Přejít na výpis diskuzí

Česká plošinovka Mimpi vychází a hned slaví úspěchy

18.10.2013 18:57
Adam Homola 18 příspěvků

Česká logická plošinovka Mimpi se může zařadit po bok dalších českých her, které se dočkaly proma od samotného Applu. Mimpy teprve startuje, ale už teď můžou vývojáři ze studia Silicon Jelly pomýšlet na to, že bouchnou šampaňské. Podle tiskové zprávy to vypadá, že by mohli dosáhnout statisíců stažení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hudba je skvělá! Už aby to bylo na Win a Android (pro děti).
  • Na konci je chyba - je tam napsáno je teprve v případě. Asi by tam mělo být v přípravě. Jinak je to, ale fajn článek
    • sleepless
      Díky, opraveno.
  • Blahopřeji k úspěchu, ale jedním dechem dodávám kam jsme to dospěli....roztomilí pejsci místo komplexní a promakané herní mechaniky...
    • Robotron3
      Kam jsme to dospěli, fakt. On si někdo dovolil udělat hru pro děti. Skandál!
    • sleepless
      Roztomilí pejsci se ale přeci nevylučují s promakanou herní mechanikou, si myslím. A soudě dle ohlasů na tuto hru rozhodně promakaná a výborná je....
  • Konečne máte na PC čo hrať a nie len Game Dev Tycoon , Papers Please atď. Ja tento výkend na mojom psku Last of Us,Beyond a GTA V
    • Chceš povedať na PSku tvojich rodičov, nie ?
      Prípadne by mohli zaradiť do tvojho víkendového repertoáru aj nejakú hru z prostredia slovenského pravopisu.
    • Az na to, ze to je hra pro mobilni platformu Applu, chtelo by to pomaleji cist a vic premyslet :-)
  • Fremencz
    Rozhodně gratulace a mnoho úspěchů do budoucna.
  • martin.mares.984
    Je to hodně povedená plošinovka a zatím se mi to hraje fakt skvěle. Klobouk dolů! Dceři to přijde neskutečně roztomilý. Doufám, že se z toho půjde udělat nějaká zvučnější značka a rád bych to viděl někdy třeba i na Nintendu - tam by se taková postavička rozhodně hodila.
  • JohnyTheZik
    Dneska jsem si pri prochazeni AppStoru Mimpiho vsiml, presneji v sekci Featured - Best New Games (spolecne s Machinarii), takze rozhodne velkej uspech! Gratulace :)
  • Jsem rád, že se hra povedla, ale zajímalo by mě, kdy se dočkáme té Windows verze. Osobně nejsem moc velký fanda hraní na mobilních zařízení.
  • BoB.2
    Ten je ale loštomilouškej.
  • Jack1947
    Kdyz uz vubec nic, tak aspon Logicka-plosinovka ceska hra ma uspech. Jinak pro mne Ceska herni AAA scena da se rict uz umrela.
    • Robotron3
      Si děláš prdel, Warhorse bude nejlepší hra ever s Husitama :)
      • Jack1947
        Jo, to mozna no . To mi diky te zlosti na ceskou herni scenu uplne vypadlo. Kdyz se jim to povede tak mozna uplne pro mne nezemrela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit