Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak strasne ubohe, jak se vsichni strefuji do GTA serie ve snaze svezt se take na jejich uspechu.
  • Piggsy
    Za takovou hudbu bych nezaplatil ani korunu.. *2* *6*
    • přesně tak.. nechápu jak tohle můžou nazývat hudbou, vždyť jsou to asi 4 slova pořád dokola a o tý "hudbě" ani nemluvim *12*
      • Tak tak, mohli by byt radi ze ten jejich vyblitek vubec nekde nekdo pouzil, misto toho maji tu drzost kvuli tomu nekoho zalovat
  • Přátelé, zítra se sejdeme v poledne pod koněm na Václaváku, já Vám tam zazpívám, co mne zrovna napadne, vy to z internetové kavárny upnete na Youtube a potom... potom je všechny zažalujeme! Koně, svatého Václava, okolostojící, kavárnu, Youtube... prostě všechny... i majitele internetu zažalujeme. My si svá práva brát nedáme, zvláště, když jsou autorská! A kdo nevěří mým kvalitám, ten je jouda, protože zpívám ještě o něco lépe než ten chlapec z klipu *1*
  • Kdyby to aspoň bylo něco pořádného, ale taková sračka??? To jsou ti dnešní "umělci", víc než na koncertech a CD vydělávají u soudu *1* .
    • Vypadá to na "umělce" z brazilského slumu, kterému se již znelíbily popelnicové obědy a tak ho napadlo, že si schladí svou tuláckou a negramotnou žáhu na Rockstar Games. Jak ubohé. Stejně tak jako forma, ve které se prosazuje autorský zákon.
  • Jen houšť! Čím víc takových kauz, tím zjevnější je, že je celý autorský zákon nesmyslem a zločinem. Ale celkem zábavné je, že bojovníci proti pirátství (distributoři her) upirátili písničku:)
  • RakeW
    "(...) že podpisy na smlouvách nenáležejí těm osobám, kterým by ji podepsat měly."
    "(...) a snaží se zjistit detaily, které asi jako jediné má brazilská mutace herního serveru Kotaku."
    "(...) celá situace tak trochu zavání. Trochu to vypadá (...)"

    Článek se mi nečetl moc dobře jako celek, i když nedokážu označit, co přesně mi na něm vadilo. Tak jsem aspoň vybral pár úryvků, které mě při čtení praštily do očí.
    • ales.smutny
      Díky za upoznění na překlepy...to je tak, když si člověk při překladu vytvoří v hlavě větu a pak ji pasuje do českého jazyka v lidštějším nebo spíše českém slovosledu :)
    • Piggsy
      Když se ti to nelíbilo, tak proč to tady nutíš číst všechny ostatní? *7*
      • Nenutím, jen jsem chtěl autora upozornit na nějaký ten překlep. Ale máš recht, v budoucnu k podobné příležitosti použiji nějakou méně veřejnou formu.
        • Piggsy
          Mám radši, když se lidé na diskuzi vyjadřují k obsahu článku. Nemusím ty věčné rýpaly, kteří si neustále stěžují, jak mělo být něco napsáno jinak a lépe atd.. Je to furt dokola. *6* V tomto případě ale uznávám, že tebou uvedené věty jsou hodně krkolomné a opravdu se to moc dobře nečte.. takže ti nakonec musím dát za pravdu kámo.. *3*
  • Tak si to zhrnme:
    Pesnicka "Daniel Haaksman - Conga Kid feat. MC Miltinho" je "neautorizovaným samplem skladby Bota o Dedinho pro Alto od brazilského hudebníka Hamiltona Lourença da Silvy". Co to znamena? Ze Rockstar kupil pesnicku, na ktoru spolocnost, co ju predavala, nemala prava/suhlas od autora a preto musi Rockstar stiahnut GTA:EFLC z celeho sveta...
    Neriesia sa taketo veci vacsinou finacnym pokutovanim toho, kto porusil autorsky zakon? A vobec, preco by za to mal pykat Rockstar? Preco nedostala pokutu firma, ktora im tu pesnicku predala, alebo maximalne firma, ktora sa Rockstaru starala o soundtrack a neoverila si, co kupuje? Ale zakazat preto predaj hry na celom svete? To trochu vypada, ako keby chce niekto silou mocou GTA poskodit...
    A este k tomu vsetkemu je to remix, v ktorom vystupuje syn autora, ktory sa o nu sudi? Hmm.
  • nechcel som nič pisať ale nedá mi to :D kvoly takovej blbosti zakaz predaja bože to su totalny magory čisto jasno :D :D :D
    • Tvoja gramatika stojí za veľké prd... utekaj späť do školy.
  • Tak docela vtipne to vystihuji tagy tohohle clanku... Tagy: akční, byznys, ... :-). Jinak, vsem temhle soudnim institucim bych vzkazal, at jdou do prdele a zacnou konecne delat svoji praci tam kde maji.
    • tak dlouho budou vlastnici velkeho obsahu lidi omezovat a zakony upravovat az samy uviznou ve vlastni jame *1*
  • Ako cele toto je smiesne a na pobavenie. btw ma napada ci to rockstar aj nejako cielene nechcel :D na zvysenie predajnosti, alebo aby sa o rockstar hovorilo este viac :D aj zla publicita/zaloby atd.. su predsa forma reklamy, niekedy zadarmo niekedy za par dolarov :D. a skonci sa to cele tak ze rockstar zacaluje tomu decku nejake smiesne prachy, a decko padne do zabudnutia, ale kauza rockstar vs brazilsky sud ostane na nete naveky :D a ludia zacnu GTA kupovat prave kvoli tej skladbe, pripadne dalsie diely :D
    • Hanzales
      Ja si nedavno o te "kauze" precetl, ale nejak mne ani nenapadlo si ty epizodky z Liberty koupit. Ted kukam na Steamu za 7 ojro, no a to uz efekt melo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit