Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to bude tim ze nekteri lidi nemaj mozky na PRG :) a radci strilej jen panacky, neaka rozhodnuti to by je asi zabylo pouzivat mozek.
    • Kdybys používal mozek, nemohl bys napsat "zabylo".
  • nejlepsi multiplayer Need for Speed: Hot Pursuit ? haha :D tak tohle oceneni BAŠTA, nebo jak se tomu rika, jsou tezkou fraskou...
    • Asi tak,ale stejně mi to nejde do té gebule *1* v čem ten multiplayer v NFS vyniká? *8*
      • asi tim, ze si po narazu do mostu poskrabes lak ,)
  • Zvítězilo ME2...no to potěš koště...taková nuda hra - můj názor,vůbec mě nebavila
  • Vy co tady jen buzerujete by jste měli běžet hrát CoD nebo Bulletstorm.To vám nebude namáhat mozečky.Pro nás herní fajnšmekry je ME jako dělaný *2* ach ty děti...
    • ME snad nějak namáhá mozek? Taková jednoduchá lineární hra? Nedovolil bych si u ní použít označení RPG.
    • :DD bulletstorm mal lepsi pribeh ako ME ... nechapem ako ta mohla taka nudna hra bavit, pritom ten pribeh hned od zaciatku zrejmy ... a teraz to aplikovali na DA2 cize aj to uplne dosrali:(( bioware ide do sracek... ale zakial su ludia ako ty "fajnšmekry" tak maju pre koho vyrabat tie kraviny, tzv "RPG"
      • Jestli to nebude tim, ze je pribeh bulletstorm stavenej i pro jedince s tim nejnizsim IQ : D
        Prece po tobe nikdo nemuze cekat abys ME docenil - nikdo se tady na tebe snad zlobit nebude : )

        (Je pravda, ze zakladni premisa ME neni nic objevnyho, ale na tu kostru je nabalenyho materialu na celej serial *7* Kdo to videt nechce, at si dal kouka na pindoura...)
        • Problém JE že Mass Effect snad ani není RPG ale tupá koridorová akce s jedničkou těžko srovnatelná....
          • Mhmmm... To jsem zas dlouho neslysel *7*
            Ze se smrskly skilly neznamena ze to neni RPG. Vis prosimte co znamena "role-play" ?? Toho tam rozhodne neni o nic min nez v jednicce, a daleko vic nez v kdejakym "hardcore RPG"
            Levely byly v jednicce linearni uplne stejne a nikomu to nevadilo.
            • Propanajana.. A mas v kazdy hre takovyhle volby?
              Od volby povolani, vzhledu, puvodu, pres postoj v kazdym rozhovoru (budovani charakteru svoji postavy), az po ovlivnovani osudu lidi, a galaxie?
              Ne - ze "hraju za nakyho marinaka a mam vyhodit do vzduchu tamhleten vysilac" se neda oznacit za "role-play"(ing game)
            • No dobře, ale přece jen bych to kvůli tomu, že se ti postupně zesiluje 5 schopností nenazýval RPG. A k tomu "role-play" - to by se pak RPG měly nazývat všechny hry, protože v každé hře hraješ nějakou roli.
  • ME2 bych sice osobne nevybral,ale spatna hra to podle me neni,takze s tim problem nemam.Co me ovsem zarazi i kdyz to bylo vicemene predem jasny je vysledek verejneho hlasovani-CODbo.Vazne jen nevericne kroutim hlavou nad (ne)vkusem herni komunity
    • A pak tady vsichni nadavaji, jake blbosti dneska herni studia maji drzost vydavat...
      A proc taky ne, kdyz sracka jako CoD:BO muze sklidit takovy uspech?
      K zbliti...
  • Mass Effect 2 zadna slava teda neni, ale z lonskych her na pc mel asi jen jednoho konkurenta (F:NV). No a ja bych taky uprednostnil ME2 - kvuli pribehu.
    • KIMCID
      jj mám taky dilema zda ME2 či FNV oboje je špica
    • Jako kdyby na konzolích bylo něco lepšího...
    • a kdyz konstruktivni kritika :) - tak mi na nem vadila ta opravdu primocara akce (kterou v jednicce tahly nahoru sem tam nejake hadanky (Noveria) a rpg system)
  • Mass Defect *1* piczovina na entou..
    • MrSanta
      Ach jo, už ani ten trolling není co bejval *7*
      • tak tak
    • když už kritika tak konstruktivní ... uveď nějaké scifi rpg které je pro tebe dobré
      • KOTOR , WIZARDRY 7 a výš, ALBION ......
      • Prej RPG *1* *1* sundej si rúžový brejle
    • pro 14 letyho kindersaka, co 8 hodin denne hraje CoD:BO a nepochi pribeh ME nebo o cem to vubec je, se muze zdat ze je to shit :) ale vsichni vime ze deti melou hovna takze te nikdo nebere vzane :)
      • Já už piczoviny nehraju.Není mě čtrnáct *1* Sem vysloužilej hráč v důchodu.Piczoviny.co dnes vychází,nemá cenu ani instalovat.
        • jj tobe neni 14,tobe bude mit.Soude podle tveho stylu psani,protoze "piczoviny"muze napsat opravdu jen pubertak a mladsi *3* .hlavne ze ses kuul
        • Dnes pitchoviny nevycházej to jen ty se nedokážeš přispůsobit
          • No jo co by jsi chtěl , jsme hráči z minulého století ..... tak nás prosím omluv že nás ty dnešní odfláklé pi..viny prostě nebaví .
  • tak to gratuluju vsem hram co vyhrali :) i cod:black ops hold to nebude takovej propadak jak to vypada, i kdyz me to zrovna moc nebavilo *3*
    • RakeW
      Já nevím, na mě to působí jako kdyby jádro hráčů Black Ops (nic proti nim ani samotné hře, nehrál jsem to) vůbec neventilovalo své názory na diskuzních fórech. To je furt samá nadávka a pak to bere ocenění ve všelidových hlasováních :).
      • pokud sis vsiml tak moc oceneni CoD nedostava :) obvykle jen diky hlasovnai lidi , jinak normalni recenzenti a lidi z branze to moc neobdivujou .. :)

        MW2 jeste uslo, ale BO je shit jak se patri
        • RakeW
          Však já taky mluvím o hráčích, ne "lidech z branže".
  • RakeW
    Je to škoda, ne že by mi nějak šlo o to, aby RDR vyhrál další ceny. Spíš, že zrovna BAFTA Awards patří v té plejádě všech možných cen a žebříčků mezi ty nejsympatičtější a nejserióznější.

    Ale stane se. Geniální Shutter Island taky nebyl nominován na Oscara :).

    Třeba se Rockstar (resp. Team Bondi) s L.A. Noire polepší.
    • Tak Scorsese dostal oscara posledne, ne? : )
      Kazdopadne Shutter Island (jelikoz jsem se na nej blbec tesil skoro dva roky) me bohuzel spis zklamal. Atmosferu ma fakt perfektni, ale za "genialni" bych ho teda neoznacil ani omylem. Co se deje a pointy tyce spis naopak.. : /

      LA Noire uz se blizi!! Skrtam dalsi okynko v kalendari : )
      • RakeW
        Mně ten film napoprvé moc neučaroval, ale pak jsem se na něj díval ještě jednou (na přání mého děvčete) a neskutečně jsem si ho užil, hlavně co se audiovizuálního zpracování a hereckých výkonů týče. Příběh a konečný zvrat, uznávám, některým sednout nemusel, i když můj případ to nebyl.
      • Shut.Is. - reps. asi jen ta pointa mi to zkazila. Jinak byl dej vlastne (i kdyz dost neoriginalni) zajimavej, a hlavne diky ty atmosfere tahnul.
        Ja uz si to taky prd pamatuju. Vim ze me konec nasral. Zopakuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit