Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phate27
    DLC zadni backhand v priprave. *1* *1*
    • Tady bych si spíš dokázal představit DLC v podobě značkového oblečení, značkových raket atd. Kdo tohle chce mít, ať si to klidně koupí, jako doplněk. Jinak doufám, že DLC např. v podobě dalších turnajů nebudou či rozšíření režimu kariéry nebudou. Jen ať to tam dají pěkně všechno sakum prdum.

      Jinak doufám, že se zlepší celková hratelnost lepší animací míčků, jako se to stalo např. u FIFA 11, kde se konečně podařilo vytvořit realistický kopačák, který má vlastní fyziku a nedrží u nohy jak přilepený.

      Chápu, že tenis je natolik komplexní sport, kde je každý pohyb nepředvídatelný, má jinou dynamiku, směr, ale přesto by bylo pěkné si konečně zahrát tenis, co má s tenisem opravdu něco společného. Naposledy jsem hrál Top Spin 2, trojka mi leží zaprášená v poličce, protože změny žádné. Rozhodně se těším.
    • Naprosto výstižně řečeno *4*
  • Phate27
    Nejak se to poslalo 2x soz. *7*
  • Super, že to vydávají naši, ale že by to vydali na PC to ne.... 2K mě tím trošku odrazují...
    • Jací naši, proboha? Vydávají to 2k sídlící v USA. Makají na tom ti samí, co dělali minulé díly. Jen je 2k z ekonomických důvodů přestěhovalo z Francie do Prahy. Šéfem týmu je "žabožrout".
      • Ja teda ctu, ze to delaji prazsti vyvojari a v nadpise je cesky tenis?! Tak bud je to blbe napsane nebo nevim *3* Kazdopadne at uz to dela kdokoliv, doufam, ze tam bude aspon Berdych *5*
        • Berďa tem není, což je ostuda, nejenom proto, že je to čech ale hlavně, že je už půl roku 6 na světě, kdežto Wawrinka, který hraje už dva roky úplnou tužku tam je, o Blakeovi ani nemluvě...
        • Jsou to vývojáři z PAM Develepment. Ty 2k zavřelo a v rámci restrukturalizace studií přesunulo jinam. Takže ti pražští vývojáři, tam možná budou i češi, ale hlavně jsou to frantíci. a ten "český tenis", to je taková malá demence, kterou předvádí česká média poslední dobou. :(
        • Já chci Štěpánka, to je mistr největší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit