Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně by udělalo velkou radost, kdyby se takhle někde objevila hra Argo:Adventure. https://youtu.be/jsgkuuYetTE
    • Lukyz
      Tak o tomhle jsem jak živ neslyšel, ale koukal jsme se na gameplay a vypadá to fakt dobře.
      Nechápu, že mě něco takovýho minulo. *8* Bohužel, podle všeho se dneska už nedá legálně nijak sehnat.
  • Jack1947
    Já se spíše divím že spousta klasik v digitální podobě stále chybí takže hip-hurá za každou českou stařičkou pařbu... která se objeví na Steamu/Gogu.
  • v HW narokach pisou ze to chce CD-ROM, tak to je v prdeli, mam jen DVD-ROM v supliku a ten se navic este nikam nevleze
    • Nemám ani to. Mám jen BD-ROM
  • KrPa
    Neví někdo, jestli to budou davat i na gog?
  • Tak to je dobrá zpráva,já bych třeba bral Horké Léto na Steam s vynikajícím dabingem od Zdendy Izera a Marka Dobrotinského
  • Sr_Lobo
    Nebyt tam ta cast kdyz clovek musi uniknout kanibalum tak je to jasna desitka *3*
    • Trvalo mi tři roky, než jsem tu hru díky tomuhle zádrhelu dohrál!
      • To gratuluju. Já to po dvou dnech beznaděje a zjištění, že jedinej dostupnej návod je k ničemu (prej, střílejte kousek nad rameno náčelníka, to nefungovalo ani omylem :() proklel a smazal.
    • Střílej na slunce! *15*
  • Super adventura s velmi příjemnou atmosférou a vynikajícím soundtrackem :)
  • Thorar
    Skvělá zpráva, víc takových *1*
  • kubi-wan
    Aleši, je to Jiří Lábus *3*
    • sleepless
      Jo, jo, opraveno. Díky.
  • Výborná adventura, kterou bylo možné dohrát za chvilku. A samozřejmě dabing a hlášky :) Už přijely ty kamiony... no ty povozy se zbožím :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit