Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po Geraltovi mi zůstane v srdci díra. Jsem zvědav jestli CDProjekt tu díru něčím zacelí
    • Femto
      zkus: http://www.csfd.cz/film/91515-esmeralda/komentare/
      • To znám. To je něco podobnýho jako většina anime, akorát s živýma hercema...
        • Femto
          Nějaký tip na tu telenovelu v anime? Tenhle žánr anime moc nemám probádaný, takže bych si rád tu díru v srdci po Zaklínači, zacelil nějakým tím anime podobného typu. Děkuji ti mockrát za případné tipy :)
          • Já se domnívám, ze jakákoliv picovinka ve stylu dark kotouls po amputaci poloviny mozku a provedené lobotomii bude stacit ( samozřejmě doplněna imbecilními lore videi pubertaku)
            • Opravil bych tě: *zastydlých puberťáků"

              To je mnohem horší. *1*
  • Rejsek
    Je ta trilogie Witchera nějak provázaná? Nebo není třeba 1 a 2 díl hrát?
    • Jednička pomůže, pak znáš opět více postavy, lokace, Salamandru a na to dost věci navazuje nebo je o tom řeč...Pak zjistíš jak pečlivě to bylo celé plánováno.

      Také je super ten konec u 3. Nejsi prostě jako jinde mega hrdina co vše opět vrátí zpátky. Nejsi schopen se postavit a dát zpátky vše jak bylo včetně vpádu cizích vojsk....Supr.

      Plánuji to dát celé znova jakmile bude EE edice Witchera 3. Když nechceš hrát druhý díl 2x (protože tam máš zcela dvě odlišné linie) tak mrkni na witcher wiki nebo lestplay. Ale stojí to za to, hrát 2x. Stejně pak mrkni na wiki, protože i tak máš volby a každá dělá něco jiného. Pak třeba o Saskie zjistíš méně a někdy nic, nebo více. Na wiki to je dobře popsáno.

      To je vůbec škoda, že tam není informace o Saskie. Drak je velká věc a dopad by ve 3 měl. Bohužel tam není nic. Hlavně, že ve 2 bojovala bylo jí to na prd.
    • necekane provazana je, kdyz je to trilogie, nicmene ja to hral v poradi 3 > 2 > 1, a to jen proto, ze trojka ve me vzbudila zvedavost, protoze me predtim zaklinac nejak extra nebavil ==> trojka je samostatne hratelna bez znalosti predchozich dilu, jen nektery veci a zakonitosti nepochopis
      • Soustu věcí nepochopí. Já hrál nejdřív dvojku a stejně jsem v trojce u spousty věcí nevěděl, která bije. Na druhou stranu je otázkou, jestli by mi pomohlo, kdybych hrál jedničku, spíš si myslím, že v příběhu prostě není spousta věcí vysvětlena vůbec a je pro čtenáře knížky.
  • Mart9
    Dokáže někdo říct, jestli je lepší Zaklínač 3 nebo Uncharted 4?
    • TheGGG
      nice b8 m8 but no h8... *5* *5* *5*
    • Femto
      Pokud máš sexualní život ok, tak vol Uncharted 4. V případě že se rád díváš na dva hnusné polygonové modely, kteří se ukají na jednorožci, tak vol Zaklínače.
      • Co ma kvalita sexuálního života společného s tim, zda mám raději openworld rpg, nebo koridorové hopsostrilecky?
        • Femto
          Já nevím. To mi pověz ty. Já dal na blbou otázku ještě blbější odpověď.
      • to v lepším případě, v horším se ten nápad partnerce zalíbí a budeš na Aukru shánět vycpaného koně
    • já to dokážu, Zaklínač je lepší *2*
    • Oboje je super. Každý úplně jinak. Lepší je vždy ta, podle toho na co mám zrovna náladu a čas. Někdy Witcher, někdy Uncharted.
    • Lepší je Dark Souls 3.
      • proč ne, spousta lídí má radši DSko... já bych spíš doporučil si každou s těch her někde zkusit a udělat si vlastní názor... každý má rád něco jiného...
        • Ale no táák. Jsem si chtěl trochu zatrollit a ty mi to pokazíš takovým rozumným příspěvkem.
          Je to prostě o tom, že W3, DS3 a Unch4 se fakt těžko dají porovnávat, protože stojí na jiných základech a zábavné jsou všechny i když každá jinak.

          Za sebe můžu říct, že Uncharted 1-3 mě nebavily a nepředpokládám, že by tomu u čtvrtého dílu bylo jinak. U W3 jsem se bavil královsky, ale po cca 60 hodinách už jsem to dohrál jen z "povinnosti" a znova už to hrát nikdy nebudu. No a u DS3 mám 40 hodin, baví mě to zatím víc a víc, prolízám každý kout, hledám secrety a i když jsem tak cca za půlkou, tak už teď se těším na NG+.
          • K DS3 mám zvláštní vztah, pořád nevím, jestli tu hru milovat(Dark Souls1) či nesnášet(Dark Souls 2)
    • Ptáš se na čistě subjektivní věc. Jakékoliv porovnání tohoto typu nemá hodnotu jen čistě pocitovou pro daného jedince.
      • Mart9
        Stejně jako recenze od kohokoliv...
    • tak záleží čemu dáváš přednost. Obě hry jsou filmové. Obě hry mají naprosto stupidní příběhy o ničem, ale obě jsou výborně napsané, takže si užiješ i brakové příběhy. Obě hry mají dobré dialogy, obě hry jsou dobře zahrané, ale Uncharted je samozřejmě daleko lépe zahrané. Zaklínač obsahuje RPG prvky a mlácení mečem a nějaké minihry, taky vydrží tak 3-4 krát déle než Uncharted. Uncharted má mnohem lepší animace, fyziku i A.I, ale přestřelky pořád nic moc Grafika je u obou hrách na vysoké úrovni. V Uncharted nikdo nepřehrává, V Zaklínači přehrává Ciri. Pro mě obě hry mají nulovou znovuhratelnost.
      • ti co mně naflákali mínuska, mohli by mně říci, proč je mně dali nebo kde snad nemám pravdu. Nejsem neomylný, proto bych chtěl sebereflexně zjistit, kde se mýlím. Děkuji.
        • prostě s tebou nesouhlasí, jak už tady někdo psal, je to subjetivní... to co se tobě na těch hrách líbí nebo nelíbí, může mít někdo úplně jinak...
    • dokaze nekdo rict, jestli je rajce lepsi nez banan ?
      • Mart9
        Každá hra se dá porovnat, jen je potřeba je mít obě zahrané.

        A lepší je banán, na DLC typu rohlík k rajčeti jsem se neptal.
        • cim vic odlisne hry budes porovnavat, tim vic subjektivni bude vysledek...proste jsou to 2 uplne odlisne hry, obe jsou dobre, ale rict ktera je objektivne lepsi...pro me treba zaklinac, ale myslim, ze ti je ta informace prd platna
          • Mart9
            Subjektivní je naprosto každá recenze, protože ji píše taky jenom člověk. Jeho názor má stejnou váhu jako tvůj a můj.
            • ano, nicméně... ne
            • Rejsek
              Takže ve finále mají pravdu všichni a přitom nikdo :-)
  • Na to už se třepu, Srdce z kamene byl úplně top a od tohodle očekávám něco podobného.
  • Už se těším. Ale asi se k tomu dostanu až v létě. Tohle si chci užít hezky od začátku v kuse. A bude to na dlooouho. A květen/červen ještě vychází hromada jiných menších her, které by mě od Witchera lákali. Takže si je odbudu asi dřív :-D
    A pak okurkovou sezónu celou zabiju tímhle. Aspoň to bude i komplet dopatchované.
  • Šéfe jedu na dovolenou do Toussaint na týden. Jo jo to je ve Fancii.
    • Nezapomeň pak rodině poslat screenshoty z dovolené.
  • ze všech RPG tohoto roku se nejvíce těším až se dostanu k Dark souls 3 a tomuto datadisku, srdce z kamene bylo FENOMENÁLNÍ uplně jsem to miloval, připomínalo mi to i částí nějakou hru od telltale ale zároveň byla skvělá i akce... no snad i lepší než v původní hře. Nevěřím že toto by zklamalo, očekávám pecku jako před lety typu Shivering Isles k Oblivionu *4*
    • DS3 neni rpg, je to akcni hra. Je to koridor bez zamereni na pribeh. Ze to ma levelovaci system z toho nedela rpg. Je to super hra, jen ne rpg.
      • DS3 je RPG asi jako Diablo.
        • Femto
          Dele určitě to nějak i zdůvodníš. Třeba si vymyslíš zase nějakou tu báchorku o digitalních kytarách, Call of Duty nebo už raději ne po tom posledním debaklu, kde jsem tě rozebral do posledního šroubku :) Taky mě nebaví tě pořád ponižovat :)
          • Ty bys nerozebral ani lego.
      • vím že ve zdejší komunitě to bude házení hráchu na zeď ale Dark souls je Rpg, mužeš levelovat craftit, enchantingovat, zlepšuješ damage a učíš se spelly a prohledáváš truhly.....to jsou RPG elementy + amozřejmě tvorba vzhledu vlastní postavy a výběr povolání
      • a jaký že prvky tomu chybí, že to není RPG? Řekl bych že to má i něco navíc, než obyčejná RPG. Když vezmu vědmáka, je tam vlastně nějaká možnost role-playovat za dobré či hodné. Jsou tam cechy? Ne, v DS je přímo Mound-Maker, což sdržuje pěkné zločince. Samozřejmě je tam i opak.
        • je to hybrid 3D akční plošinovky a RPG.
      • Ukaž nám prosím nějakou uzákoněnou definici pojmu "RPG" :-D
        Bych řekl, že Dark Souls splňuje vše, co si drtivá většina pod pojmem RPG představí (tedy několik class postavy, levelování, upgradování různých skillů a hromada zbraní a zbroje kterou postupně lootuješ a vylepšuješ). Takže nějak nevidím problém, to za RPG označit, ne? Samozřejmě se můžeš v rámci flamu hádat o tom, že to tak není protože ty to vidíš jinak, než skoro kdokoliv jiný. Ale bude to marný boj :-D Ty možná RPG definuješ jako hra v bohatým příběhem v otevřeném světě. Přesto budeš asi jediný, kdo GTA označí za RPG hru :-D
        • a co třeba takoví Sims, tam máš taky různá povolání, zvedání skillů, hromady itemů, roleplay.. *1*
          • Co myslíš?
    • ,,srdce z kamene,, melo super zaporaka...obavam se, ze druhy datadisk sklouzne ke ,,klasice,, ale i tak to snad bude stat za to.
  • uz se nemuzu dockat az si hru stahnu
    • Still
      Napiš si to i do CV, trolle *15*
      • ChallengerCZ
        On myslel až si stáhne legálně zaplacenou hru z GOGu, protože nikdo nemůže být takový kréťan, aby se vytahoval, že je obyčejná zlodějská špína.
        • Takových je dost. I když situace se zlepšuje. V době kdy se hry vypalovali (takže se za ně pirátovali většinou platilo), si pamatuju lidi kteří dali pirátovi víc, než co stála originálka v levných knihách... protože přece nebudou vyhazovat peníz za originál. U některých lidí je to bohužel zakořeněno, že kupování her je něco ostudného.
          • No řek bych, že se to fakt zlepšuje. Vidím to i na sobě. Podle mě ti největší piráti jsou lidi, kteří na hry nemají prachy a nebo ti, kteří sice mají trochu peněz, ale radši je dají za něco, co potřebují (chtějí) víc. Jinak řečeno - děcka bez stálého příjmu, kterým rodiče nekupují každý měsíc dvě hry. Tak nemají na výběr a jdou na torrent. Sám jsem to kdysi znal. Ve svém dětství jsem žádné kapesné nedostával a všechny moje úspory byly to, že o vánocích bo k narozeninám jsem dostal nějakou tu stovku. Nu a když člověk miluje hry a rád hraje tak co má dělat. Na svou obhajobu můžu dodat, že od doby, kdy jsem vychodil školy a začal makat, už neznám žádný warforum ani torrent ani uložto. Steam i gog se mi plní originálkama až po okraj (další přírůstek bude již předobjednaný blood and wine) a dokonce jsem u sebe objevil milou vlastnost, že si zpětně kupuju hry, které jsem už kdysi dohrál jako pirátské kopie.
        • Still
          Nemyslím si, kryplů, kteří se chlubí stahováním her, je plný internet *15*
  • I feel it.

    https://youtu.be/EHYSXvaJtiQ
  • Tohle DLC má větší hype než většina AAA titulů
    • Jakej hype ty magore? za posledního pulroku o tom nemůžu najít na celym netu nic jinyho než, že se to bude odehrávat v toussaintu, "který je nezasažený válkou a ve kterém pohoda a bezstarostnost skrývá děsivé a krvavé tajemství" + k tomu dva obrázky. To je teda hype jaxviňa. Až za poslední cca dva týdny vyšlo 45 sekundové video a 5min. vývojářský deník toť vše.
    • Wow, to teda! Celá 3 videa a s nimi související 3 články za poslední 2 týdny, když to za necelé 2 další vychází, a 2 týdny předtím první oznámená sada obrázků - all aboard the hype train! *1* Jo, jasně....
    • taky je delsi, lepsi a na zaver levnejsi, tak proc ne? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit