Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych do toho klidne sel hry hraju od 486, stres a blby dotazy mam v praci kazdej den *3*
  • Zajímavé, že jsem na stránkách Cenegy nic takového nenašel. Ani v odrážce tiskové zprávy ani zaměstnání
    • :) To je asi tím, že tam nikoho nemají:)
  • Hrát nejnovější hry na technické podpoře? No to je zase blábol...
  • Cenegu by hlavně mělo zajímat, že pár dní po vydání nejsou prakticky nikde skladem české Mafie 2 na PS3:-(
  • člověk by z titulku nabyl dojmu, že hledá víc než jen jednoho... (:
  • Cenega Czech ma mnohem vic problemu a hlavne stoji za prd
  • Tak sory ale ty si ten typ co bude volat na tu podporu :D Vysvetli mi to ma technicka podpora docinení stim ze vyde hra vcas ? :D
    • Tak este jednou srozumitelneji.
      Tak sory ale ty si ten typ co bude volat na tu podporu a bude se ptat na kravïny. :D Vysvetli mi co ma technicka podpora docinení stim ze by mela vyjit hra vcas ?:)

      PS :Priste si to budu i cist po sobe. :/
    • Sakra to melo bejt na cb.spike :)
  • Takze diky tomu tady zacnou vychazet hry vcas?
  • je to vicemene jak rikas, polovicka lidi co kontaktujte podporu sotva umi zapnout pocitac, takze je to hodne nervovani (kor kdyz volaj po telefonu a neco jim 10x po sobe vysvetlujes a oni to stejne nepochopi). Obcas volaj lidi, ktery se chtej vylozene hadat a delaj chytry, pritom o dany problematice vedej kulovy.. Nejvic dotazu je ohledne padani/zamrzani hry, nebo ze jim nejde spustit, nebo jim ve hre neco nefunguje jak ma, nejde se pripojit do Multiplayeru, apod..

    Smejcil to vystihl taky dobre.

    Nekdo nahore se ptal na plat, ten zverejnovat nebudu. Kazdopadne to hodne zalezi na spolecnosti, pro kterou delas. Vetsi a stabilnejsi firma plati vic..

    Kazdopadne rozhodne necekejte, ze si tam budete hrat v praci hry, celej den.... To je blabol a marketingovej tah jak nalakat lidi na tu pozici. Cekejte hodne nervovani, kor u Cenegy, ktera zrovna moc dobrou povest u herni komunity nema :)
  • Proč nabírají Čechy? Vždyť jim dělá problém lokalizovat i ten manuál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit