Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Na Bundle stars je Batman: Arkham Origins za 5 euro. Season pass do něj taky za 5 euro. Ještě k tomu lze uplatnit slevový kupon na 25 % zadáním: SUPERNOVA25 takže mě vyšel na 7.48euro.
    • Dík za super tip :-) sice mám Origins na xboxu ale stejně jsem se na stránku kouknul no a Arkham City GOTY za necely 4e.. úžasný doplnění knihovničky :)
  • ringmancz
    teď nemá cenu kupovat hry na steamu, stačí počkat měsíc a budou ještě o něco levnější, plus přes Vánoce si je možná i stihnete zahrát

    na nuuvem jsou taky slevy, třeba Max Payne 3 komplet za stovku, Mortal Kombat za pivo (podle toho kde bydlíte a co pijete), Wolfenstein za 350
    • Já bral jen Shadow Wariora s 90% slevou, to už moc lepší asi nebude :)
    • Jazz
      To asi ne hele.
    • Jak co.
      • ringmancz
        Vánoční slevy budou větší a delší, takže toho bych se nebál

        i na amazonu jsou slevy, ale tam je to komplikovanější s adresou. kdo se toho nebojí, tak Alien za půlku a Shadow of Mordor je tam za asi zatím nejlepší cenu
  • Mart9
    Díky za pěkné shrnutí, Péťo. Koupil jsem Max Payne 3 za 5€, čekám, až se na Steamu objeví Far Cry 3. Uplay se tedy bohužel nevyhnu, takže jdu rovnou kouknout, co bych koupil, Call of Juarez zdarma mě láká.
    • Mart9
      V ubi shopu velké kulové
  • Kozy
    GMG má dobrý dealy.
  • To zase lidem pribude her co nikdy nebudou hrat..a ani je nikdy nenainstalujou..at zijou slevy:)
    • walltar
      Já sem se rozhodnul, že tentokrát nic nekoupím. *1*
    • Jako fakt? Já nevím, ale ikdyž si kupuju hru třeba jen za 100, tak nad tím hodně přemýšlím, jestli to vážně tak moc chci (a že sem takhle zamítl téměř všechny hry, co jsem chtěl) a když už sem si ji tedy pořídil, tak jsem ji aspoň dohrál :)
    • Mart9
      Proč by někdo kupoval hru, aniž by ji nainstaloval a hrál? V nejhorším případě to důchod jistí. Současní důchodci nemají do čeho píchnout a honí slevy v obchodech. My v mládí honíme slevy na Steamu a v důchodu to budeme hrát.
      • Luxxo
        Pri takom style zivota ako teraz, nas asi vela dôchodcov nebude :D
        • Draken69CZ
          Tak když jdeš do důchodu v 75 letech tak můžeš žít jak chceš, ale kdo vydrží pracovat cca 55 let?
      • V důchodu už k tomu možná nebudou kompatibilní platformy *15*
    • Veskoslav
      To ale není problém těch her a slev ale debilita lidí.
      • Debilita lidí je, když si někdo koupí u Applu šrot za dvacet, ačkoli se stejně vybavený přístroj dá sehnat za pětinu ceny. *1*
        • Rad si necham poradit telefon s aktualnim iOS za cenu 5000:)
        • Kozy
          Ale prosimtě
      • k
    • Splácíme dluhy mládí :-)
      • Draken69CZ
        A docela levně co :D škoda že takhle nejde splatit kára nebo barák hned by se žilo líp.
      • maros.goc
        lol ..kto ako no :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit