebude akce tak intensivni a dokonala jako v Doomu Eternalu (a s glory killy a trhanim implantatu z oponentu), ale aspon tomu z 2016 by se podobat mohla.

      • 0tecFura

        Na poměry rpg her je pocit ze střelby více jak slusnej. Oproti fallout lepší, ale pořád nesrovnatelne s cistokrevnou fps jako je ten doom. I když já moc nestrilel, ja jel katany 🙂

  • GodofBar

    Ještě next gen update na konzole, pořádně doladit a hurá do night city😎🤘🎮 

    • Taky na něj čekám, dřív to rozehrávat nebudu. Jen doufám, že to nevyjde společně s nextgen updatem Witchera, nebo Metro Exodus. To bych pak nevěděl co dřív :) Do toho ještě ME: Legendary E. a mám min. do konce roku vystaráno.

  • michaelfoucault

    Takže si to shrňme. 

    - policie stále nenapravitelně rozbitá 

    - jízdní model a fyzika bohužel stále stejně rozbitá (a obávám se, že si s nimi tento engine neumí ani lépe poradit)

    - framerate na PC 1:1 k předchozím patchům, jediné změny které jsem si všiml je větší vytížení GPU

    - drobné kosmetické bugy, jako je třeba neuložení jazyků ve hře po ukončení hry stále přetrvávají 

    Přátelé, jsem zklamán. Ke hře se nejspíš vrátím okolo následujících vánoc a uvidím, jestli bude druhý průchod hrou v tu dobu opodstatněný a nebo ne. Hráno na sestavě: AMD Ryzen 7 3700x, 32 GB RAM @ 3200 MHz a Radeon Rx 5700 XT.

    • untentrauer

      Jo, cejtím to stejně. Bohužel.

    • Corvus

      Uložení českého jazyka funguje perfektně. Právě na PC vyzkoušeno.

      • michaelfoucault

        A jakou máte verzi? Já hraju z tu GOGu a tohle prostě fixnuté nemám. 

        • 0tecFura

          Já mam krabicovku na pc (ta jede přes gog) a od včerejška (30.3) již nemusím češtinu prenastavovat. 

      • 0tecFura

        Potvrzuji. U mě taky problém s nastavením jazyka tímto patchem na pc vyřešen. 

        Ja měl ještě Bug znemožňujíci dohrát vedlejší misy Rudy věštec (to jediný mi chybělo k 100% vyčištění mapy). A tu tento patch taky vyřešil. Za mě tedy max spokojenost. 

    • Derp_1337

      32GB RAM? Jaká hra (kromě BugCitizen StarCitizen a Cyberpunk2077) tohle využije?

      • michaelfoucault

        Za dalekými lesy a dalekými horami, existují lidé, kteří používají stroje zvané počítače nejen na hraní her. 

        • Derp_1337

          Ok. Ta hardwarová konfigurace, co jsi napsal, zaváněla jako čistě herní PC, tak mě nenapadla alternativa. 😇

      • Veskoslav

        Mám taky 32 GB RAM, ale pc nemám jenom na hry...

        • Derp_1337

          Jo, tak to se dá pochopit. Jak jsem napsal výš, trochu mě zmátla ta jeho hardwarová konfigurace, působilo to jako čistě herní PC (až na tu velkou RAM).

  • Corvus

    33,60 GB na GOGu.

  • untentrauer

    Dokud nevyzkouším, neuvěřím...Bohužel až tak mě to zklamalo.

    • mousekrup

      On ti někdo brání to vyzkoušet? Patch už je venku :).

      • untentrauer

        Nechápu, proč mi to píšeš......Co jsi na tom nepochopil? Dokud to nevyzkouším znamená, že jsem to ještě nevyzkoušel....To že, je patch venku vím. Ale děkuji 

        • mousekrup

          Sorry, přišlo mi, že nevíš o tom, že patch už vyšel... proč by jsi jinak psal, že si to potřebuješ vyzkoušet? To je jako stát před opraveným autem ze servisu a informovat okolojdoucí, že dokud se v něm neprojedeš, tak nezaplatíš :D.

          • untentrauer

            Tvoje přirovnání je trefné. A ano dokud si to nevyzkouším nezaplatím. Nevěděl jsem, že nesmím psát tak, jak to cítím. Hru jsem koupil ještě než vyšla a upřímně byla to chyba. Až teď by byla ke koupi.

            • Veskoslav

              Však si to vyzkoušet pořád můžeš. Na Steamu to jde vrátit. Ale to by nebylo ono a pokud "nezkoušíš" 30 hodin a pak se na to vykašleš:)

            • mousekrup

              V pohodě :). Upřímně jsem na tom podobně, hru jsem koupil, pár hodin odehrál a řekl si, že vlastně radši počkám až to bude kompletnější i s datadiskama. Ale na druhou stranu peněz rozhodně nelituju. Těším se až si to zahraju komplet nějakou GOTY edici :).


              • untentrauer

                Reakce na příspěvek:

                Tak pánové, nevím nevím.....Zkoušel jsem pár misí v hl. kampani za korpa, jízdu po městě a tahanice s policajty. No nevšiml jsem si žádné změny co se mise týká. Město resp. provoz a jízda v něm je prostě stejná ty auta jsou hrozné hranaté a opakují se, když do nich pošlu zásobník tak jim akorát nadskočí kapota a objeví se plamínky....Když zacpu křižovatku, tak furt to samý. Ty lidi ani nezatrouběj a čuměj jak trubky. S nízkým sporťákem podjedu velké SUV a převrátím ho.....Zlatý GTA. Na policajti se neobjeví hned za zádama, ale za rohem a přijdou mi natvrdlejší. Ze tří hvězd sem naskočil do auta ujel tři bloky a hle "setřásl" sem je...

                Jsem zklamaný....


  • KronosDeret

    tímto oficiálně stahuji svoji kritiku tohoto patche

    • Maxianimal

      To jsme moc rádi a můžeme klidně spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit