Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na mobilních zařízeních se najdou hry co stojí zato, příkladem je např. Kingdom rush
  • Ronox
    Rychlost updatu je věc druhá. V tomhle by si mohli ty firmy vzít taky příklad z Applu, který podporuje telefon tři roky a když vyjde aktualizace, tak je worldwide pro všechny zařízení. Tohle byl například důvod kamaráda proč přešel na iOs.
  • zx_spektrum
    Zatím se nekoná, Atari rozprodávalo práva na různé značky v dražbě, za RCT chtěli 3.5 mega $ a nikdo to nekoupil, pokračování příští měsíc kdy to zkusí prodat znova. Port (a tedy zda-li se vůbec bude dělat) je pak na novém majiteli... No a nebo to může někdo zkusit předělat na vlastní pěst, pokusy o něco jako "OpenRCT" (po vzoru OpenTTD) již byly, zatím nic zdárného...
  • Jo ty nadstavby jsou hrozné a opožděné jak rychlostí updatu a tak rychlostí systému, ale na samsungu je foťák o několik tříd dál než čistý android a pár dalších vylepšení
  • Ronox
    Android jsem ani nezmínil, protože ty nadstavby co tam vymýšlí jsou úplně na h*vno. Klacky pod nohy vývojářům šílený.
  • Rhulad
    Android je zalagovaný i na čtyřjádru :D a ten Microsoft systém k tomu se raději vyjadřovat nebudu, bych dostal zase ban
  • Ronox
    WP na tom není tak zle. Tím, že MS začal kopírovat "ekosystém" Applu, tak jim to docela vyšlo. Poslední WP je oproti iOs 6 doopravdy svižná a neskutečně rychlá, ale co jedu na betě 7ky (v3), tak je to vyrovnaný.
  • Rhulad
    Ach bože Android a Windows Phone :D Směšné to OS, jediný odladěny OS je IOS poklekněte.
  • jindra.veliky
    Nevíte někdo něco o konverzi Roller Coaster Tycoon?
  • neříkám, že je to hodně, ale s touhle cenou by měla jít i ruku v ruce kvalita, což se dá říct jen o málo mobilních hrách s touhle cenovkou (alespoň z toho co jsem měl možnost hrát)
  • Osobně taky nechápu jak si někdo může dobrovolně koupit Nokii ještě s WP, navíc když na tom chce hrát hry. Za ty peníze se dá pořídit i normální mobil.
  • Uh... co se mě týká, ovládání normálních her virtuální klávesnicí je něco neúnosného a naprosto nepřijatelného. Zlatá PDA nebo telefony, které měly joystick/šipky a pár hardwarových tlačítek k tomu.
  • my boy ma skvele ovladani, ale zase zalezi co mas za tel, mel jsem xperii solu a tam jsem si prsty prekryval display, ale dalo se to no a ted mam xperii Z a je to nej :)
  • Mě u těch emulátorů třeba na GameBoy vadí to ovládání :-(
  • na zabití času v MHD jsou hry v telefonu nejlepší, pak to uteče jako voda.
  • no aspon vime kdo se snazi tu nokii zachranit... nechapu jak nekdo muze dobrovolne m$ cpat svoje penize.. :(
  • Mám 920, telefon ujde, OS naprosto dementní, doporučil bych to jen možná některým starším lidem. Čili hodně štěstí, od doby, co ten telefon mám, se můj seznam stupidit toho OS rozrostl (a stále rozrůstá) do značných rozměrů. Her tam je několik vzhledem k té "XBox" hovadině, která je ve WP8 natvrdo nainstalovaná... ale vždyť se můžeš podívat sem, jak už psal Veskoslav. Je jich dost, drtivá většina z nich jsou totální hovadiny nebo kopie, ostatně jako na všech mobilních platformách.
  • Jack1947
    Tiny thief je paradni hra a navykova hratelnost, za tu dobu co jsou na sceene Rovio mobile se hodne zlepsily, ( Angry birds jsou stale v kurzu ale zlepsovat se zacli a poradne.) Prince byl spis zklamani ( jak se to vezme no ale mnel sem to za den probehnute) - Her vyslo urcite vic nez tady autor clanku uvadi, jen vybral zrejmne ty co se mu libily, ostatni hodnotit nemuzu , protoze si zahrat nemuzu - mohl bych ( flashovat se mi zatim nechce). Jeste se na mobilu hry povazovat za rovne pc, konzolim uplne povazovat nemuzou ale ( na nektere vyjimky samozrejmne) pri tv treba je to prijemny obcas oddych od tech velkych her
    *3* - nekdy i delsi, zacinal jsem na Javach no a dneska uz jsou poradne procesory ( v budoucnu si treba dame GTA V. kdovi nebo nejakou tu pecku.)
  • Jack1947
    FF-II za 350,. se ti asi prestrelene zda jen malo... (140 to je snad dneska standartni cena ne).
  • Hej zapomněli jste že vyšel prince of persia shadow and the flame ;-) další klasika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit