Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz se tesim az to vyjde. Doufam ze to bude na torentech brzo...
    • Doufám, že si tě divoký hon najde a udělá s tebou krátký proces *16*
    • Fordzy
      Neboj bude a jako bonus dostaneš vir a přes držku.
      • Narozdil od zavirovanych a zhusta nefunkcnich originalek, torrenty jsou cisty a funkcni. Ostatne, neni nic vyjimecnyho kdyz vydavatel v ramci "oprav" pruseru, vyda crack, vcetne podpisu grupy.
  • Hlavně, aby to bylo genderově a rasově vyvážené...
    • Homosexualni afro-american ktery se obetuje pro dobro nas vsech tam jiste bude, dockas se. *11*
    • Neboj ukecany elfi nigerec nebude chybet.
      • To máš z uniklých spoilerů nebo si to domýšlíš? Mě by zajímalo, jestli zase vytáhnout s Iorwethem, když to slibovali, nebo zda se objeví nějaký další 'elfí boss'.. Yaevinn se taky za hranice jedničky nedostal. *4*
  • A bude mit ten kun jmeno?
    • Fordzy
      Klepna :)
      • Hezky jmeno pro kone. :-)
        • v anglictině je to Roach, takže si lidi pletli rocheho(Vernona) s Roachem(koněm
        • KIMCID
          koukám knižky jsi nečetl...všechny jeho koně se tak jmenují
          • Koplet zaklinace jsem mel precteny drive nez jsem slysel o nejakem CDProjektu.
            • KIMCID
              tak vidíš *3*
          • Vogon
            Praví fanoušci Zaklínače nikdy nečetli knihy, nehráli jedničku a hráli Zaklínače 2 v anglickém dabingu na xboxu.
            • No já splňuju jen ten anglický dabing u druhého Zaklínače :D a za něj se vůbec nestydím, zdá se mi v pohodě a polština ve hře mi prostě vadí (mám ji dost v práci - polská firma).
            • wenceslaus
              Do háje - nemám X-box...
            • Pravi fanousci ceho?
          • Tak nejak si to z knih pamatuju: G: Jeste nevim jak se bude jmenovat. M: Co treba klepana? G: Hezky jmeno pro kone.
            Myslim, ze to byla ta cast v Brokilonskym lese, jak se tam Geralt lecil.
  • To je zase jednou blbina od pohledu....
    • Máš pravdu lásko jako vždy *14*
  • Na tvůrce bych měl jen jednu otázku. Bude ta hra vůbec zábavná?

    Kdo ví. *9*
    • To je fuk, děcka už tu píší o nejlepší hře století, hype dokonale zabral, jestli to bude zábavné není na pořadu dne...
    • Když to bude víc jako Jednička, tak určitě. Když to bude víc jako Dvojka, tak to zabava nebude vubec.
      • Sand to jako jednička moc nebude. Ve dvojce CD Projekt ukázal že má na víc než jen hloupou fanfiction.
        • Psssst, jsi v čsku. Tady lidi milují jen to, na co už jsou zvyklí. Všichni to nesnáší dvojku za to, že byla jiná (podle mě o dost lepší).
          • dvojka byla lepší jen v příběhu, jinak lokace, velikost lokací, atmosféra lokací, rpg prvky, množství rpg prvků, skillů, skill tree, herní doba, hudba vše je lepší v jedničce. Grafika je výborná v obou hrách, problém je, že dvojka je taková ne-zaklínačovská...Hlavní je pro mě atmosféra a v té jasně vede jednička. combat je špatný v obou hrách...
            • grafika je lepší ve 2, to je fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit