Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na tretiho zaklinace se moc tesim ale knizky jsou jeste lepsi
  • Povídky volně navazují na svět Zaklínače od A.Sapkowského.
    -----------------------------------
    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz

    http://www.facebook.com/pages/Zaklínač-povídky-které-volně-navazují-na-Zaklínače-od-ASapkowského/133671083400568

    http://www.youtube.com/user/EmhyrThe

    http://www.uloz.to/xwhqdX2b/zaklinac-povidky-napsal-emhyrvaremreis-kralovska-vule-krev-za-krev-stesti-v-nestesti-ukol-nadeje-malleus-receny-kladivo-www-zaklinac-povidky-vlastni-webzdarma-cz-rar
    • vypada to moc dobre zatim jsem jen nakoukla ale urcite si prectu mam moc rada knizky o zaklinaci diky moc
  • Koupil sem oba díly Zaklínače a oba stáli za to. Hlavně druhej díl na temnou obtížnost byla výzva ! Za mě zatím nejlepší herní zážitek hned po Falloutovy , kde sem ten svět a atmosféru hltal trochu víc (1-3).. Každopádně čekám na předprodej sběretelské edice Zaklínače 3 a završení X hodin s Geraltem a jeho story *3*
    • Četl si i knihy? Jelikož mě tu atmosféru více pocítíš.
      • Sem tam čtu , ale knížku zaklínače sem eště v ruce neměl. Každopádně po dohrání serie až mě bude Geralt chybět mám vplánu si to přečíst. Tajně doufám že mě to následně nabudí znova to zahrát *3*
      • to je pravda knihy jsou jednicka....nej a nej
  • To neznáte pana Čepičku? Vrchního uklízeče v CD Projektu? Styďte se! Ten si to může dovolit.
    • To patřilo pro:
      Pan Čepička
      Nebojte kuci polsky ja si to vemu zadarmo.

      Hodilo mě to dopředu i když jsem reagoval na něj..
  • CD Projekt je bezpochyby kvalitni studio, ale nejvetsi uspech tohoto studia vidim v tom, ze se jim podarilo presvedcit lidi, ze CD Projekt je proste jinej. Hodnej, vse pro hrace, o penize jim vlastne nejde :D Staci si precist tuhle diskusi (az na vyjimky). Podle me jim jde o penize az v prvni rade jako komukoliv jinymu, ale z nejakyho duvodu jim to mnozi žerou...
    • kostejnesmrtelny
      Ten důvod je

      A) lidi jsou obecně idioti. Čeští a slovenští hráči jsou ještě častěji idioti. Ten závěr, že "jim nejde o peníze" je závěr těchto idiotů. Rozumnej člověk ví, jak se věci v reálu mají, ale i přesto je zjevný, že přístup CDP k monetizaci jejich produktů je úplně jinde, než kupříkladu u EA.

      B) dobrá práce PR oddělení CDP

      EDIT: Tadyhle Killer hnedka nade mnou je přesně ten případ, o kterým mluvím v bodě 1 *1*
    • A robiť niečo pre peniaze je akože apriori zlé a ostatný sme sa nechali oklamať? Podla mňa všetci oceňujú hlavne korektný prístup k zákazníkom. A radi nechajú CDProjekt zarobiť. Alebo ty chodíš do práce robiť zadarmo aby si bol dobrý?A keď niekto dostáva za svoju prácu zaplatené je hneď zlý? Ako som napísal väčšina oceňuje hlavne korektný prístup a to robí CDProjekt odlišný od ostatných.
      • Mne nechapes, dostat za dobre odvedenou praci dobry prachy je zcela spravne. A CD Projekt si za svou praci zaslouzi poradnej balik! Ja jen pisu, ze CD Projekt uspesne vyvolal v hracich pocit, ze oni jsou ti dobri a ostatni studia ty zlý. Tohle se jim povedlo nejvic... Pritom CD Projektu jde o prachy jak komukoliv jinymu (coz neni spatne ofc).
        • vlastik.plaminek
          Killer: Jo, jde jim o prachy jako komukoliv jinému, ale oni chápou, že se ty prachy dají vydělat i nebuzerací a pozitivním přístupem.
        • Aha, jde jim o prachy jako komukoliv jinemu? Proto vydavaji sve hry bez DRM? Proto jsou DLC a dokonce cela herni rozsireni zadarmo? Ale chapu, je to jen muj pocit. Ve skutecnosti jsou to stejni smejdi, jako EA, co vydaji DLC na hodinu hrani za 15 dolaru, ze?
        • A o to by si je trochu inteligentní jedinec měl více cenit. Když ve hráčích vyvolá pocit preciznosti a oproti jiným oprávněně, tak je to jedině dobře. Rozumím jak to myslíš, ale není na tom nic špatného když se vyzdvihuje studio, které vyniká svoji přístupností nad ostatními.
          I díky tomu, že ve hráčích vyvolávají dobrý pocit, mám cdprojekt rád. Což nemusí být nutně navěky :) Horší jsou lidi, kteří se nechají zmanipulovat 8 dlc na svoji "best" hru :D
        • V tom robia lepšiu tú politiku. Robia to pre hráčov, tí ich majú za to radi a sú im ochotný platiť. A CD projekt si to uvedomuje a snaží sa tak postupovať ďalej(aj vďaka zárobkom). Je to sympatický postup. Lepší ako Ubisoft, ktorý už pred vydaním hry sľubuje 20 DLC za plnú sumu a tá hra je obohatená prakticky o nič. Doplní to príbeh alebo dokončí ságu a to malo byť ale v pôvodnej hre. Otázka nastáva čo si vlastne kupujem??? Celú jednú časť ságy alebo diel z jednej časti ságy???
          • Nejsou, zaklinac se piratil uplne stejne, jako jine hry.
        • Mě* (stydim se)
          • Přesně tak, není se za co stydět, v tomto případě lze psát jak "mě", tak i "mne" (druhý případ samozřejmě bez háčku nad "e")
            • Jenze ja prave chtel napsat mně (akorat bez diakritiky). Takze se jako omlouvam!!!
          • MickeyMutant
            Nestyď, nemáš proč.
  • Od tohoto studia by se měli snad všechny ostatní studia učit! Je to nejlepší studio *14* Mám je ráda. *13*
  • Doufám, že Poláci svoji firmu neprodají časem EA, A-B nebo Ubisoftu, to by byla jedna z největších tragedií v historii herního průmyslu *13*
    • Byla by to velká škoda. Pokud jde o velké vydavatele, dokázal bych si je představit pod Square Enix nebo Take Two. Každopádně, nejlepší je současný stav, kdy jsou nezávislý. Díky bohu za to.
  • DeDy
    Koupil jsem si Orcs must Die 2. Nastavuji si hru, kliknu na nějaký režim hry a šup, kopne mě to na Steam, kde si musím koupit dané DLC. A že jich tam je. Tohle prostě nesnáším a beru to jako mínus k hodnocení jinak dobré hry.
    • Vidis,a ty je v tom jeste k tomu podporujes...:( 2x mer, jednou rez(s).
  • Ostatní firmy co vydávají hovadské DLC na zbraně, hadry a krátké příběhy vypadají díky CD Projektu dost zoufale. CD Projektu to dobře nahrává.
    I když je potřeba si uvědomit, že ostatní to dělají protože to funguje a najde se dost fanatiků, kteří to kupují.
    • Par DLC mam jedine k Mass Effectu 2 a 3 a vsechna stazena zadarmo. Problem je, ze nektere DLC, zejmena u ME3, nechci ani zadarmo, jake jsou to hovadiny. Hry mam original a opravdu nechapu, proc platit za neco, co tam melo byt od zacatku.
    • Tohle je bohužel většinou pravda https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1072697_507772449293120_1451097172_o.jpg
      • Bohužel nejhorší je že už se to netýká ani lepších zbraní a jiných bonusů do hry. Už se to týká i příběhové linky a to je mnohem větší problém. Já bych za vydanou hru která prostě není zcela kompletní a neuvede to dával peněžní tresty. Také se mi dost nelíbí že s něčím podobným přišla i česká Bohemia Interactive která chce peníze i za Alpha verzi hry Arma 3.
        • To krapet mícháš hrušky s jabkama. Bohemia Interactive NEchce peníze za Alpha verzi, nabízí Ti slevu za včasný nákup již v Alpha fázi vývoje, na jejímž konci nejen získáš finální produkt za nižší cenu, ale jako BONUS můžeš sledovat a zkoušet i vývojovou fázi hry.
          Je to sice kupování zajíce v pytli, ale nějak tam nevidím jediný důvod, proč se Ti na tom má něco nelíbit.
          • Ona ARMA je vždycky sázka na jistotu :) takže to zas takový zajíc v pytli není :)
        • problem je, ze ti dneska nikdo nenapise, ze je jeho produkt nekompletni, sam ho bere jako kompletni a ostatni je jen "bonus", i kdyz podle nas "nutny" ke hrani. taky se mi to nelibi, ale penezni tresty za to co neprokazes dat nemuzes a kdo prokaze neuplnost produktu, ten je jen takovej, jakej ho oni udelali, nikde se nepise jak to ma vypadat, to si udavaj vyvojari sami. je to na pytel, ale je to bohuzel tak no
          • Jako u některých her jsou ty DLC alespoň větší a jejich obsah se finančně dá zaplatit a vyplatí se to, jako např. u Borderlands 2, ale většinou jsou to samé malé DLCčka a blbosti které ale pokud jich je víc dokáží se hrou udělat hodně a člověk by si to jako komplet rád zahrál, jenže jak jsou ty DLC rozkouskované tak za to pak člověk zaplatí víc než za celou hru.
          • Jako u některých her jsou ty DLC alespoň větší a jejich obsah se finančně dá zaplatit a vyplatí se to, jako např. u Borderlands 2, ale většinou jsou to samé malé DLCčka blbosti které ale pokud jich je víc dokáží se hrou udělat hodně a člověk by si to jako komplet rád zahrál, jenže jak jsou ty DLC rozkouskované tak za to pak člověk zaplatí víc než za celou hru.
      • Nekupuji si zadny DLC a nejak sem si nevsim,ze bych o neco prisel.
  • Dělají to jako za starých časů, dělají to dobře, ale jedna věc pořád chybí... demo, aby si lidi mohli vyzkoušet, jestli a jak jim hra pojede.
    • To by chtelo. Optimalizace nepatrila mezi silny stranky Zaklínače 2.
      • Hmm, opravdu miluju narky lidi s x let starymi kraksnami, ze jim nejnovejsi hry nejdou. Witcher 2 mi sel v pohode na starem Core 2 Duo, 4GB RAM a 9800GT.
    • Já to hrál na 7 fps a stejně si to užil !
      • já na 6 a nic moc, asi to fakt chce aspoň těch 7
        • to chce zkusit PC a ne mobil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit