Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemůžu si pomoct ale mě to nebaví zlatý kostky a nebo soutěže v pití z jedničky
  • Kinet1c
    Je to sranda, ale akonahle proti vam vylezu karty, ktore si pridaju dalsie na hracie pole a rozmnozuju sa jak potkany, tak je koniec. Ja neviem, snazil som sa kupovat, vyhravat karty hranim, ale mam strasne mizernu zbierku, sice som nebol este vobec na Skelige, ale no neverim, ze by sa to zlepsilo. Uz vlastne s takymi ani neskusam vyhrat, ci nejak hrat pretoze proti breederom sa hrat neda, prve dve kola ubehnu, pride tretie a ste v ri... skratka, teda zatial som. Inak mozno by to nebolo zle ako samostatna hra :D.
  • Nejmenuje se to spíš gwint? Nevím jak v originálu, ale mám pocit, že to tak bylo i v knihách (už je to pátek co jsem je četl).
  • Takhle mne minihra chytila naposledy u Final Fantasy Viii a její Triple Triad, geniálně jednoduché a jednoduše geniální :) Mimochodem, gwenta hrál Zoltan už v knížkách (ačkoliv asi neměli karty takto pojmenované).
  • prište se dočkáme hry ve hre ve hre, bacha aby z toho nekomu nehráblo
    • Hry v hrach su už asi 30 rokov FYI.
      • del0
        System Shock FTW. *5*
    • kennyB
      Už to bylo, např. ve hře The Warriors byla arkáda, kterou jsi si mohl zahrát. A byla to skvělá hra...
    • pak z toho vyleze taková rádobyinteligentní slátanina jako film Inception. Sen ve snu ve snu ve snu. Hmmm. Jak hluboká myšlenka. Ten Nolan je ale génius. (ironie)
  • Hele proč tam nedali pasti jako byli ve dvojce? :/
  • fallanga
    Gwint je naprosto skvělá minihra, mnohem lepší než kostkový poker. Doufám, že udělají nějakou online verzi. Provést pár drobných změn a bude to trhákem.
  • podle popisu to trochu připomíná Pazaak. Taky na 3 kola, taky sbírání karet po hře, a nejspíš stejná nuda.
  • Osobne doufam ze bude brzo mod na always win a nebudu se s tim muset zdrzovat, nebavi me to a je to stejnej voser jako kostky nebo paka, tak snad jiz brzy :)
  • Cim vice spionu a klamnych cilu, tim vetsi sance na vyhru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit