Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem pri cteni titulku zadoufal ze to bude nejaky nastupce Project Nomads. Nevadi, taky dobry.
  • Musím říct, ač je to podobné NMsS, který mě až tak nezaujal, tohle se mi docela líbí. Právě ten prvek přežití a možnost stavět, opravovat a připravovat se na odchod. Vypadá to zajímavě. Jsem zvědav jak se to vivine dál a rád vyzkouším.
  • A když česká hra tak snad to bude i česky?
    • Myslis jako, ze tech 50 zoufalcu co si to tady stahne nacerno jim za to stoji?
    • zbytečně
  • Veskoslav
    Kdo chce všechno, většinou pak nemá nic.
    • V tvem pripade mozek.
    • To je z Mafie, ne? Vávra by z tebe měl radost!
  • jo hezká vykrádačka, ale ty stylizovane barvy z No Man's Sky se jim povedli o hodne hnusnejc, nez ve vykradane predloze *11* Ode mne podporu cekat nemuzou :P
    • Kozy
      Stylizované barvy? To je co?
      • To jsou umm.. barvy zabarvene do.. nejakyho stylu! Ne delam si pr*el, nemam absolutne tuseni. =D
  • Češi sakra, dělejte klidně špatný hry, ale ORIGINÁLNÍ!!!

    Fakt mě nebaví hrát hry, který si hrajou na lepší předlohy a přitom mají obsahovou nulu. Proč nás svět bere jako mobilní herní střediskum? Protože stále a pouze replikujeme použité a pouze na takovém malém médiu to tolik nejde vidět.
    Ámen
  • Jack1947
    Minecraft, space engineers dejme tomu ale jako No mans sky? hmm to neví ani jeho tvůrce jak přesně to s jeho osudem a kam se bude ubírat ... aby se nezakuckali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit