Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dal jsem pár dílů a přišlo mi to jako totálně promarněná příležitost. Krátká stopáž by ani nevadila, kdyby byla opravdu využita. Takhle jsem měl pocti, že 50-60% obsahu tvoří podivné často vůbec nesouvisející prostřihy na nějaká dobová videa, takže ve výsledku jsem se ani nic nedozvěděl a měl jsem z toho spíš pocti zklamání.

  • Bude to lepsi nez ten serial na netflixu!

  • kulhy_parici_spici

    To je zase nářku, 10x15 minut je o dost víc než 0 minut. Já jsem dost rád, že to vzniká. Mě krátká stopáž dílu v dnešní přehlcené době vyhovuje. Ve výsledku je to celovečerák (2:30) o české herní scéně. 

    • medveddd

      Taky mi dvě a půl hodiny nepřijdou vůbec málo. Téma se dá zajímavě rozebrat i během pěti minut, natož patnácti.

      Někdo ale má křišťálovou kouli, a tak kňourá už teď, protože ví, že to bude špatný.

      • A někdo má křišťálovou kouli a kňourá už teď že to bude dobrý. 

        • medveddd

          Jej, kdo?

  • Gulivera84

    Jen 15min? Tak to je fakt slaby.... no  pronas, co to sledujem, to nebude nic objevnyho ....

  • Rozhodně se podívám, ale jo ta stopáž asi neumožní jít nějak do detailu, takže lidé co hry u nás sledují se ani nic moc zajímavého nedoví.

  • LiarForHire

    Ta stopáž je vražedná, než se vůbec díl dostane k danému tématu, tak bude konec.

    • twicer

      15 minut věru není moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit