zavřít
...

Český dungeon The Keep si můžete před koupí vyzkoušet díky demoverzi

Dva a půl roku po 3DS verzi vyšel český dungeon The Keep od studia Cinemax hru i pro PC. Počítejte s realtime souboji a pro počítačovou verzi přepracovaným systémem magie, kdy kouzla vyvoláváte pomocí řetězení run na speciální tabulku. A protože krom hry samotné tvůrci na Steamu vydali i demoverzi,...
  • SLOVAK (anonym)
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    to je trapas pepíci
    25.3.2017

reagovat

• sig (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Demoverze? To ještě existuje?
    23.3.2017

reagovat

• Paulcz tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Hlavní hrdina je namluvený google translatorem? :) A ten interface je trošku gigantický, ale jinak to vypadá na příjemnou hru.
    23.3.2017

reagovat

• maxipes (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Docela by mě zajímala ta Japonská verze o které pan Macura psal kdysi v Levelu.
    23.3.2017

reagovat

• Anika (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Co Gog bude?
    23.3.2017

reagovat

• Tom (anonym)
    0 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Trochu mi to pripomina slovensky Vaporum.

Ale aj The Keep aj Vaporum su v podstate len pokracovania Grimrocku...
    23.3.2017

reagovat

• Drak (anonym)
    9 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Určitě doporučuji, hra je pouze za jednoho hrdinu což je super a nebývá to pravidlem, nerad se starám o celou partu *14*
    23.3.2017

reagovat

• solomon.short tiscali.cz
    17 souhlasí, 1 nesouhlasí
    no.. je jednoduchy, ale trochu jsem se zaseknul v chapter 7 u takoveho pitomeho souboje :) Blbe jsem si to ulozil a ted kdyz slezu po schodech, tak na me nabehnou dva trposi a daji mi po cuni. Byla to moje chyba, vim. ale nechci restartovat cele patro :D

Jinak me to bavi, je to prijemny starosvetsky dungeon, jakych uz se moc nedela. Trochu s atmosferou Black Crypt. A za ty prachy... koupil jsem tri kopie, dve dal kamaradum a jednu si nechal pro sebe. Mistni vyvojari se musi podporovat. Howgh.
    23.3.2017

reagovat

• raygi tiscali.cz
    12 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Demoverze je vždycky fér.
    22.3.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.245.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.