Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můžeš mi poslat stránku a knížku, kde se holí, rád si to zkontroluji...
  • Homosexualni afro-american ktery se obetuje pro dobro nas vsech tam jiste bude, dockas se. *11*
  • A ty si tu předlohu četl když píšeš blbosti jako "vousy s velkou pravděpodobností Geraltovi nerostou"? Vždyť si předloze několikrát holí. *7*
  • v anglictině je to Roach, takže si lidi pletli rocheho(Vernona) s Roachem(koněm
  • tak ano, pokud ignorují základní fakty, že Geralt nemá stříbrné vlasy, ale bíle. Vousy s velkou pravděpodobností Geraltovi nerostou a pleť rozhodně nemá opálenou - vše špatně...
  • wenceslaus
    Četl. Účes? Odstín pleti? Prosim tě... je jistá vůle mezi "mimo mísu" a hard-core simulátorem pro zaslepené fandy.
  • No já splňuju jen ten anglický dabing u druhého Zaklínače :D a za něj se vůbec nestydím, zdá se mi v pohodě a polština ve hře mi prostě vadí (mám ji dost v práci - polská firma).
  • Fordzy
    Neboj bude a jako bonus dostaneš vir a přes držku.
  • idioti je správné pojmenovaní zdejších diskutujících... kdybych chtěl být konfliktní tak napíší naprosto něco jiného...
  • :D "Zdejší idioti za nekonfliktní názor" Co myslíš, třeba s tebou nesouhlasí a tak ti ti idioti dají mínuska? Ale mám radost, že jsi nekonfliktní.
  • To je fuk, děcka už tu píší o nejlepší hře století, hype dokonale zabral, jestli to bude zábavné není na pořadu dne...
  • Protože mi bylo líto, že hra tím byla oproti jedničce neskutečně malá a omezená? Protože jsem nechtěl hrát hru 2x, respektive i když jsem ji 2x hrál, tak mi pořád bylo druhé řešení proti srsti a stejně jsem si vybral to stejné jako při prvním průchodu? Prostě se mi to nelíbilo, celkově pro mě byla dvojka proti jedničce, kromě grafiky a výpravnosti, krok zpět. Pořád jedna z nejlepších her vůbec, ale na jedničku neměla.
    Trojka ale opravdu vypadá jako to nejlepší z obou světů. :-)
  • samozřejmě, že je mimo mísu od účesu, přes vousy, barvu pleti, postavu.. Co se vám na tom nezdá? Nečelt jste předlohu?
  • to je snad normální se zepat proč mi zdejší idioti dávají mínuska za nekonfliktní názor? Mně je to samozřejmě někde, jen by mě zajímal důvod zdejších fanatiků...
  • KIMCID
    tak vidíš *3*
  • Sand to jako jednička moc nebude. Ve dvojce CD Projekt ukázal že má na víc než jen hloupou fanfiction.
  • A kolik je tobě, že ti tolik vadí když ti někdo dává mínuska na internetu? *7*
  • Když to bude víc jako Jednička, tak určitě. Když to bude víc jako Dvojka, tak to zabava nebude vubec.
  • Koplet zaklinace jsem mel precteny drive nez jsem slysel o nejakem CDProjektu.
  • wenceslaus
    Do háje - nemám X-box...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit