Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zacinam mit fakt radost, nejdriv prisel remake my nejoblibenejsi strategie Xcom i kdyz s nim nejsem uplne spokojen ale lepsi nez nic... pred par dny jsem objevil na greenlight War of the Overlords remake legendarniho Dungeon Keepera a ted Flashback ?! to se mi snad jenom zda :) ted uz bych si pral pouze pokracovani ci remake Little Big Adventure!!!
  • Naprosta pecka, uz at je to tady!
  • inak česká hra DEX si bere inšpiráciu aj z Flashbacku podľa autorov a vyzerá veľmi dobre
    • tohle je vizuálně taky hodně podobný... ale bohužel ne moc dobrý :(
      http://www.youtube.com/watch?v=2E8VNfiPAaE
      • onEscapee je i na PC a myslím, že je to freeware. Nikdy jsem to ale moc nehrál, protože jsem s tím měl nějaký problém. Jestli si dobře vzpomínám, tak nějak zlobilo ovládání nebo se to kousek po startu seklo. Jinak to vypadá jako něco mezi Another World a Flashback, alespoň podle toho, co jsem ze hry viděl.
        • Tak ono OnEscape je skvelá hra, asi najlepšia hra podobná Flashbacku, hral som ju ešte na Amige ale teraz je aj pre IOS zariadenia na appstore. Asi aj na pc. Prešiel som to a jednoznačne doporučujem!
          • Pro úplnost odkaz na onEscapee, kupodivu ta stará stránka stále funguje...
            http://onescapee.invictus.hu/feat.htm

            Jinak teď jsem si vzpomněl na Heart Of Darknes, také se dá zařadit do podobné kategorie a to by si možná zasloužilo novou verzi víc. Už v době vydání ta hra trpěla nízkým rozlišením, tak by stačilo zlepšit jenom tuhle stránku a mohlo by to být fajn.
  • MickTheMage
    Hmm, radsej pokracovanie ako remake, ale ono je to v podstate jedno. Totiz, az na to (na dnesne pomery) nizke rozlisenie, patri Flashback k tym malo titulom, ktore idu hrat bez problemov aj dnes. Tak preto, ked uz Flashback, tak pribehovo nadviazat na povodny diel (nj, pripadne Fade to Black) a rozvinut ho niekam dalej - pri zachovani povodnej hratelnosti a vyssom rozliseni.

    Uprimne, v poslednej dobe nie som nadseny s absolutnych 1:1 remakov. Dobre to spravili napriklad Giana Sisters, ktora zobrala povodny napad s hopsackou a spravila z nej originalnu, zabavnu a hlavne novu hru, ktora krasne obstoji v dnesnej dobe. A okrem toho, na PC ich aj tak vela nevychdza, takze dalsie plus. Novy XCOM je tiez v podstate dobry priklad novej hry, stavajucej na starom koncepte.
    • ...az na poslednu vetu suhlasim, po prvom dohrani XCOM nemam motivaciu tu hru rozohrat druhykrat, co sa mi pri UFU nestalo(dokonca ani pri After-serii)
  • davidBray
    nechám si líbit *14*
  • Flashback HD ano, ale v kreslene grafice. Ne v tehle hnusne 3D ...
  • ale ak to vyjde určite kupujem, už len pre možnosť že ak by bola úspešná, možno by sme sa nekdy dočkali pokračovania, vlastne Fade to black bolo pokračovaním ale uplne iný štýl hry to bol.
  • jednoznačne pecka, ale nemyslím že sa to vyrovná originálu! Už len tá špičková animácia postáv a vlastne všetkého v original hre určite v 3d nebude taká prirodzená a pohyby naväzujúce na seba tiež nie. Za seba môžem povedať že tak ako another world ani Flashaback žiadny remake nepotrebuje, aj v dnešnej dobe sú to krásne hry (hlavne flashback) a ak tak určite nie v 3d. stačilo by hd rozlišenie na original 2d hru. Inak je to jedna z hier na ktoré nikdy nezabudnem a jeden z naj herných zážitkou mojho života. Zlaté Amiga časi.
  • uaaaaaa yes! :)
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to chci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit