Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Nejlepší díla ze žánru Cyberpunk najdeš v knihách a popřípadě hrách (např. Shadowrun).

  • Derp_1337

    Hele, ten seriál z roku 2001 byl lepší než Netflixovská adaptace.

  • Z toho seriálu jsem viděl asi dva díly a byla to velká nuda. Nicméně ten sestřih do filmu se dal. Tady souhlasím, že to byla celkem sranda.

  • honcka

    Oni ho natočili v roce 2001 s Michalem Zebrowskim v hlavní roli, byla to celkem legrace

  • lito

    blbý je, že nejlepší Cyberpunk najdeš v Anime/Mange. Takže reálně víš o Cyberpunku prd. 

  • Slavik_Jenda

    Netflix má alespoň prachy... Věřím, že u něj máme šanci, že časem třeba přijde kvalitní animovaný seriál.

  • Ačkoliv tomu nějaké kvality upřít nemohu, přišlo mi to po tom hypu celkem slabý, a to mi anime ani moc nevadí. 

  • Derp_1337

    Tak 1. řada Altered Carbon byla legenda. 

    Nechápu, jak Netflix tak hodně mohl pohnojit 2. řadu.

  • Derp_1337

    Hele, jestli se na to nedíváš jenom z principu, tak laskavě nekomentuj, protože nevíš, o čem vůbec mluvíš. To anime se líbilo i lidem, co se běžně na anime nedívají.

  • Nemám rád anime obecně, takže to nebudu ani zkoušet...

  • MalyZeli

    Jo, 2. mě moc nebaví, ovšem 1. byla pecka.

  • Jéžišmarjá, to je taková škoda, že si Poláci nenatočili Zaklínače sami. Fakt tragédie. Teď už by jim to stoprocentně dopadlo líp než tenkrát před dvaceti lety a taky líp než ten americký mišmaš, co pejsek s kočičkou uvařili na Netflixu.

    Tak snad zase za 20 let, až vyprší Netflixu práva a na ten jejich eintopf se zapomene.

  • honcka

    Z nových, jestli si neviděl, doporučuju Altered Carbon, zvlášť 1. serie stojí za to

  • Podle reakce, předpokládám že jsi neviděl. Já nejsem žádný anime fanoušek, ale prostě celý Edgerunner se jim povedl. Ať už jde o příběh, vykreslení postav, hudbu, animace. Být tebou bych zkusil shlédnout aspoň polovinu série, co horšího se může stát než že to vypneš a nikdy nezapneš znovu.

  • MalyZeli

    Já si myslím že určitě. Edgerunners jsem neviděl, nesnesu tu japanimaci, ale slyším o tom všude samou chválu, pochybuju že budou riskovat poškození reputace, CP je na tom skvěle, ve vývoji je další díl, a pokud se tam objeví Keanu nebo Elba, to jsou jedni z hodně mála herců kteří to mají v hlavě v pořádku... hlavně Keanu, to je prostě frajer. Jestli si to teď po$erou hroznou adaptací, tak by měli rychle změnit vedení, protože to by už zavánělo nějakou mozkovou poruchou. U Witchera to bylo horší, tam si to rozhodoval Sapkowski, a tomu jde jen o prachy, je mu jedno komu dá práva, zvlášť po tom jakou udělal chybu u herní adaptace. Teď to dá komukoliv když z toho kápne nějakej vejvar. Cyberpunk je naštěstí v plné kontrole CDPR.


  • Napsat by to měl někdo z CDP, ať si ohlídaj kvalitu a nedopadne to jak chudák Geralt na netflusu.

    A nebo bych ještě byl ochoten akceptovat Leigha Whannella, co napsal a natočil naprosto boží lowcost cyberpunk akci Upgrade.

  • Fuj, jen to ne....

  • Mohli udělat další anime. Edgerunners byla skvělá podívaná.

  • Vention

    Naprosto bozi, doufam ze to obecne spusti lavinu cyberpunk filmů a serialů, tohle me tak desne bere!

  • Hidden

    Kdyby se jim tak jeste chtelo zlanarit Petea Travise, aby volne zopakoval to co se mu povedlo s Dreddem, vubec bych se nezlobil. Vystihl v nem atmosferu ne nepodobnou Cyberpunk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit