Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je na informace o AW nějaké informační embargo? Poslední článek je rok a půl starý a z updatu 0.14 (momentálně 0.22). Navíc jsou jaksi "poškozené" linky na diskuze, takže se nedá ani pod posledními články diskutovat. Celé mi to připadá, jako by nejmenované studio mělo zaplacený bojkot konkurence... *10*
  • VaZqeZ_EU
    Hezký článek o modernizaci BVP-1 a BVP-2 na BVP-M2 SKCZ (pokud to někoho zajímá)
    http://www.armadninoviny.cz/modernizovane-bojove-vozidlo-pechoty-bvp-m2-skcz.html
    • Díky *14* *5*
    • Ani ne
  • Hezkyy :)
  • Firingo
    No to mě ohromně potěšilo! Tu hru jsem začal nedávno hrát, poměrně mě to baví a přidání českých strojů je pro mě skvělá zpráva! Škoda jen že tam budou až za půl roku *1*
  • TheGGG
    to už tam dali všechno ostatní, když je prostor pro tyto křápy?
    • Až na to, že naše křápy dosahují na cvičeních NATO výsledků, které překonávají očekávání. Mají lepší průchodnost terénem, takže jsou schopny praktikovat překvapivé přepady z míst, kde je nepřítel nečeká.
      • No nevím, zahlédl jsem na jednom fóru že na nějakém letošním mezinarodnim cvičení dopadly naše posádky s T-72M4 dosti mizerně, ale nevím samozřejmě jestli je to pravda...
        Škoda že nevyšel ten tankový biatlon v Rusku, na který se dosti poctivě pripravovali, bylo by to zajímavé srovnání.
      • Nemluvě o nižších siluetách.
  • Jarmila me dostala. Jestli se vali nekde ve sklade, tak oprasit a poslat Kurdum. *1*
    • elwiscomeback
      No pořád to vypadá lépe než ty OT-810 :) Na druhou stranu si zahrály tipuji tak v 95% filmů ze WWII

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit